Две първи имена за момче

  • 5 594
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 569
Малко време остана.Леко раждане!

# 61
  • Мнения: 1 615
Искам да използвам темата, за да попитам: как двойните имена образуват бащино? Конкретното дете може да живее в чужбина и да не му се наложи, но все има такива с двойни имена, дето, живот и здраве, стават бащи в БГ, нали?

# 62
  • София
  • Мнения: 291
Искам да използвам темата, за да попитам: как двойните имена образуват бащино? Конкретното дете може да живее в чужбина и да не му се наложи, но все има такива с двойни имена, дето, живот и здраве, стават бащи в БГ, нали?


...

Последна редакция: пт, 18 мар 2011, 13:09 от narcis

# 63
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Малко време остана.Леко раждане!

Мерси, Естел   Hug ! Живот и здраве, се надявам да поизчака поне още 3-4 седмици. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 4 555
Искам да използвам темата, за да попитам: как двойните имена образуват бащино? Конкретното дете може да живее в чужбина и да не му се наложи, но все има такива с двойни имена, дето, живот и здраве, стават бащи в БГ, нали?
Имам познат, който се казва Иван Асен и децата му по бащино име са "Иван Асен", а не Иванов Асенов или Иванасенов. Интересно, че едното от децата е момиче, а средното й име е Иван Асен, но не е лошо.

# 65
  • Мнения: 1 207
Лека бременност до края и леко раждане!
На мен Симон-Мартин ми харесва, и то доста. Плюс, един ден детето може само да избере кое от двете повече му харесва и да се представя с него. Моя колежка на 60 г. реши да използва второто си първо име.
Моят син също е с двойно име, по-скоро с две първи имена (т.е. без тире), аз определено съм фенка на тази тенденция.

# 66
  • София
  • Мнения: 23 138
Лека бременност до края и леко раждане!
На мен Симон-Мартин ми харесва, и то доста.
Peace
На мен също!
Леко раждане на авторката   bouquet

# 67
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
flor4eee , tonkabonka , мерси за пожеланията!  Hug

# 68
  • Мнения: 445
Марк Саймън
Симон Майкъл
Също ми звучат добре. Това което си избрала също е хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт