Лятото е тука вече, февруарчетата разсъблече!-Teма 10

  • 33 965
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 426
Здравейте от нас, днес не отидох изобщо до работата и на консуелтация не минахме-в сряда. Доктора или по-точно сестрата каза, че да чакаме със захранването още седмица, но първо искала да види Бобо колко е пораснал  Rolling Eyes
после ще пиша,у че пищи...излизаме

Днес направихме едно 3часово кафенце с едно много сладко майче от априлки, комшийка ми е. Нейното бебче е мъничко родено по-рано и едно такова  Heart Eyes мммннногооо мъничко  Heart Eyes

после ще пиша, че ми се продуха главата..

ммммм снимки имам 4ри с Бобо, а Баща му 30тина, пък свеки 100  Sick hahaha

# 676
  • Мнения: 227
Здравейте,
Слънцезащитен- взех на А-дерма. Всички останали бяха с парабени и то по няколко. Доволна съм, добре се разнася и не оставя бяло. Единствено на опаковката пише, че е за над 3 години, но аптекарката каза че няма проблем да го ползваме.
Прах за пране ползвам ето такъв:

Много съм доволна- мирише хубаво и е евтин Peace

Аз пък обратното. Все избягвам да ме снимат и не защото не искам снимки с малката, а защото сама себе си не мога да понасям сега  #Cussing out
Иначе много искам, ама поне да мязах на нещо.
Затова във ФБ ви публикувам предимно само нейни или с татко и.  Mr. Green
И аз така имам само две снимки с Лорис. А много ми се иска да се снимам с него, но това ще стане след 15 кг. време Joy

# 677
  • Мнения: 32
И аз съм за Сано, от самото начало го ползвам и не съм имала никакви проблеми.
Слънцезащитен ползвам на Avene 50, доволна съм. Препоръчаха ми го и докторката и една много компетентна консултантка в аптека, от която купувам всичко за Ема.
Мерси за милите думи за главата ми  Grinning и да отбележа, че и аз съм с текезесарски тен!
И стига с тези кг, снимайте се сега, защото малките гъбки растат толкова бързоооо...ние вчера направихме отливка на крачето и ръчичката на Ема, толкова са сладки  Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 7
Здравейте!
Честито и на днешните месечинки!
Да, разходката днес беше само до обяд, цял следобяд при нас един вятър, едни облаци, даже и преваля - ще си седим вкъщи.
А вчера си изкарахме страхотно - ни сме си малко луди глави с моя, та докато се натътрим накъде да вървим и в 11ч тръгнахме за Крушунските водопади, цялото фемили. Това беше първата екскурзия на Явор и от тук нататък се започва .... След 2 седмици отиваме в Троянско в една вила за седмица, после в началото на юли за седмица ще сме на друга вила, на едни познати, във Вършец, а в края на Юли сме на Боженци за 5 дни... Какво да ви разправям ... от кога чакам да се махна някъде, че еднообразието ни убива Twisted Evil Mr. Green Laughing
По темите:
Потене: мнооооооооого, а го обличам само с боди потник основно, никакви чорапи, дори установих, че когато е без чорапи, краката не му се потят.
Нощно време: спи по боди потник, без чорапи в летен чувал и завит с тънка пелена, че все трябва да мачка нещо с ръцете. Спим на отворен прозорец от доста време.
Обръщане: От седмици се обръща от гръб по корем, даже постоянно е по корем, когато е буден и в креватчето си, да не говорим, че от 2-3 сутрини го намирам заспал по корем с глава обърната настрани, ужас, изтръпнах, но явно му е удобно.
Вече съм на кг си от преди бременността, само дето на някои места съм по слаба, а корема и на мен ми излиза навън Joy. С 90-дневната за 1 месец свалих твърдо 7 кг, 8-ия го боря от 10-ина дни Mr. Green, ама и той ще падне!

# 679
  • Мнения: 192
Здравейте мацки Hug Навън вали Close Close
Бебка спи /докога ли Crazy/ и реших да драсна някой ред, че току виж сте ни забравили Heart Eyes

слънцезащитен - мисля да взема на Себамед фактор 50. Досега ползвам само тази козметика и не съм имала проблеми Peace

Прах за пране - Тео бебе течен от раждането та досега Peace От ДМ последния път го купих за 6 лв. и нещо,което ме устройва

снимки Имам се вече няколко с бебка,понеже кака й ни снима всички в къщи постоянно hahaha Даже ни измисля пози,реди ни и така. Няма искам,не искам hahaha

за косопада Сериозно съм притеснена,макар че вече за втори път минавам по този път Rolling Eyes Някакъв ужас е.... Това което направих е да се подстрижа ThinkingПочти с къса коса съм,а досега винаги съм била с дълга. Ама ми омръзна навсякъде из къщата само моя коса,а като се реша,къпя... направо не ми се говори какви кичури падат. Мисля да си взема и някакви ампули да втривам в кожата,пък дано да има ефект Praynig

захранване - още не съм зхранила,но може би тия дни и аз ще започна. Купила съм пюренца - на Хип и на Гербер - морков,броколи,картовчето - може би ще си го направя,защото видях само на Хип - някакъв био сладък картоф newsm78 /съмнителен нещо ми се стори Crossing Arms/
освен това съм взела и безмлечна оризова каша на Милупа Peace Та сега остава да се наканя да започна Peace

Вчера и ние бяхме в Банкя - добре си изкарахме Peace Но днес мъжо е на работа и нещо тоя ден ми се вижда мнооого дълъг Heart Eyes

Айде стига,че стана дълго Laughing

# 680
  • Мнения: 115
Хей, защо не мога да гледам снимките? Нова парола ли има? newsm78

# 681
  • Мнения: 4
Аз съм се развихрила във Facebook-а и изпращам наред покани за приятелства... та да не се чудите коя съм  Naughty но много трудно се ориентирам кой-кой е  Thinking по бебчетата ви разпознавам  Laughing и всички са едни бонбонки ... да ги схрускаш   Party

Не успях да разконспирирам всички  Crossing Arms така че, който се е почувствал пренебрегнат да ми прати покана - аз съм единствената Йорданка в групата Party

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 18:46 от dayzi83

# 682
  • София
  • Мнения: 6
jatze на 90 дневната пропускаш ли плодовия ден или си го правиш ,ако кърмиш.Аз я започнах преди 8 дни за сега имам резултат 1 килограм , но на плодовия ден направо вия от глад. Четох в Интернет че трябвало да се пропука плодовия ден при кърмене.

# 683
  • Мнения: 3
И ние сме с Мустела 50-голямо размазване пада, че първо сме като дърта гейша hahaha
Косата яко капе, а фризьорът дето ме окълца като овца каза „чакай, чакай, то истинското капене тепърва почва“  #2gunfire  #2gunfire
Снимки има-до под циците най-много Grinning Ако някой се излъже надолу да ме снима, фотошопът реже снимката за секунда hahaha Имам да свалям към 30 см коремна обиколка  #Cussing out
Аз да се похваля, че намерих едно капанче до нас със стока “паднала от камиона“, та...2 рокли за жълти стотинки, пък си личи, че са оригинални, а и крият шкембо суперската bowuu
Бягам, че ревем Heart Eyes

# 684
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
То и аз на нищо не мязам ама се снимах Crossing Arms :
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1711483477198.2084185.1541474871

# 685
  • Мнения: 227
Имам идеи за ново заглавие:
"Февруарското човече по коремче се обръща вече"
"Февруарските деца греят като малки слънчица"
"Февруарско бебче към играчките посяга, иска вече то да сяда"

Ама музата ме е ударила, а? Mr. Green

# 686
  • Мнения: 991
Дани, да не праснеш някоя стихосбирка в бързината?  Joy

# 687
  • Мнения: 292
Ехооууу!!
 Сладурани, как сте??Ние днес ставаме на четири месеца  Heart Eyes Не мога до повярвам още , но явно наистина с деца времето минава неусетно бързо ...Бяхме и на консултация- качил е 600 грама , но аз не очаквах и повече, защото моето чаве е от шалавите  Grinning Ииии да ви кажа- на нас днес ни биха първите ваксини след тази против хепатита- е много съм доволна, че започнахме сега, когато малкото мъжле вече съзнателно се усмихва и закача с хората. Не е плакал и грам и се усмихваше през цялото време на едно голямо жълто ( жълтото ни е любимият цвят ) пате на стената!Не знам колко сме високи , но мед сестрата не успя да укроти звяра, а лекарката трябваше да се моли  на своя колежка да си разменят ваксини , та затова не го мери тя...
Момичета, моето въшленце не желае да спи през деня- събира му се един час леки дремки през деня. Вашите бебоци по колко спят???
Косопад- не мога да преценя- по принцип не се реша и когато го направя намазана до колене с маска винаги събирам огромни топки космалаци  Blush
Обличане- по боди с къс ръкав. А има толкова симпатични тоалети с дълъг ръкав, но не мога да го мъча в тези жеги..
Захранаване- не прояшява нито един от признаците - рефлексът на езичето си е още на лице, не може да се изправя, не може да върти глава , за да ми покаже дали иска да се храни или не, не му текат лигите по храната ..Събирам идеи от това, което вие споделяте и чакам да ми сигнализира  Laughing Между другото това за честото будене за хранене явно не го броят за знак, просто защото причините за това може да са адски много.
Погледнах снимките на бебоците в фейсбук и не мога да спра да се хихикам- нашите бебоци са смехурковци от класа  Heart Eyes
За сега токлова  Blush Целувки

# 688
  • Мнения: 7
jatze на 90 дневната пропускаш ли плодовия ден или си го правиш ,ако кърмиш.Аз я започнах преди 8 дни за сега имам резултат 1 килограм , но на плодовия ден направо вия от глад. Четох в Интернет че трябвало да се пропука плодовия ден при кърмене.
С риск да не правя спам - плодовия за кърмачки (аз не кърмя) в 90 дневната диета спокойно си го карай, като добавиш сурови ядки и през 2 часа плод - нещо, което те засища.

# 689
  • Мнения: 426
 Hug
бонбонки  Hug
обличане-днес бяхме по къси панталони, блузка с късо ръкавче и боди потник-отдолу  Embarassed В последствие отстраних блузката  Mr. Green
Крем за слънце-доволна съм, като цяло от А Дермата, гъстичка, но се разнася с упоритост, пък и бързо попива. Днес, обаче продавачката в бебешкия магазин ме озадъчи-каза, че Бобо е почернял  Shocked в лицето и кълките....
Захранването
-Вие казвате 6ти месец хубаво, ама не сте на АМ. Май само ние и Булчето Марулчето държим фронта с АМ, без захранване  Peace А така плака днес отново..заспа преди половин час. Днес гледаше и по масата на кафето...само там. Сестрата на доктора днес ми се вдигна, обаче в очите-когато навърши 5 месеца и започна да обяснява за развитието на хр. система  Peace После, обаче се сети за нашият лъв-тати чакаше отред и каза-ааа да видим килата ви в сряда  baby_neutral
Иначе не е дебел-всички мами, не вярват, като  кажа колко кила е-ама тойе много висок.
Бисквитки на Плазмон-аз имам биберон с цепка-на Чико 1-2-3, само с такъв ядем ние, че 2 ни е широка, пък малкия номер 0 ни е тесен и сега сме с този на 1чка  Peace Много вкусно изглеждат   chef нямам търпение да ги опитам  Joy
Диета-откато съм на диета единствено и преумората надделява-ама как се бута количка и се носи Бобчето без въглехидрати, накрая ще му хвърля една...
потене-почти не се поти за сега.
Зелда-видях те шушко-мушко, къде си видя 30см. обиколка за сваляне, та ти си само кокали  Hug
прах за пране-тео бебе, добре пере, но не така добре мирише  Sick
аз да питам-божеее не помня Embarassed после
хайде цунки от нас Боби от Бобената шушулка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт