Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 13-та тема

  • 129 547
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 22 867
ЛАБРЕКС аз си спомням ,че ти я правеше но не намерих при тебе рецептата. Rolling Eyes Но и тази от руският сайт свърши работа стана страхотна. Peace[/b][/color]

ЗИЧЕ, намерих я, в темата за питките съм я сложила, ама преди две години, чак толкоз не мога да помня. Grinning Иначе, рецептата е абсолютно същата, взела съм я от същия руски сайт, сполучлива е, вкусни питки стават. Peace

Вени, засрами ме, Embarassed намери я преди мен!  bouquet

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛАБРЕКС, знаех си аззз ,че ти ни изкушаваше с нещо подобно но не успях да стигна до преди две години  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Наистина рецептата е супер, децата я излапаха набързо ,чак не разбрах какво стана...Малкият само вика бабооо... Ного Кусен Ляб  Mr. Green Joy Joy и лапа ли лапа  hahaha hahaha hahaha

# 692
  • Мнения: X
Пепика,благодаря за комплимента за питката ми,много ме зарадва такава оценка от теб!  bouquet
Показаните от теб за великолепни,както винаги!Залагаш вече и на цветна украса,прави ми впечатление ,и много ми допада! Peace Hug
Зиче,ах,че пухена е питката ти,истинска душичка!Държиш им края на питките,на много високо ниво при това!  bouquet

# 693
  • Сливен
  • Мнения: 140
здравейте
честит първи учебен ден
пепика след твоите питки,каквато и да публикувам ще бледнее
браво  smile3501
зиче и този сръбски хляб  smile3508 eat
аз направих една питка-тутманик
пецептата за тестото е от "короната на готвачката",начина на оформяне видях от една питка на mari eta  а от мен труд ,сиренце и много любов

# 694
  • Мнения: 22 867
..........а от мен труд ,сиренце и много любов

miriams28, чудна е, с горните съставки няма как да не стане, с тях винаги ще имаш печеливш ход!  bouquet

# 695
  • Сливен
  • Мнения: 140
мерси лабрекс,от както видях от теб тази чудесна питка всички се влюбихме в нея  Hug

# 696
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Това правих аз вчера за днешния ми първокласник -
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=2101801342706&set= … ype=1&theater

# 697
  • Мнения: 22 867

Не се вижда, трябва да се влезе в Facebook. Peace

# 698
  • Мнения: 6 001
КиФла Страхотна е !
Пожелавам му много успехи в училище и не само там !

Не се вижда, трябва да се влезе в Facebook. Peace
ето я

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 21:47 от J_M_M

# 699
  • Мнения: 1 296
Прекрасна питка, наистина. Аз се двоумях до последно дали да омеся една за класа и в последният момент се отказах. Сега, гледайки тази, съжалявам Wink

# 700
  • Varna
  • Мнения: 38
Здравейте, това е питката която направих за детската градина на синът ми за 15-ти септември.  http://gallina.snimka.bg/nature/razhodka-v-gorata-dekemvri-2007.202436.25040943 Трябваше да направя топчето в средата по-голямо, но следващия път ще знам.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 939
Здравейте майсторки пекарки  Simple Smile
Моя милост от доооооооооооста време не се е вясвала във форума, за което моля да ме извините. Минавам да се отчета с една от няколкото питки, които трябваше да правя тези дни. Не мога да не ви се похваля, че красотите този път са изцяло изрязани с формички от малкия ми помощник, по чиято заръка и правих питката де. Цялата е обсипана с цветчета, пиленча, мечета, гъбки и др. - голяма радост беше и много горд човека че е помагал на мама за направата на питката, с която ще черпи в детската градина, както кака му носила за първия учебен ден  Simple Smile

# 702
  • Мнения: 1 296
То затова и питката е такава по детски засмяна Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 387
Здравейте, много красиви питки сте наплавили всички. Аз да покажа, този път не моя питка, а на сестра ми по случай първия учебен ден на моя племенни, който е първокласинк.

# 704
  • Мнения: 22 867

Момичета, чудни са ви питките! И поводът е чудесен!  bouquet  chef  bouquet

И, понеже знам, че тук има много златни ръце, ето РАЗКОШНИ ИДЕИ ЗА КРАСИВО ОФОРМЯНЕ НА ТЕСТО. Искаше ми се да ги правя едно по едно и да ги представя, но няма да успея, затова гледайте, месете, печете и показвайте майсторски изпълнения!  bouquet  chef

Пепика, ще те помоля, мила, да сложиш линк на първа страница, мисля, че си заслужава! Peace  bouquet

Добавям още:

КРАСОТА И МАЙСТОРСТВО Crazy

Последна редакция: пн, 19 сеп 2011, 20:23 от labrex

Общи условия

Активация на акаунт