Fragrancedirect.co.uk- 13!

  • 50 691
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122


Доставка за Европа

Въздушна поща 2.49 + 1.99 за всеки следващ продукт. Тази услуга е валидна за поръчки под 60 лири.
С тракинг номер 6.50, за всеки следващ продукт +2.50 /таксите са в британски лири/

При регистрация над полето Postcode има следния надпис : натискате го, за да се регистрирате в сайта и продължавате със указаните стъпки

Кодчета за отстъпки

тема 1 тема 2 тема 3 тема 4 тема 5 тема 6 тема 7 тема 8
тема 9 тема 10 тема 11
тема 12

# 1
  • Испания
  • Мнения: 206
Аууу,аз ли съм първа  EmbarassedБлагодаря за новата темичка   bouquet .  Пуснах и аз поръчка с комплекта на Лотто,че ме изкушихте , и на Рок за слънце комплекта,получих един за сина,хареса ми-сега поръчах по един за щерката и за приятелка-дойде в хубава опаковка-кутия .Ето този http://www.fragrancedirect.co.uk/roc/roc-minesol-triple-defense- … 0ml/invt/0026097/
Повторих и от Пиз Буина ,че идва лято  Hug

dillema,аз съм поръчвала винаги до бг адрес с моята си бг карта-виза,през пейпал,знам че някои момичета поръчват чрез посредник,но за по -дребни неща,те да споделят  Peace

Последна редакция: сб, 16 апр 2011, 18:54 от pepina1965

# 2
  • Мнения: 11
Сигурно е ставало на въпрос,но не открих коментар.Вие до България ли поръчвате,или може и до английски адрес?Ще приеме ли БГ карта?

# 3
  • Мнения: 2 122
Ако са малко продукти и на високи цени /разбирай по-скъпи парфюми/ си ги поръчваме до тук
иначе козметика, дребни неща- до английски адрес, защото доставката е 2 паунда независимо от  броя артикули

# 4
  • Мнения: 62
Мерси за темата.   bouquet Може само да добавиш в първия пост,че когато се поръчва до англ адрес не може да се използва Пейпал. Доста задаван въпрос е , не че като е в първия пост е гаранция,че някой ще го види  Crazy
И с похвал моята поръчка е вече в Сф и нямам търпение вторник да дойде и да си видя нещата. И едно въпросче Лотото комплекта дали е траен и дали е поне леко сладък? Мерси предварително Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 813
И аз тук, да не изтърва нещо  Hug.

# 6
  • София
  • Мнения: 813
Сънчо, мерси за темичката!  bouquet

Последната ми покупка е тази и съм мноооого доволна! Heart Eyes
Бижу, как би определила аромата? От описанието на парфюма оставам с впечатление че е свеж, малко тръпчив, лек, но запомнящ се  newsm78? Траен ли е?
Предварително Благодаря   bouquet.
Тъкмо щях да публикувам и аз в другата "нова" тема  ooooh!. Копирам си питанката  Wink.

# 7
  • Мнения: 17 546
И сега коя ли е актуалната тема?!... newsm78 Thinking

Ароматът е прекрасен! Свеж, но цветна свежест, а не свежак. Не е натруфени купища цветя, защото аз не обичам такива, а да речем няколко вида пролетни градински цветя - нарцис, момина сълза, лалета. Не всички са дадени в пирамидата, но ароматът свързвам с тези за себе си. ЕДП е концентрацията и е достатъчно траен - 5-6 часа, освен това прави облаче и шлейф. Определено впечатляващ и запомнящ се.

# 8
  • у нас
  • Мнения: 1 870
копирам си питането Rolling Eyes

Бижу, мерси за бързия отговор   bouquet
а някой от тези двата  Rolling Eyeswww.fragrancedirect.co.uk/hugo-boss/hugo-boss-deep-red-eau-de-pa … 90ml/invt/0001399
www.fragrancedirect.co.uk/davidoff/davidoff-echo-woman-eau-de-pa … 00ml/invt/0008297/ Cool

гледам намаление голямо и се опитвам да си избера Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 617
Бижу, би ли сравнила аромата с някой друг, който го прехожда?

# 10
  • София
  • Мнения: 586
И аз тук да следя за мнения  bouquet

Тази седмица мисля да пускам поръчка до английски адрес, но гледам нещо са увеличили цените на бялата козметика май Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 17 546
Бижу, би ли сравнила аромата с някой друг, който го прехожда?
Имаш предвид предишните Eternity или въобще дали прилича на друг парфюм?
Аз не познавам всички предишни Eternity, но тези, които познавам, не ги харесвам. този ми е различен от първия Eternity, от който ми се ... Sick Eternity Moment също не ми харесва. Другите не ги знам.
Според приятелка, 2011 прилича на  Сhloe Innocence, който е раритет и е много харесван доколкото знам. Според мен е доста по интензивен от това  Сhloe и мааалко по-цветен, за сметка на преобладаващите в него чистота и сапуненост.

# 12
  • Мнения: 31 206
Мерси за темата.  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 214
И аз да ви следя   bouquet Мерси за темата  Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Отдавна не съм поръчвала от тук. Мерси за новата тема. Hug

Общи условия

Активация на акаунт