Being human - и вълчият куршум е... - тема 3

  • 14 815
  • 728
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 736


Джордж, Мичъл и Ани. Върколак, вампир и призрак водят мирно съвместно съществувание в Бристъл. Върколакът отказва да се примири с факта, че на всяко пълнолуние се налага да се пробразява, вампирът се опитва да стане въздържател, а призракът не знае защо е призрак. Има комедия, но има и драма, трогателни моменти и моменти, които навеждат на сериозен размисъл. Английският поглед върху толкова актуалната напоследък вампирско-върколашка тематика. И още нещо.  Wink


Сезон 1

Сезон 2: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Сезон 3: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Официална страница на сериала в сайта на BBC

Тема 1, Тема 2

# 1
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
първа,първа  Party
Пуце  Hug много добри снимки

# 2
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Сребро!  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4
Ехеее тъкмо си постнах в стара тема Mr. Green
Ама къде блея и аз - сега само ще си копна тука мнението

Този епизод беше доста интересен,
много изведнъж се обърнаха всички един срещу друг.Да видим сега накъде.
А Нина ще го бръсне иначе Херик  Angry
направо как ще разчистват кашата дето сътвориха дружно незнам newsm78
Само наистина Джорджи май без вина ще страда  Sad
 

ИрПуц благодаря за буквите и за новата готина темичка   bouquet

# 4
# 5
  • Мнения: 3 736
 bowuu  Hug

Имам питане - добре ли са така и двете снимки? На мен ми се искаше само една, да е по-изчистено, но на първата я няма Нина, а искам да са четиримата. Та кажете, ако ви идва претрупано да махна една от двете?

За анкета - да сложим за вълчия куршум, ама после ще може ли да я сменим? Щото няма да изпишем цяла тема само за финала трети сезон...  Thinking

Ох, това с Нина бръснеща Херик и после неговото "отблагодаряване" си беше достойно за руска класическа драма!  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 5 828
Мерси за темата   bouquet

За серията - много брутална  ooooh!
Раздвоена съм - от една страна Мичъл си го заслужаваше, но може би не по този начин.
Нина донякъде я оправдавам, че го предаде, обаче защо към Херик друг стандарт, да беше предала и него, малко ли престъпления е извършил?!?
"Русата кучка" също я разбирам, просто си вършеше работата, жал ми стана, че Херик я бастиса  Confused
Ани ... си е Ани, Мичъл като си я знае защо не й каза. Още повече влюбен го дава  ooooh!
И накрая - горкия Джорджи.

# 7
  • Мнения: 3 736
Амидала, тя си вършеше работата, но не по правилния начин.  Twisted Evil Неправомерно му взе отпечатъци, да му се не види.  hahaha Извън майтапа, наистина реагира неадекватно на нападението на Купър, с което окончателно ме ядоса.

Мисля, че двойният стандарт към Херик беше в резултат на амнезията му - т.е. забравил е всичко, табула раза е, чиста душа и прочие. Да беше слушала Нина като й се каза, че злото си е зло! Но тя като е добронамерена и реши, че и Херик ще е...

# 8
  • Мнения: 324
Красота  Hug Пуци, мерсаш за темата  Hug

# 9
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пуци мерси за темата  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

За Анкетата маже да се смени давай смело и слагай Wink Peace,ако имаш затруднения със слагане на нова ще помагам Hug Hug Hug

Ся за епизода днес се добрах да го гледам Tired,гледам всичко е казано ма да си кажа,че наистина не очаквах Херик да наръга Нина,но предвид,че си върна паметта и квито гадости правеше донякъде може и да се каже че беше очакващо....За Мичъл съм разколебана,хем трябва да понесе вината(но според мен вече я изкупи с всички тези терзания....съвестта му определено няма покой Thinking),хем в един момент исках тея полицай да се махнат и да го оставят на мира Rolling Eyes

Джорди обще взето ще обере пешкира на всички заблудени Tired Cry Cry Cry Cry Cry

# 10
  • Мнения: 1 321
Привет. Hug
Не съм гледала още серията но се надявам тази вечер.
Пуци много благодаря за субовете.  bouquet
Много хубава тема сте отворили в предната темичкАА. Laughing Hug

# 11
  • Мнения: 3 736
Mira     Hug

Като не казвате за анкетата, сложих първоначалното предложение на Бейби, да не се окажем заклещени с куршуместа анкета цяла тема.  hahaha

А, чак сега видях какво си писала, Плами.

# 12
  • Мнения: 4 594
Пуц, мерси за темата! Hug

Най-отдолу има изтрий анкета /в ляво/, а в дясно добави анкета. Та ако искаш и всеки ден можеш да ги сменяш. Laughing

# 13
  • Мнения: 3 736
Уф и ся кво, да я сменя ли? Ми ше я сменя, кво да правя.

Защо все така става, че ми отговаряте вече като направя нещо!  hahaha

Айде готово.   Mr. Green

# 14
  • Мнения: 12
Залагам на Джордж, въпреки че силно се надявам да не е той  Wink

Общи условия

Активация на акаунт