Red Velvet  и  celika благодаря ви за отговорите.
Аз издържах теста и интервюто за трудов медиатор и сега ми предстои подписване на договор.Исках да зная още малко за тази длъжност.Самия договор незнам за какъв период ще бъде.Това беше по някаква програма.А  и заплащанито е много малко.Основна заплата 300лв.

как точно се кандидатства за тази позиция, питам за брат ми, които в момента си търси работа.

Ами отдавна изтече срока за подаване на документи.Те се подаваха през април месец.Сега одобрените чакаме да подпишем договор.Самата процедура е много бавна.


ЗДРАВЕЙТЕ, АЗ СЪМ НОВА В ТОЗИ САЙТА,но и аз търся отговорите на доста въпроси ...  Сега и на мен ми предстои интервю на позиция за Трудов медиатор,отново има обявена процедура и ще съм благодарна ако някой ми пише какви въпроси задават - емейла ми е : strong_horse@abv.bg Благодаря от сърце на всеки, който реши да ми помогне, защото повече от всякога искам тази работа .. а борбата е жестока, и връзкарите много ... но за съжаление аз, досега съм успявала само с много мъка, труд и упоритост.. при мен ги няма тези връзки ........ а в ден днешен - само наглите, нахалните, и злобни хора ... със скрита привидна усмивка успяват.. и се вмъкват ... Нека всеки ми пише, който е запознат по отношение на това как протича интервюто..Благодарна съм на всеки отзовал се