Бебешка близнашка тема ХХ

  • 33 311
  • 753
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 107
..хайде.. Party

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 1 844
 Heart Eyes

За дрешките на мен най-удобно ми беше с боди и отгоре с цяло гащеризонче

# 4
  • София
  • Мнения: 6 142
Цоп. Mr. Green
Да се похваля- зарязахме близнаците на баба им и с татко и малък батко се качихме на Боровец. Party
За спирането на нощното хранене не сме пример- девойката все още си търси млякото нощем, рядко и младежът. Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 5 721
Fata,  bouquet Hug

# 6
  • Мнения: 395
Браво Fata!
Аз се бях заиграла да пускам темата, ама аз време за писане нямам, та камо ли тема да правя  Joy Joy

А за дрешките, аз ги обличах с боди и ританки в началото. Отгоре понякога по-плътна жилетчица и на краката чорапки, но те си бяха все завити, пък и в къщи е топло, тане съм ги обличала много. И не съм се ръководила от това "винаги една дрешка повече от мен". По-скоро ги обличах колкото мен, а в повече им идваше именно завивката (едни плътни памучни пелени).  Peace

# 7
  • Мнения: 1 480
Привет момичета и да ни е честита новата тема  bouquet

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Привет и от мен Simple Smile!
Ние след банята в 21,00ч ядем пак в 2,00 и после в 6,00.Търсят си още ядене и през нощта.После заспиват сладко, сладко.Дано се отучат по-скоро!
За обличането и на мен са ми най-удобни целите костюмчета.Не се набират нагоре и детето си е загащенко Simple SmileТия от две части рядко ги ползвам.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 711
Запис  Peace

За вит.Д, най-добре питай педиатърката, тя като прочете състава предполагам ще й е ясно по-колко да даваш. Количеството освен от възрастта зависи и от сезона, от самото дете. На нас няколко пъти ни сменяха дозата, първо до 2 месеца не сме давали, после по 1 капка, след това го увеличи, пак го намалихме и последно давах само на 1я, на другия не.

# 10
  • Мнения: 7 803
фата, мерси за темата  Hug

# 11
  • Мнения: 1 174
Привет момичета,не пиша често,но ви чета редовно.Ние вече сме големи, тук повече са  бебешки темите,но ми е много интересно да си припомням какво е било Simple Smile

# 12
  • Мнения: 227
Хайде и аз в новата тема Hug  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 2 908
запис и от мен в новата тема  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 725
Жабче пишеш, че си се върнала на работа. Почвам и аз да се замислям и незнам какво ще е и как ще се оправям с деца и къщна работа само вечер newsm78

Общи условия

Активация на акаунт