Окръжна болница - Варна -тема 3

  • 56 198
  • 739
  •   1
Отговори
  • not found
  • Мнения: 581



отворени врати този месец
МБАЛ "Света Анна-Варна" АД, бул. Цар Освободител 100
За записване: Силвия Русева, ст. акушерка – тел. 052/ 692 65 97
31 март, четвъртък 15:30 ч.

Леко раждане   bouquet

Последна редакция: пн, 14 мар 2011, 13:28 от Golden*Carnival

# 1
  • София
  • Мнения: 30 142
да не ви изпусна  Peace

# 2
  • Мнения: 727
За нощниците-взех си три...и трите влязаха в употреба,за 5 дни(имайте предвид че доста се цапа човек там с кръвчица)  Confused а и бельо е нужно поне 3 чифта,че с легнин е гадно,аз слагах само за везитации

ЧЕХЛИ за баня задължително !!!!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 50
Момичета само да питам има ли значение по кое време да звъним за записване за отворените врати, че да знам от кога да почвам Simple Smile

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 839
Момичета само да питам има ли значение по кое време да звъним за записване за отворените врати, че да знам от кога да почвам Simple Smile

Почвай от рано сутринта  Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 50
Благодаря ти!
Утре от сутринта ги нападам : Laughing

# 6
# 7
  • Мнения: 237
не е ли рано за записване за отворени врати  newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 50
ами те нали са на 31 март Simple Smile а пък и аз незнам имат ли някаква максимална бройка която пускат, предполагам че да, затова по добре по-раничко Simple Smile

# 9
  • Мнения: 22
Според мен няма максимална бройка. Мин.месец бяхме над 20-25 посетителки. Естествено и половината не се бяха обадили, но всички обикаляхме. Никого не са върнали, само придружителите останаха отвън.

# 10
  • Мнения: 335
Ще се радвам да споделите впечатления от "Ден на отворени врати". За съжаление аз ще съм извън Варна на 31,03,

# 11
  • Варна
  • Мнения: 99
За нощниците - наистина по една на ден.  Peace
На мен ми беше доста хладно по коридорите и имах жилетка, а чехлите за баня наистина са задължителни  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 186
аз си взех 2 нощници , но още втоят ден мъжа ми  взе едната за я изпере и изсуши и ми ядонесе пак.

чехли за баня -100% Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 30 142
момичета, аз и преди бях споделила, че на мен най-удобни ми беше еднократно бельо тип памперс. Обуват се лесно, попиват всичко т.е. не се цапам, свалят се лесно (късаш отстрани и хвърляш) и са удобни. Не се притеснявах докато се движех. Отначало си бях взела еднократни бикини+ превръзки, но още първият ден акушерката Михайлова ми даде съвет, да ми донесат да опитам с такива тип памперс и 5 дена ползвах тях Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт