Отговори
# 675
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета! Hug Признавам - не съм ви изчела Embarassed но искам да споделя...много ми е притеснено...Днес бях на ЖК...Доки каза, че всичко е ок...потвърди синия щъркел, ама голямо дебнене падна - срамежливо ще ми е мъжлето Joy Та до тук с добрите новини...изследванията за хемоглобина са ми  Crazy След  3 месеца лечение и редовно гълтане на желязо без да мрънкам - хебогломин 100 ooooh!
Е, споделих...сега отивам да ви чета!
Хубава вечер!  bouquet

# 676
  • Мнения: 2 456
Ще се възползвам докато съм сама да направя новата тема, че като гледам темпото....

# 677
  • Мнения: 4 370
Insaid, и моя е 100. На бременните така им пада. Не че това трябва да те успокои. Но дали само от недостиг на желязо пада  тоя хемоглобин!? Аз зададох тоя въпрос на моя лекар и той е категоричен , че е само от това и ми каза да продължавам да го пия...

# 678
  • Мнения: 722
Хемоглобинът пада от недостиг на желязо, фолиева киселина, мед и цинк. Не е само желязото. Аз пих в продължение на две години неофолик мета, и поддържах благодарение на това хемоглобин 130. Сега е 122. Знам много случаи, в които, въпреки приема на желязо, хемоглобинът остава нисък. Не знам къде е истината. Може би и храненето има значение. Трябва да се хапва жълтък и месо.

# 679
  • София
  • Мнения: 13 216
Момичета едно е хемоглобина при бременност, друго е при нормално състояние.  Grinning Така че напълно възможно е от липса на желязо да пада при бременност  Wink
На мен също ми излязоха изследванията HВ 112  Wink Е, пак е над 110 де.. Иначе урината ми е ОК. Утайката ми е 25, и за жени до 50 г. пише <25. Надявам се да се води в норма. Ако пък сметна за гранично сигурно ми е от вируса дето ме тръшка  Grinning

# 680
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Здравейте,вписвам се и аз,макар и малко късно Simple Smile на 24 години съм,очаквам голямото събитие на 22 юни,до няколко дни ще знам и пола и пак ще пиша Simple Smile моля за паролата за албума,благодаря

# 681
  • Мнения: 100
Добро съботно утро, ей направо ми иде да се гръмна  #2gunfire вече цяла седмица чакам почивните дни за да не ставам сутрин, а ей ме на кукнала съм от 5 часа.

Но пък затова ще се представя като примерна домакиня и ще ви сервирам закуска с кафенце или чай всеки му по вкуса



Добре дошла на darka_ , по-добре късно, отколкото въобще, престоя тук е много интересен и полезен ще се убедиш сама.

Ей Чин ти си нашата неуморна пчеличка в правенето на красивите теми, благодаря ти   bouquet !

# 682
  • Мнения: 274


Добро утро!Хайде и от мен,другата кукувичка Wink ранобудна една по-здравословна закуска днес!

# 683
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро!
Миси, Файър, благодаря за закуската!   bouquet
Чин, виждам, че се притесняваш за леко "смачканото" положение на бебето в кошницата за кола. Само така изглежда отстрани, на бебетата им било добре да са свитички, защото им напомняло обстановката в утробата. Затова и напоследък наизлязоха кошове, кошници и т.н. с такива позиция на тялото.  Simple Smile
Хубав ден ви желая!   bouquet

# 684
  • Мнения: 38
Добро утро и от мен.Гледам сте ме изпреварили със закуската Wink. Аз за първа нощ около една седмица, спах нормално, с отпушен нос.Метнах пилето с оризче във фурната и сега спокойно си пия кафенцето, в:преки че все още нямам обоняние Rolling Eyes.Просто си представям как мирише.
Снощи тук се изсипа такъв дъжд, направо се наводнихме ooooh!.
Добре дошла на новата мама.Приятен, мързелив, съботен ден  bouquet.

# 685
  • София
  • Мнения: 13 216
Добро утро! И ние се излюпихме и хукваме по задачки. Скъса ме каплицата вчера, имам мускулна треска на корема  Confused Но съм по-добре...

Елдра, мила ти си неизчерпавем източник на идеи за готвене. Аз предлагам да пишеп всяка сутрим менюто, да крадем идейки. А твоята гръцка мусака не съм я правила, ама я сънувах  Crazy Сънувах, че купувам патладжани по 1,30 лв  Shocked Shocked Shocked за мусаката и с една прятелка бях и вика, гледай сега каква гръцка мусака ще направим  Grinning Явно трябва да купя патладжан и да я спретна, иначе няма да мирясам  Wink

Аз вчера пак бях със зверски киселини. Корема чувствително ми се вдигна и явно притиска стомаха. Ще ям на често и по малко, но аз не съм свикнала така и ще ми е трудно  Sad

Къдрокоса, не си права... на бебетата е комфортно да са на тесничко, но в кошче за кола не бива да стоят повече от час например. Когато са в утробата да в положение, в което не товарят кръста, дори и да са свитички. В коша, обаче товарят кръстчето. Затова моята кошница имаше една възглавничка специално за новородено, която изправя чупката на стола и придържа главичката. Аз лично затова намирам количките със столче за непрактични,. За малко бебе ще е мъчение да направиш 4 часова разходка с таз количка. А нашите ще се родят в топло време  Wink Това е измислено само за специални моменти. Като идете да пазарувате например...

# 686
  • Мнения: 4 370
Добро утро и от мен!
Днес и тук е дъждовно. Няма да става за разходки. Със сина ми най вероятно ще печем сладки.

# 687
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Забравих преди малко...
Добре дошла на Дарка!   bouquet
Ваче, благодаря за инфото. Не го знаех това за столчето!  Peace Hug
Елдра, това ми е любимата манджа.  Wink Сега така ми се прияде, че отивам да готвя и аз пиле с ориз за обяд!  Joy

# 688
  • Мнения: 49
Добър ден! Аз пък днес хубаво се наспах Laughing
Добре дошла на ДАРКА Hug
ВАЧЕ, дръж се моля те  Hug

# 689
  • софия
  • Мнения: 1 305
Добро утро и от мен.
Ваче защо не си полежиш да се излекуваш Praynig
Елдра радвам се че си се наспинкала и си по добре.
Чин чакам с нетърпение новата тема.
Дарка лека бременност и добре дошла.
Аз имам майстори почват да мажат с латекс и ще се наложи да се изнесем при мама, няма да мога да ви чета Sad
Хубав уикенд от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт