Отговори
# 705
  • Мнения: 2 837
Работливки, не така Naughty, я се пазете! Hug
Аз прекарах целия слодобед навън, бях на зъболекар, взех си резултата от кръвта и урината, и с пиенето на желязо ХБ е 104 Rolling Eyes, после бях на кафе с приятелка, а накрая с кумата и децата в една сладкарница поседяхме и те си поиграха, пък ние си поговорихме...Прибрахме се за хапване, добре, че имахме сготвена вечеря.
Шунка, браво за покупките, аз се бях засилила да ходя по магазините днес, не сколасах, но има време Mr. Green
Цвети, на теб честити придобивки!
Деската, браво на малката и на теб и  Praynig
Лека нощ!

# 706
  • Мнения: 38
Чинче, май утре те виждам да подхващаш нова тема.. Wink.
Малко по-назад съм сложила три предложения за заглавия. Погледни ги, ако се харесат и на колежките. Laughing

# 707
  • Мнения: 36
m-g аз съм пила зинат в 4 месец когато ме повали грипа мисля че няма да има проблем той е многоспектърен антибиотик ,а и мисля че повече ще ти помогне от оспамокса, аз първо започнах с него но тъй като не подейства ми го смениха със зинат и бързо се възтанових.
ани наистина почивай си мила после никои няма да те потупа по рамото че си припкала в работата.
Май наистина всички сме започнали с тези контракции като чета и с неспането.Абе ще се черпин с нош па и ще си свиркаме Laughing това е.
Аз като се поразходя през деня после вечерта спя като къпана ама пак краката ми вечер все едно пирони съм им набивала,ама аз ги обливам със студена вода и ми се успокояват.
Хайде лека и мека от мен отивам да се слагам да полягвам Hug

# 708
  • Мнения: 2 456
Утре ще е новата тема Simple Smile

Бюти, в Карфур има много бебешки неща, там имаше много хубави бодита за новородени, комплект от 6 за 15лв мисля. Днес бяха останали само за момиченца, другите бяха големи...

Ходих до Вис Виталис, Слав не ми даде да купя нищо, но харесахме легло. Аделина Лукс, ще излезе около 500лв с матрака.
Усещала съм само веднъж-два пъти контракции, дори не съм сигурна контракции ли бяха, но корема ми наистина се беше стегнал.
Силвър, в никакъв случай не е задължително да имаш такива!

Сега се отивам да спя, а вие почивайте повече и намалете темпото..  Hug


# 709
  • Варна
  • Мнения: 58
Аз попрехвърлих изписаното като се прибрахме с малката, но май нищо не ми остана в главата.
Прегледа мина добре, макар и с 1,5 ч. чакане, повечето на крак. Накрая доста ми премаля, но трябваше акушерката да излезе да ми каже да седна, че един г-н да се сети и да стане да си чака жената прав при толкова стърчащи бременни.  ooooh! Доки каза, че с бебо всичко е наред, височък ще е като татко си според нея. Даде ми Биозин мама - имуностилмулант и назначи още едно 4Д за края на април. Пита ме за болки и контракции и аз казах не, а сега привечер ми е едно такова стегнато на целия корем като стана и едва дишам. За второто - то след тая болест имам чувството, че някой ми е стиснал дробовете и не мога да поема дъх като кората, чува се и едно свистене. Освен да ида да ме преслуша личната утре  newsm78 . Секциото ще е някъде първите дни на юни, както предполагах.
Силвър, нИдей рИва за контракции, че да не плачеш после от тях. Аз с миналата бременност имах разни болежки, вкл. някакви бодежи като прорязвания чак, мислех че тръгва бебето, но нищо ми нямаше - влязох си за секцио без следа от разкритие. Така и не разбрах какво е истинска контракция и нищо не ми стана, споко.
Ани, ама и ти с това недоспиване и работата после .... пробвай се да почиваш повечко, сега наистина това е най-важно.
Деска, браво на теб! Още мъничко и после ще се натичаш на воля с количката. Много ме радваш с позитивната си нагласа  Hug
Благодаря за всички отговори за по-големите деца. То и ние планирахме малко по-късно да е второто, за да може първото да се  е осъзнало, но после се объркаха други неща и решихме, че сега е момента. Аз също се опитвам да обяснявам на малката, че това е празник за цялото семейство, че ще ни е още по-весело с бебето, че то ще е нейното братче, а тя кака, давам й примери с други подобни двойки и т.н. Но май нещо си го яде детето, те още са си изпечени егоисти в тази възраст и явно е развила някаква неприязън. Нищо, ще се борим Simple Smile
За левкоцити моята доки ми каза, че е нормално да са завишени и до 2 пъти, както и да има ускорена утайка.  Аз пък имам много нисък хемоглобин и леко занижен хематокрит, а наситеност на хемоглобин в еритроцитите е в норма. Не знам какво значи точно това, имам си домашно Simple Smile
В Карфур има доста читави детски дрешки, аз напоследък често пазаря оттам.

# 710
  • Мнения: 38
Извинявам се за тъпия въпрос, момичета, но почти всяка от вас пише за Ношпа, а аз нямам представа за какво е Embarassed. Може ли да ми обясните.Тук в Гърция, май такова чудо няма. Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 9
ЕЛДРА, Но–Шпа  е спазмолитично средство,обезболяващо ,подходящо и за бременни!  Peace

а ето и малко по подробно описание от упътването:

Спазми на гладката мускулатура, свързани със заболявания на жлъчния мехур и жлъчните пътища: холецистолитиаза, холанголитиаза, холецистит, перихолецистит, холангит и папилит.
Спазми на гладката мускулатура при заболявания на бъбреците, пикочния мехур и пикочните пътища: нефролитиаза, уретеролитиаза, пиелит, цистит и спазми та пикочния мехур.
При спазми на гладката мускулатура с гастроинтестинален произход: стомашна и дуоденална язва, гастрит, кардиален спазъм, пилороспазъм, ентерит, колит, спастичен колит с обстипация и форми на синдрома на раздразненото дебело черво с натрупване на газове
Тензионен тип главоболие
При гинокологични заболявания: дисменорея

# 712
  • Мнения: 2 456
Новата тема е готова вече, момичета. Утре сутринта ще я пусна..
Лека нощ от мен ..

# 713
# 714
  • Мнения: 14
На мен нещо не ми се спи и май ще си пусна едно филмче.
Деска, браво на бебка, порастнала е голяма. А ти ще си почиваш и всичко ще е наред Hug
Бухта, и за теб се радвам, че всичко е наред с бебока. Да ти кажа нашата кака ще е доста голяма, но въпреки това си мисля, че ще има ревност. Просто тя не е свикнала да дели вниманието ни с никого. И съм наблюдавала поведението й спрямо дечица на наши приятели. Ако аз или баща й започнем да си играем с някое друго детенце, веднага идва и заявява, че тя е наша дъщеря . Личи си, че ревнува. Надявам се това, че ще е нейна сестричка, за която тя много се радва, и казва че ще помага, да повлияе на държанието й към бебето.
Ани и другите момичета, които сте на работа - да не се преумаряте. Аз честно да Ви кажа затова държах да изляза в болнични. Освен дългото пътуване до работа, и много нерви хабях там. Все за нещо се ядосвах, трябваше да правя годишното приключване, много отчети към различните министерства, статистики, одиторски проверки и т.н. И всичко това до края на март и средата на април. Така като си намерих заместник, пак преглеждам нещата, но от вкъщи и не се ядосвам за ежедневните проблеми, които не спираха, докато ходех на работа. Сега съм много по-спокойна. Като реша да се връщам на работа, ще му мисля пак. Този път съм се заканила да съм си в къщи поне 1 г. и половина след раждането на бебчо.
И Ани като прочетох за тортата ти и се сетих, че и аз правих днес бисквитена торта с дъщеря ми, и веднага си сложих едно огромно парче. Та докато ядях тортата разбрах, че и твойта е бисквитена Laughing
Лека вечер и сладки сънища smile3524

# 715
  • Мнения: 4 370
Добро утро! Днес съм рекордьор спах до 5ч. Така че вече мога да ви сложа и закуска:


Вова и сина ми ревнува от други деца, но за братчето си мило о драго дава. Постоянно ми дава да ям нещо, ако той яде, за да имало за бебето, всяка сутрин освен мен целува и коремчето за чао. Много е важно да съхраним тези чувства на децата ни към по малките.

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Добро утро! И аз днес съм от ранобудните, уж станах само до тоалетна, ама то грейнало едно слънчице и не мога повече да заспя.
Дано целият ден е такъв слънчев Simple Smile

# 717
  • Мнения: 215
Добро утро Hug
Ани супер закуска, Hug,но си дай малко почивчица,както трябва да направят и останалите трудещи се бързащи мами,Ваче,Китикат  Naughty давайте го по лежерно мами  bouquet
Деси много се радвам за теб и бебока,възхищавам се на позитивизма ти Hug
Слънчицето навън есупер,дори и само през прозореца да се гледа.Усмихнат ден  bouquet

# 718

Общи условия

Активация на акаунт