Какво повече няма да купя

  • 80 416
  • 800
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 15 379
[.. и един от критериите е теглото.

А кои са другите критерии?

Няма да купя масло Верея. Маргарин е със сигурност.
Майка ми вчера е взела по погрешка, направо не се яде.

# 766
  • Мнения: 101
Като стана въпрос за подправки се сетих за пресен случай. Една позната купила червен пипер от Кауфланд. Не зная точно кой е производителят, но на опаковката имало нарисувано петле. Хвърлила си е цялата манджа, и следващата, докато разбере, че в пипера явно има стрита тухла /или керемида/.
А от червения пипер на Котани, и аз съм доволна; също и от копъра.

# 767
  • София
  • Мнения: 176
А от червения пипер на Котани, и аз съм доволна; също и от копъра.

Чесънът на гранули също им е страхотен, много силен аромат, който дори дълго да е отворено пакетчето се запазва  Peace

# 768
  • Мнения: 465
Повече няма да купя масло Боженци-менте. Някаква друга марка ползва името Боженци. Излъгах се преди 2 месеца.
Пише, че е чисто краве масло, 82% масленост - точно каквото трябва да бъде. Вътре обаче е солен гнусен маргарин. Излетя в кофата.

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 6 613
Не купувайте,упс т. е. аз вече няма да купя салам Чирозо на Ников.
От години купувам шунката на Ников и пробвах със салама.Вътре е само сланина с черен пипер.Няма го този специфичен вкус на Чирозото.От пипера нищо освен люто не се усеща,ходих като змей горянин,като имайте предвид ям много люто.Направо го хвърлих.
Шунката е хубава.Не е сто процента месо,но за пици става и е вкусна.

# 770
  • Мнения: 330
Повечето от киселите млека са кофти, ако тръгна да изброявам кои няма да купя, ще стане мноооого дълго.
Не купувам никога маргарин, готови супи, готови спагети, готова кайма (какъв богат избор от нюанси има само Crazy), полуфабрикати от разни риби в панировки, баници за печене със сирене- няколко съм пробвала и сиренето във всички видове вътре е по-зле от извара, направо е гнусно.
Готови руски салати и снежанки не купувам никога Stop Не смятам за нормално млякото в снежанката да лепне все едно е С200 Naughty Това пак го има при всички производители. Направо не ми се мисли от какво го правят #Crazy

# 771
  • На един клон
  • Мнения: 1 064

Готови руски салати и снежанки не купувам никога Stop Не смятам за нормално млякото в снежанката да лепне все едно е С200 Naughty Това пак го има при всички производители. Направо не ми се мисли от какво го правят #Crazy
Да,ама пък трудно се капе човек с такива,хаха.

# 772
  • София
  • Мнения: 6 010
Кисело мляко "Маркели" - блудкаво и се точи като сопол  Sick

# 773
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Не знам дали е споменато, но едва ли пак ще купя така прехваленото пиле Дюк. На няколко пъти го купувам заради това, че уж е био, но по-космато на друга марка не съм виждала. 

# 774
  • София
  • Мнения: 44 246
аз пък с най-голямо удоволствие си ям на денито и руската и снежанката и забележки нямам Simple Smile

Гита Ог - така по- био бе...без кола маска...натюр Simple Smile

# 775
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
[.. и един от критериите е теглото.

А кои са другите критерии?

Няма да купя масло Верея. Маргарин е със сигурност.
Майка ми вчера е взела по погрешка, направо не се яде.

И аз съм случвала на такова, странно на вкус масло!
Иначе пилетата ги оглежда за цвят на кожата, за кръвоизливи, през опаковката ако се вижда добре и вътрешната част на пилето , пипа по гръдната кост, там казва че трябва да е еластична  и леко стегната  структура.  Винаги търси аромат през опаковката. Казва че, аромата на някои АБ се усеща. Sick

# 776
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
.....
Гита Ог - така по- био бе...без кола маска...натюр Simple Smile

Нещем да съм био тогаз. Искам епилирани меса.
Иначе хич не съм разбирач какво да купувам и какво не, какво да гледам да има и какво да няма  Confused

# 777
  • Мнения: 465
Ако седна да изреждам какво не купувам, ще изпиша форума.  Mr. Green

Не купувам - маргарин, никакви готови колбаси (мн.мн. рядко луканка), хляб, готови салати, замразявани меса, риби или субпродукти, плодови млека, газирани напитки, чипсове, "натурални" сокове, готови храни от топли щандове, консерви (освен домати), пастет, готова кайма, захар... сигурна съм, че има още.  Blush

# 778
  • София
  • Мнения: 6 010
Имате поща, много хубаво, но захарта с какво я замествате? С мед ли или просто не консумирате?

# 779
  • Мнения: 465
Имате поща, много хубаво, но захарта с какво я замествате? С мед ли или просто не консумирате?

Не консумираме.  Peace При нужда от подслаждане, ползвам домашен мед или стевиа, но това се случва рядко.

Общи условия

Активация на акаунт