Баба Марта мартенички подарява - ЮЛЧЕТО ритничета раздава!

  • 22 249
  • 710
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6
Ако имах такава майка щях да съм в затвора... или по скоро в поправителен дом,нямаше да я чакам до навършване на пълнолетие  Crazy е няма такава досада...
Радвам се за всички хубавини ,които прочетох  Hug ... Миленка шамфъстъка е полезен  Peace ,хапвай си щом ти се яде,може да имаш нужда от нещо,което се съдържа в него. И аз гледам да ги ограничавам фъстъците,ама като ги слагат върху "Морени"-те ми  е много трудно ,от известно време си мачкам всеки ден по една...вече месец  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 356
Миленка шамфъстъка е полезен  Peace ,хапвай си щом ти се яде,може да имаш нужда от нещо,което се съдържа в него. И аз гледам да ги ограничавам фъстъците,ама като ги слагат върху "Морени"-те ми  е много трудно ,от известно време си мачкам всеки ден по една...вече месец  Rolling Eyes
Joy Joy Joy Мачкай щом ти се яде и хич не се притеснявай  Hug

# 707
  • Мнения: 164
Много ви благодаря за отговорите и аз смятам, че е полезно, но няма да бързам да си взимам, защото една приятелка ми каза, че имала такова нещо, но тя не била го ползвала никога и само ще измери като размер дали ще стане за нашето легло. Ох, така се забавлявам с този сайт нямате си на идея, но като ми се получи момиче, да ви кажа честно приличаше на мойта си Ивка като малка. За фъстъците и аз знам, че трябва да се избягват, в началото ядях, но сега като знам, че не трябва не. Ще ви пожелая приятна събота и неделя аз изобщо няма да имам време да седна пред компютъра, довечера съм на гости, а утре у нас ще се събираме 10 човека , така че в понедлник ще се заемам да ви чета и сигурно ще е в нова тема. Целувки от мен и весел уйкенд.

# 708
  • Мнения: 32
Незнам кой питаше за повивалник, аз имам шкаф и ми е супер удобен, от както забременях не го ползвам, че хем малката попорасна, хем ме е страх да не ми удари един шут право в корема. Много ми липсва, на леглото е ужасно неудобно, а кръста ми отиде на кино вече веднъж. Моят е от този на Дибо, много ми е полезен и за дрехите: http://www.dibobg.com/products.html.
Юлка, съмнявам се, че водите ни стават сладки, идеята предполагам, че от сладкото се превъзбуждат и така не са заспали на прегледа.

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Здравейте! Не съм влизала много време и не съм ви чела, но напоследък имам страшно много работа в офиса и въобще не ми се поглежда нищо.
Да ви се оплача от 1 седмица ме боли главата и направо вече ще полудея. Днес изпих 1 парацетамакс, но ме облекчи само за половин - един час и се започнаха отново болките. Не знам на какво се дължи това, но искам по - бързо да минава  #Crazy
Надявам се всички да сте добре, болните да са оздравели и да се радвате на ритничетата от мъничетата ( стана малко в рима  Laughing )
Аз в сряда ще ходя на ФМ при частния АГ и се моля бебчето да е добре и да е порастнало колкото е необходимо.
През уикенда ще се опитам да наваксам с изпуснатото!
Приятна вечер малки коремчета!

# 710
  • София
  • Мнения: 250
Момичета, добре дошли в новата тема!   bouquet

НОВА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт