Какво повече няма да купя

  • 80 397
  • 800
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2 037
В градинарската тема доста е писано за стевията, но тъй като аз не отглеждам не мога да ти дам най-точните отговори. Ако искаш пусни търсене през гугъл или с търсачката на форума.
Темата е (Био)зеленчукова градина.  Hug

# 796
  • Мнения: 373
Това ,което никога повече няма да купя , определено са обувки "Бата".
На 15ти януари си купих ботуши с висок ток, и вчера докато пазарувахме в Карфур, усетих, че като стъпвам нещо не е наред- платформата отпред буквално се разпадна на малки парчета! Е такова чудо не ми се беше случвало. #Cussing out

# 797
  • Мнения: 15 379
Това ,което никога повече няма да купя , определено са обувки "Бата".

И аз Laughing.
Купих през късна пролет сандали на детето. Ужасни Twisted Evil., прерязаха му кожата по глезените, велкрото започна да се ниже, а дадох доста пари.
А едно време бяха страхотни.

# 798
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Като говорите за обувки, аз все се заканвам да не купувам нищо от магазини Рино, но пак купувам  Blush  ooooh!. Последно сега си купих ботуши от тях - очаквам да се скапят. Ама като не си харесах от друг магазин на приемлива цена...... Иначе опитът с техни неща е:
1. Гумени ботуши на Констанца - сцепи се гумата. С други не се е случвало, а съм купувала евтини в повечето случаи
2. Зимни ботуши на Констанца - 2 или 3 пъти ги носихме, докато бяха в гаранция, да им оправят циповете
3. По-минлата зима си купих аз ботуши от тях - още не беше изминала зимата, а подметките и на двата ботуша се сцепиха през средата

# 799
  • Мнения: 2 241
В Бата, някои обувки още на щанда са скъсани или разлепени  Tired

# 800
  • София
  • Мнения: 6 010
Заповядайте в новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт