Отговори
# 720
  • Мнения: 90
Значи добре ,че не съм го гледала предаването  ooooh!
Добре дошла на Бухта  Mr. Green
Като гледам,май сме на привършване в тази темичка... колко ли ще са до края?  Simple Smile Аз честичко надничам в мартенската,априлската да им се радвам,голяма треска ги тресе там  Crazy

# 721
  • Мнения: 38
Бухтичка, добре дошла  bouquet.Май си ме объркала с някоя друга мама.Аз май от деца имам опит, или поне така мисля Wink Laughing.

# 722
  • Мнения: 1
опааа:)много пусно днеска тука:)
цял ден ви чета и се чудя какво да правя-спукали са ми 3 от гумите(толкова мили хора има) и не съм мърдала от леглото:)играя си в e-bay за бебешки неща и колички гледам,но вече всичко ми се схвана от лежане newsm78
да ви кажа снощи си гледам филм и съм легнала по гръб и беба се разнурда и се почнаха едни шутове-за първи път видях как ми се мести корема и ми стана много мило Heart Eyes
бухта добре дошла Hug
а да споделя за столчетата за кола-тука в англия си ги бутат масово в тях newsm78не знам до колко е нормално и удобно,но са много използваеми Thinking

# 723
  • София
  • Мнения: 478
Добре, че не съм гледала това предаване. Днес се начетох и наслушах на някакви ужасяващи раждания и съм много стресирана и наплашена Cry В главата ми стана каша... не знам при кой лекар да раждам, в коя болница, частна ли, държавна ли да е, да плащам ли за екипи и т.н.  Cry

# 724
  • Мнения: 2
НОВАТА ТЕМА----->>>>  animal037  Animal Snail
Хайде, лошите впечатления и емоции в тази тема да останат.. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт