Отговори
# 720
  • Мнения: 4 414
Момичета, като говорите за тези умни прахосмукачки тази дали пък не върши същата работа?

# 721
  • Мнения: 2 456
Деси, нямам никаква представа Simple Smile Грешни пари са за мен това, защо съм такава- не зная. Има неща, за които ми свиди да си давам парите. В момента съм с прахосмукачка, която струваше 300лв преди две години и не върши никаква работа. На майка ми и се счупи прахосмукачката преди месец и и купих НЕО за 50лв- е работи много по-добре от моята. По-мощна, по-тиха, по-лека и си има контейнерче за боклука. Забравих да кажа: и по-красива.

# 722
  • Мнения: 4 414
Чин, то и аз не обичам да давам пари на вятъра, но се зачетох сега като заговорихте. Общо взето съм на принципа, че нещо като ми върши работа не трябва да се сменя  Peace Е размечтах се може би, че е хубаво да изляза и някой да си чисти у дома, но пък и то прахосмукачката у нас е мъжка, що ли я мисля  hahaha hahaha hahaha

# 723
  • София
  • Мнения: 3 071
Момичета, здравейте!

Прегледах ви набързо, по-късно по-подробно ще ви чета.
Файър гърл, прегръщам те, дано след като се роди бебето да постигнете разбирателство и да можеш да разчиташ на таткото  Praynig В момента може би е стреснат малко...
Шунка, дано да  е добре мъничето  Praynig
Златенце, ти с тази песен... Няма и да си я пускам  Simple Smile Всеки път плача на нея, много е трогателна. Дори я обмисляхме за първа брачна песен, но е прекалено тежка. Една от най-най-силно въздействащите песни и клипове за мен.

При мен днес беше малко драматично. Първо отидох в Цибалаб в Слатина с мисълта, че там ще ми направят изследването, чаках, чаках, дойде моя ред и лаборантката ми вика, че те били една регистратура и такива изследвания тежки не правели... само в централния им клон. Много се ядосах. Решихме, че ще ходим в централния клон в Красна поляна, така и така съм се наканила, после вече след празниците става късно, почти 28 седмица, а и понеделник... Там беше някаква лудница, първо ми взеха кръв от пръста и аз си викам, че останаха още 2 пъти. Да, ама не  Laughing Това било нулево изследване  Rolling Eyes Докато чаках за първото една жена със същото изследване повърна, а едно дете се разрева много силно след изследването точно до мен, майка му нещо не обърна внимание, то почна да я бие... ох. Аз нещо много се сдухах и се притесних - и от  изследването, а и от всичко, което предстои  Confused Много ме болеше съответно първия път, явно заради притеснението ми, но после нещата се успокоиха, хората намаляха и втория и третия път беше ОК.
Резултатите пък не са много добри. Първата глюкоза е в норма 5 и нещо при референтни граници до 6 и нещо, но след обременяването е висока  и двата пъти - около 1-2 единици над нормата  Confused Звъннах на доктора ми и ме вика в събота. Една приятелка също имаше завишени стойности и й звънях да я питам - тя каза, че е била на диета и някакви хапчета. Никакви въглехидрати, вкл. сокове, банани, картофи, ориз и т.н. Бебето в крайна сметка беше 3.500, не беше голямо. Такива неща. Притесних се и аз, но сега съм по-спокойна. Отделно някъде четох, че трябвало да не се яде 24 часа, а не само сутринта, аз не знаех такова нещо. В събота ще кажа какво е казал лекаря ми. Досега глюкозата ми е била в златната среда винаги.

# 724
  • София
  • Мнения: 13 206
Шунче, не се притеснявай за Зайко щом не е умърлушен и щом ветеринаря казва, че е ОК. Е, поне не ти пада кръвното...  Wink



Е това е на баща ми. Силно предубедена съм към марката, признавам си, ама гадината върши работа  Sunglasses Другите са доста по-скъпи. Както Чин каза, има едни четчици дето са дългички и като се въртят обират ъглите. Затова на мен ми прилича на мустаката хлебарка  Wink
Деска на Топ-шоп, друго, освен рендето аз хубаво не съм видяла  Crazy

# 725
  • Мнения: 2 456
Ех, Мейдънли, стискам ти палци всичко да е наред. Нямам много информация за завишените нива на глюкоза по време на бременност. Може би това, че не си гладувала предните 24 часа има значение, въпреки, че когато аз изследвах преди време не бях го спазила това нещо. Отидох сутринта на гладно, но предната вечер бях си хапнала.

Eто прахосмукачката на приятелката ми : тук

# 726

Общи условия

Активация на акаунт