Отговори
# 660
  • Мнения: 149
Ваче - да имат ВИП зали. Раждах там 2007 и заради докторката, пак искам там да раждам и пак ще искам ВИП-дано да се вредя, че миналия път се наложи да почакам първата вечер. Мога да сравнявам - та непременно ще искам ВИП.

Мама звярка и аз ще ползвам твоя пример...
Проблема да известна степен е, че сега ще имам момченце, та малко от дрешките ще се ползват, но пък в бебешкия период не сме много розови. Иначе си подарих кошчето за кола Rolling Eyes, та ще се наложи да купувам ново. Нашата кола също е много мъничка, и предишната ми количка (една доста здрава cangaroo) едва влизаше в багажника. В този връзка много ми се иска да си намеря от тези колички на които може да се слага директно столчето от колата върху колесника. Много удобни ми се виждат, но пък обикновено са скъпи, та вероятно ще си търся втора употреба... Не си струва за няколко месеца - зимата (че и лятото) мисля да сме на слинг или кенгуру (къде в снега да бутам количка)...

Иначе и ние сме ползвали дрешки на едни наши познати от Англия. А сме давали от нашите - бебоците растат толкова бързо, че има дрешки които едва обличаме 1-2 пъти.

Бъни - пак аз мъжо го пускам с каки даже по 1-2 дни (да катери планини)... Като се върне е винаги много миличък Wink

# 661
  • Мнения: 2 456
Хербелеа, аз взех такова кошче, което ще става на шасито на количката обаче на първо време не ми се струва много удобно. Малко "прегъва" бебето, не знам колко ще му е удобно.

Елдра, то при теб лудницата е пълна, но аз напоследък съм постоянно сама вкъщи, приятелките ми си имат други интереси, останали са ми 2-3 приятели, 2 от които мъже- не мога да си говоря за килограми и дрехи с тях, та се виждаме рядко и ми е само мъжо за да ме разведрява.

# 662
  • София
  • Мнения: 478
Бразилка, ще трябва да питам свеки и ще ти пиша допълнително.  Simple Smile
 

Благодаря ти  bouquet


Шунка, нашето легло е 180/200 и до сега купувах чаршафи 220/240. Мислех, че това са най – големите, защото други не съм виждала. Спалнята, която сме поръчали сега е отново със същите размери, но е хотелски тип (мисля, че се казва френско легло) и ще трябва да подпъхвам чаршафа под матрака. За това търся по – голям, защото сега го затъквам в рамката на спалнята. Освен да изровя телефона на Артек 92 и да ги попитам къде да видя големите им размери и дали ще ми ушият по поръчка. Много съм доволна от тях. Всичките ми чаршафи са цветни – червени, розови, черни и т.н. и цветовете и размерите не са мръднали след пералня и сушилня.

Аз ще се почудя още малко - Х-Ландера или тя, на една цена са в момента.

Къде сега са една цена, че аз само чакам да пуснат мамбата на промоция и да я взимам???

Гледам, че повечето сте се ориентирали кой къде ще ражда. Аз все още нямам никаква идея. Мисля да обиколя дните на отворени врати и да преценя. Сега обаче ми е малко рано и мисля да го направя чак през април, така че ако има други навити, може да обикаляме заедно тогава. Това с една тоалетна на много хора не мога да приема. И аз не съм глезла, ама това ми идва прекалено. Да не говорим ако направят на няколко жени клизма, каквато практика имали… Ще плащам за ВИП стая, то се е видяло…

# 663
  • Мнения: 38
Чин, разбирам какво имаш предвид, но се опитай да запълниш тази празнота.Запиши се на курс за бременни например.Там ще си намериш някоя сродна душа и ще можете да излизате, да си говорите, обикаляте бебешки магазини и т.н. Не се оставяй мъжо да запълва тази твоя потребност.Според мен един мъж трябва винаги да е малко несигурен в жената, да я ревнува и тя да си има и своя живот.Не е много добре всеки път, когато се прибира, ти да си в къщи.Така и ти самата се изнервяш.Аз нямам много време за себе си, но поне веднъж седмично, хващам щерката и отиваме на шопинг терапи, без изобщо да му казвам.Е, после ме пита къде съм била и т.н.Преди малко например ме изревнува, защо съм настоявала да излезе и да закъснее.Мозйе би съм искала и аз да забегна някъде...За 16 г. брачен живот научих едно-винаги да се поддържа интереса на мъжо жив, с нотка на ревност от негова страна.
стана малко дълго,sorry newsm78

# 664
  • Мнения: 2 837
Аз и Румен, дето беше първо дете, съм го гледала с толкова неща от приятелки и близки, които после заминаха при други приятелки и близки...Това дали сме добри или лоши родители съвсем не се определя от дрехите или парите, които харчим за детето си (надявам се).
Аз чакам сестра ми да дойде и ще се съберем цяла тумба, така че правя три тави с пица  Joy
Чин, и твоето не е лесно - и на мен това постоянно присъствие на някой вкъщи ми дойде в повече, ама и постоянното отсъствие не е работа... Елдра ти е дала хубави съвети - може и някакъв курс по език да запишеш, една моя приятелка направи така.

Последна редакция: пт, 18 фев 2011, 19:49 от Ана2

# 665
  • Мнения: 2 456
Бразилка, ще трябва да питам свеки и ще ти пиша допълнително.  Simple Smile
 

Благодаря ти  bouquet

Фирмата се казва Анитекс 2001 ООД
тел. 02/856 9137
ул. Ралевица 50.
сайта им

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 4 735
Ваче, Киров анестезиолог ли е? Аз миналия път така и не се добрах до упойка. Трябвало до не знам си какво разкритие, пък спукан мехур, моят го пукнаха на 8 см и после нямало смисъл от упойка. В крайна сметка не съжалявам, и без това мразя да ме бодат (не, че не ме бодаха с нещо друго..  newsm78)

Това с общите тоалетни (при това в не особено добро състояние) е наистина неприятно, но за 3 дни се издържа. Просто няма как да се избегне.

# 667
  • Мнения: 722
Дрешки ще купувам, то се е видяло, няма от кого да взема. От каката имам няколко комплекта, всичко друго се омаза с риванол от компресите на подутите гърдички, и не се изпра, съответно го изхвърлих. Количката ми не помня каква марка е, зелена е на цвят, свекърът я подари тогава /добре, че той не е като свекървата/, аз я избирах, не е от скъпите де, но е здрава съвсем и не е тежка. Тъпо ми е, че бях свикнала явно доста да харча, а сега, като останах изведнъж без финанси, ми е криво. Ясно, че е положение за кратко /за месец-два иде реч/, ама... Абе отвикнала съм да се оправям с малко и това е.
Чин, и аз все чакам да се върне моят - я след смяна, я след авария... И като си дойде омазан с машинно масло, чудя се какво си харесва на работата.
Деска, не ми казаха колко е скъсена шийката - не било притеснително Thinking пък да си почивам?

# 668
  • Мнения: 2 456
Елдра, права си... сега като изляза в сесия, ще има с какво да се занимавам. Имам 6 изпита за взимане.  Иначе моят мъж не е никак ревнив. Приятелите ми мъже са много желани, красиви, умни и стабилни мъже- никаква ревност от тях, а често ми звънят и през нощта и ми пишат смс-и. Когато не бях бременна- излизам, прибирам се когато искам, ходя си в родния град и не се спирам, а той не е с мен- той само ме пита: хубаво ли прекара? - и това е! Докато си работех в магазина, всеки ден идваше някакъв младеш и искаше да ме черпи кафе, дори пред него... той пак нищо, каза само: ами от къде да знае човека, че си имаш мъж, и аз да бях, и аз щях да се пробвам...   33uu  Simple Smile

Мама Звярка, по принцип мин. дължина на шийката е 4см.

# 669
  • Мнения: 722
Чин, там е работата, че моята шийка по принцип е малко по-къса, и без да съм бременна. Другия път ще питам колко см е, най-много съвсем да се уплаша. Тя докторката си ме познава каква съм паника и затова много не ми обяснява, казва - едно износи и роди, още едно ще родиш.

# 670
  • Мнения: 2 456
Тя докторката си ме познава каква съм паника и затова много не ми обяснява, казва - едно износи и роди, още едно ще родиш.
newsm10 точно така!   bouquet

# 671
  • София
  • Мнения: 3 106
Ей сега гледах резултата от феталната - ами моята шийка е 3.13 см. Доктора ми нищо не каза, че е скъсена  Thinking

# 672
  • Мнения: 4 370
Аз пък като бяхме само двамата с мъжа ми обичах да оставам сама. Често си и излизах сама. Но сега предпочитам да сме тримата заедно. Особено вечер много ми е приятно като сме си заедно.

# 673
  • София
  • Мнения: 13 228
Ваче - да имат ВИП зали. Раждах там 2007 и заради докторката, пак искам там да раждам и пак ще искам ВИП-дано да се вредя, че миналия път се наложи да почакам първата вечер. Мога да сравнявам - та непременно ще искам ВИП.

Аа, ние за Вип родилни зали говорим  Laughing Там няма как да я чакам, то като заизлиза не чака...  Laughing
При кого ражда ти?

Шунка, Киров е АГ, не е анстезиолог. Аз ползвах спинална. Сложи ми я жена. През цялото време на магарето висеше до главата ми и питаше акушерката как върви, а тя викаше "Нищо не прави"  Rolling Eyes Mr. Green Но тогава нямаше никакво време за епидурална, защото упойка ми сложиха на 8 см, и при мен като спукаха мехура  Crazy. Абе направо си раждах... Можеха и да не ми сложат и без това ни9кой ен познавах и тогава нямаше легален избор на екип. После и пари не ми взеха  Mr. Green Не знам късмет ли имах или що, ама...
Аз ще разпитам приятелки избираха Киров, много доволни останаха


# 674
  • София
  • Мнения: 478
Бразилка, ще трябва да питам свеки и ще ти пиша допълнително.  Simple Smile
 

Благодаря ти  bouquet

Фирмата се казва Анитекс 2001 ООД
тел. 02/856 9137
ул. Ралевица 50.
сайта им

много ти благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт