ФОРМУЛА 1 - сезон 2011 - БЪРЗИ и ЯРОСТНИ

  • 28 623
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 668
Лана - адашката си ми е само на мен адашка  Crossing Arms  Joy
Много , много ти благодаря Анелка  smile3525

И не , не съм била фенка на Дедо . Никога . Честно казано след Кими харесвах Алонсо , но чаках да се появи новата ми любов - и така дойде Себастианчо , точно по поръчка  Laughing

Във разни форуми се смях , пишеха , че било дълг на Хам и Ало да не оставят малкия / Себчо / да се пропие ... така де , да вземат мерки да му разредят подиумите  Simple Smile

# 676
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А на това се смях много - Победителят Фетел , нямал право да пие шампанско  в Турция , нямал необходимите години  Joy http://formula1.sportal.bg/news.php?id=12304&comments=2
А така, пък аз го видях, че си пийна - сега наказание - 5 места назад на следващия старт  Joy
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532,о за интересното съм съгласна с това предложение,леко да се припоти момчето,че така далеч напред му е много скучно Mr. Green Joy Joy Joy

Адашке, жив и здрав да е рожденикът (нали не си ти?) Упс не знам защо написах "адашке", сигурно по инерция  Joy
hahaha hahaha hahaha hahaha Лана искаш да се прекръстиш ли Thinking Joy Joy Joy

Сонче чакаме и твойте снимки,а в бритската тема баклавата Mr. Green Joy

# 677
  • София
  • Мнения: 9 979
Така е Нелка, само на теб ти е...обаче покрай вашето "адашке" и докато се усетя и аз... Joy, изтрещяла работа  Whistling

 Whistling

Щом не си била фенка на Дедо ти е позволено да се кефиш на самотния връх в класирането, искрено се надявам да не е задълго  Wink

Във разни форуми се смях , пишеха , че било дълг на Хам и Ало да не оставят малкия / Себчо / да се пропие ... така де , да вземат мерки да му разредят подиумите  Simple Smile
Пилоти срещу алкохолизма в ранна детска възраст - децата по леглата след Сънчо.

# 678
  • Мнения: 436
Снимки в идните дни, сега накратко за преживяването:

Първо - не очаквах да има толкова много българи! Може да се каже, че се почувствах горда колко сме отдадени на този спорт, въпреки кризата и т.н.
Ние бяхме на трибуна Бронз 5, места високо горе и имахме чудесна гледка към целия отсек, спускането към завоя и изхода от него.
 
На тренировките и квалификациите на 07. май отидохме за първи път на пистата. От вълнение сина чак се разплака. Колите са му голяма мания, по-специално Формула 1 и WRC. Така че вече успяхме да изпълним две от най-големите му желания.

Разгледахме павилионите на отборите пред Централната трибуна, купихме му шапка на Ферари.  Той е фен на Ферари още от 2-3 годишен. Емоции, тълпи, неповторимо преживяване!
След края на квалификацията решихме да извървим пеша пътя около пистата, за да разгледаме пък и да се раздвижим. Така успяхме да видим и паркираните камиони на отборите.

На 08. май първо изгледахме GP 2 и GP 3. Наистина има бъдещи звезди тук, страхотно карат! Напълниха ми душата, то изпреварвания, газ, супер!

В почивката преди състезанието пак обикаляхме павилионите пред Централната трибуна. Имаше състезание за колко време ще успее човек от публиката да смени гумата на болид, състезания по танци, в два болида на Заубер бяха монтирали волани и педали за електронна игра Формула 1, а пред тях – големи екрани. Сядаш в болида и играеш, все едно си наистина на пистата. На павилиона на Vodafone също имаше болид на разположение за снимки, а освен него и изненада за децата – Светкавицата Маккуин в естествен размер!

По време на състезанието беше невероятно вълнение. Самата емоция не може да се предаде, трябва да го изпиташ. Тръпката, че си там и виждаш всичко на живо. Шума от колите. Това няма как да се опише, телевизията и клипчетата не могат да го пресъздадат наистина. Стомахът ми беше свит на топка, нетърпението... Горе-долу е както преди първа целувка с ново гадже!

От вълнение в началото не можех да различа колите и пилотите. С детето коментирахме само: „Гледай този как изпревари оня! Леле! Виж този как взе завоя!” В един момент не знаех къде да гледам – на екрана ли или на пистата. Страх ме беше, че ще изпусна някъде нещо.
Невероятно преживяване е, което се помни за цял живот!

# 679
  • Мнения: 750
Благородно завиждам на всички, които са били на пистата този уикенд! Емоцията там е несравнима с тази пред екрана. Нищо общо! Въздухът е друг  Simple Smile


(то ние и от Спас чакаме, ако има нещо написано  Wink)

Лане, аз от финала на предния сезон още не съм си довършила пътеписите и както върви, няма и да ги довърша ... Ще си търся повод за нови  Wink

А за обяснението с дребничките мъже ... не е универсално, да ви кажа! Аз по дребничките хич, ама хич, не си падам. (Под 185 см ли е ... не е мой тип!)

Но като се заговорихме за ръстове, ето ви обобщени теле(сни)метрични и други основни данни на топ-любимците тук. Ако съм пропуснала нечий, свиркайте! Ще го допълня!

Red Bull Racing

Себастиан Фетел - Германия




Кога е роден - 1987-07-03
Къде е роден – Хепенхайм (Германия)
Къде живее - Швейцария
Семейно положение – неженен, има приятелка – Хана Пратер, с която се познават още от училище, но започват да се срещат преди три години.




Височина – 1,74 м,
Тегло – 64 кг;
Спортове и други интереси -  сноуборд, маунтинбайк, плуване, фитнес. Пастата е любимата му храна.


Марк Алан Уебър – Австралия




Кога е роден - 1976-08-27
Къде е роден  -Куинбейн (Австралия)
Къде живее - Бъкингамшайър (Великобритания)
Семейно положение – неженен, от 1995 е обвързан с Ан Нийл, с която се запознава, докато се състезава в Australian Formula Ford Championship, където тя е координатор по това време.


Височина – 1,85 м,
Тегло – 75 кг;
Спортове и други интереси - колоездене, маутинбайк, каяк и трекинг, тенис, фитнес. Има две си кучета Майло и Шедоу, обича да майстори вкъщи и колекционира велосипеди и каяци.


McLaren Mercedes


Луис Карл Хамилтън – Великобритания
(Кръстен е на легендарният лекоатлет Карл Луис)



Кога е роден - 1985-01-07
Къде е роден - Stevenage , UK
Къде живее – Цюрих (Швейцария)
Семейно положение – неженен, от ноември 2007 е обвързан Никол Шерцингер (вокалистка на Pussycat Dolls)



Височина – 1,74 м,
Тегло – 64 кг;
Спортове и други интереси -  фитнес, футбол, свири на китара. Харесва Hip-Hop, R & B, Reggae и funky house. Сред любичите му изпълнители са 2Pac и 50 Cent.


Дженсън Александър Лайънс Бътън – Великобритания
(кръстен на близък приятел на баща му – Ърлинг  Дженсън)



Кога е роден - 1980-01-19
Къде е роден  - Фроум (Великобритания)
Къде живее - Монте Карло (Монако)
Семейно положение – неженен, 5 години е бил сгоден за акрисата и певица Луиз Грифитс, с която се разделя през май 2005, а от 2009 има връзка с японския модел Джесика Мичибата.




Височина – 1,82 м,
Тегло – 69 кг;
Спортове и други интереси - сърф и маунтинбайк
Получава прякора „Истинския ДжейБи” след като на парти се среща с изпълняващия тогава ролята на Джеймс Бонд актьор Пиърс Броснан.  Тогава Дженс му казва „Здравей, Пиърс! Аз съм истинския ДжейБи”.


Последна редакция: вт, 10 май 2011, 15:27 от Спаска

# 680
  • Мнения: 750
И продължението ...


Scuderia Ferrari

Фернандо Алонсо Диас – Испания
(Диас е моминското име на майка му), а прякорът му El Nano, е типично умалително от Фернандо



Кога е роден - 1981-07-29
Къде е роден  - Овиедо (Испания)Къде живее  - Mont-sur-Rolle (Швейцария), а от февруари 2010 живее близо до Лугано

Семейно положение – от 17 ноември 2006 е женен за Ракел Дел Росарио (вокалистка на известната испанска група El sueno de Morfeo)



Височина – 1,71 м,
Тегло – 64 кг;
Спортове и други интереси -  футбол, тенис и колоездене. Много е запален по трикове с карти.


Фелипе Маса - Бразилия





Кога е роден - 1981-04-25
Къде е роден - Сао Пауло (Бразилия), дядо му е италиански емигрант
Къде живее - Хинвил (Швейцария)
Семейно положение - Женен за Анна Рафаела Баси от 30 ноември 2007, имат един син – Фелипиньо /Фелипе младши (Фелипе Баси Маса), роден в деня на втората годишнина от сватбата им – 30 ноември 2009.



Височина – 1,66 м,
Тегло – 59 кг;
Спортове и други интереси -  футбол и водни спортове, Робърт де Ниро е любимият му актьор, обича да ходи и на театър, а както признава сам, най-шантавото му хоби е шопингът (обича да купува дрехи) и има слабост към часовници.


Mercedes GP

Михаел Шумахер  - Германия
http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Michael+Schumacher+F1+Grand+P … +kB8JCEtr-bil.jpg
Кога е роден - 1969-01-03
Къде е роден - Хюрт-Хермюлхайм, близо до Кьолн (Германия)
Къде живее  -близо до Гланд, на брега на езерото Женева (Швейцария)
Семейно положение -   Женен за Корина Беш от август 1995 , имат дъщеря Джина Мария (родена през 1997) и син Мик (роден през 1999). Когато се запознават, Корина има връзка с немския пилот Хайнц-Харалд Френцен   





Височина – 1,74 м,
Тегло – 68 кг;
Спортове и други интереси - футбол, конна езда, ски, да скача с парашут. Има две кучета – едно бездомно куче, в което Корина „се влюбва” в Бразилия и австралийската овчарка Ед.


Нико Розберг - Германия



Кога е роден - 1985-06-27
Къде е роден – Висбаден (Германия), израснал в Монако.
Къде живее  - Монте Карло
Семейно положение -    неженен, от пет години има връзка с Вивиан Сиболд





височина – 1,78 м,
тегло – 69 кг;
Спортове и други интереси - триатлон, футбол, шах, покер, фотография и обича да чете.

# 681
  • София
  • Мнения: 4 867
Мдааа.... Нищо не може да се сравни с "живото предаване"! Имаш усещането, че всичко се случва само и единствено заради теб! А когато си от вътрешната страна на обратен завой, звукът и емоцията надминават всичко!

Ей ги хубавците:

# 682
  • Мнения: 4
Спаси, страхотно!  bouquet
Шумахер ме разплака от смях. Joy

Да ви питам нещо, вие фенки на
даден пилот ли сте или на отбор?

Аз например винаги съм била за ферари,
независимо кои са пилотите.
Даже малко трудно преживявах рокадите.
Райконен като че ли най-лесно го преглътнах.
За Алонсо ми трябваше доста време.

# 683
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Спас прекрасно ти като енциклопедия си го направила  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet,Анелка обмисли поставянето на инфото нейде на първа страница Thinking
И поливана в Швейцария кво  е това нещо,да не са си напрвили градче ф1 Crazy

Да ви питам нещо, вие фенки на
даден пилот ли сте или на отбор?

Аз например винаги съм била за ферари,
независимо кои са пилотите.
Даже малко трудно преживявах рокадите.
Райконен като че ли най-лесно го преглътнах.
За Алонсо ми трябваше доста време.

Ми кво да ти кажа всеки различно,някой само за пилот друг за отбор или за отбор+ пилот Mr. Green
Аз съм си фенка на Ферари от Кими насам до сега си харесвах избора на отбора,ма като дойде 2кратния- "Алонсо"(това съм го копира Whistling) Rolling Eyes Sick Rolling Eyes,та сега съм фен на отбора и Маса,ако бъде толериран 2кратния дори леко побутнат псувам отбора Whistling Whistling Whistling,та може да се каже че съм фен на марката,но не и на някой нещица който правят....ерата Шумахер също много не ми се нрави,макар Дедо да го харесвах в залеза на карирате му,че помагаше на Маса Wink Peace

Пожелавам си и аз да изпитам това чувство със сигурност там е съвсем друго,аз в къщи съм връз емоционална,а там хората ще се хванат за главата с мен Mr. Green

Сонче  Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 107
Аз в началото бях за Макларън, защото не понасях прехваленото Ферари, обаче от някъде се появи Алонсо и изведнъж видях, че по-скоро следя него във всеки отбор, в който попадне и викам хем за него, хем и за отбора, където е, защото иначе не ми се връзва. А после се появи и Хамилтън и Макларън направо ме отблъснаха, но... държа да кажа, че мнението ми за Хами стана малко по-положително благодарение на тази тема, а и на факта, че с Алонсо вече не са в един отбор.
Никога не съм смятала, че някога ще викам за Ферари, но това вече е факт. Даже и по Маса викам, та да дръпнем малко я...  Laughing Laughing Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 9 979
По сантиметри Фелипчо ми е най-на сърце, хубавото е, че Нандо не е много по-висок - е висок е за мен, ама ще го преглътна, в името на спорта  Joy Общо взето, според мен, са си съвсем прилични на ръст, повечето са около средния, че и по-високи.

Спас, добре се измъкна - но те разбирам, веднъж имах желание да записвам така едно пътешествие...имаме даже и снимка как чинно си записвам впечатления от първия ден и това беше. Та съвсем те разбирам, че няма да допишеш пътеписа - беше закачка  Wink

Сонче, страхотно! Милото ти синче, представям си какво е изпитал Simple Smile Янита, страхотна снимка! Хами манИкена къде  се е покачил  Crazy, Пол ди Реста много симпатичен - новият Култард? Кой е "хулиганът" (освен Нандо  Heart Eyes и Фелипе) с обърната шапка - Коабаяши? Нещо не мога да го разпозная  newsm78

# 686
  • София
  • Мнения: 174
Споделям напълно мнението на Лана за турския режисьор на предаването-още в началото много му се издразних и така си остана до края.Чак по време на гонката между Хам и Бътън очаквах всеки момент да превключат друга камера и да не догледаме интересния момент.Направо ми развали удоволствието от гледането.
Спаске,чудесни снимки и данни - на мен най-ми пасва Уебър ,другите са ми ниски  Wink то и както ходя ежедневно с по 7-11 см.токчета и той ще ми е нисък с моя ръст от 180 см.  Joy hahaha
Дончовице, и твоите снимки разгладах с голям кеф   bouquet
А на въпроса ти - аз никога не съм била за отбор винаги съм за личността -преди бях за Шумахер,по време на активната му кариера де,не сега по време на рецидива  Mr. Green и хайде сега не ме замярайте с камъни  Whistling От както се появи Хамилтън  съм  негова фенка и в друг отбор да се измести , пак съм с него.Но иначе харесвам и Бътън , на моменти даже повече ми харесва как кара от Хам и Витята също ми харесва .Май като ги огледах -все по агресивните пилоти си падам,Бътънчо е по-уравновесен от изброените

# 687
  • Мнения: 5 140
тук съм и ви обичаммммм  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 4 668
Себастианчо , аз съм отраснала в Италия ... ако знаеш каква паста правя ще ме вземеш веднага  Joy И да разкараш това грозно трътлесто девойче , че не ти прилича  Crossing Arms

Спас - и като не харесваш ниски мъже , кво ще правим сега с Ало , а ?  Twisted Evil

На въпроса на Дончовица - никога не съм била за отбор - бях фен на Кими , по едно време Алонсо ми беше симпатичен / докато беше в Рено / , но винаги съм чакала Фетел  Heart Eyes Където той , там ще съм и аз ... подозирам , че ще е при Ферари след време , ама ще се примиря  Simple Smile

# 689
  • София
  • Мнения: 9 979
Спас - и като не харесваш ниски мъже , кво ще правим сега с Ало , а ?  Twisted Evil

Алоооо, как какво?  Naughty Той е мой!  Crossing Arms Joy

Общи условия

Активация на акаунт