Британците, британците! Да не оставяме и един незаплют мъж! - тема 20

  • 14 079
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 736
Добре дошли в спретнатия ни разграден английски двор!


Но преди да продължите вижте... списъка, за да избегнете травми.  Mr. Green
Ако някой нещо не е разбрал, не прочел, не натиснал... да не се сърди, а да е разбрал, прочел или натиснал.  hahaha












# 1
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
hahaha Изрут! А Джейк получи покана за сватбата, бе, мъка, скръб и печал.

A, тъй ли било?  hahaha
Видях аз, че нещо се разстрои.  Mr. Green

Мерси за темата, фъц, първа!

# 2
  • Мнения: 3 736
hahaha Изрут! А Джейк получи покана за сватбата, бе, мъка, скръб и печал.

A, тъй ли било?  hahaha
Видях аз, че нещо се разстрои.  Mr. Green

Мерси за темата, фъц, първа!

Пролича му, нали? За разлика от на Пръчката мутрата кат се вричаше на Едьо. Не, не мога просто да я трая. Че и секс ше ми праи, брррх.  ooooh!

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пльок, мерси за темичката Hug

Копвам си ругателството от предната тема, държа да се знае Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Севера, тоз е дедо, против съм Crossing Arms. Нищо, че не го знам кой е  tooth

Нинам за Пръчка, ама аз да се изкажа след снощното муви- еййй, няма по-тлъста, разплута, тресяща се целулитена буца сланина от Скарлет Йохансон Sick Sick Sick. Никога няма да разбера как я изкараха неземния секссимвол, с нейните паласки като пояс на дръта германка по Черноморието и кравешки поглед. Снощи , докато гледах как оня малоумник в He Is Not That Into You търчи след нея, за сметка на прелестната Конъли, и направо ми идеше  да пиша протестно писмо до Холивуд Mr. Green. Ами то като се съблече таз, и все едно пухкаво тесто се разтресе. Гняс Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 71
Еее, Джо, не може само на младоци да я карам, взимам пример от теб. Twisted Evil

Ужас, ужас, видях трейлъра. Това момиче не си ли затваря устата някога, имам чувството че някоя муха ще влети. И първата брачна нощ - буахахаххаха. hahaha

# 5
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ако е за пример, видя как ми окрадоха дедовците, хем ги обичам от десетилетия, та за протокола- ако е справедливост, да е hahaha

# 6
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Че и секс ше ми праи, брррх.  ooooh!

Пролича му лекичко.  hahaha
Секс ще ти прави, че и бебе ще ми ражда! Импосибъл било, ми не е, те така се правят бебетата.  Mr. Green

Нинам за Пръчка, ама аз да се изкажа след снощното муви- еййй, няма по-тлъста, разплута, тресяща се целулитена буца сланина от Скарлет Йохансон Sick Sick Sick. Никога няма да разбера как я изкараха неземния секссимвол, с нейните паласки като пояс на дръта германка по Черноморието и кравешки поглед. Снощи , докато гледах как оня малоумник в He Is Not That Into You търчи след нея, за сметка на прелестната Конъли, и направо ми идеше  да пиша протестно писмо до Холивуд Mr. Green. Ами то като се съблече таз, и все едно пухкаво тесто се разтресе. Гняс Sick

Подписвам се тука, те.
Подпис Сарказмов.

# 7
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
въпреки, че го гледах без звук, пак умрЕх от смЕх  hahaha много готина бременна, беее  Joy

# 8
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Така, ей ся видях това
Джой, аз от преди теб го познавам Дейвид, та не важиш от кога си влюбена Wink Общ е Peace
и бързам да изпротестирам- Гея, ако ще вкарваме възрастова конкуренция тук, аз имам шансове само срещу няколко дами тук, и то от скромните, така че моля, да ги нямаме тия Naughty. Аз какво да направя, че съм по-млада от теб, а, а, а Mr. Green
Иначе палци стискам Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 594
Другите двама са Хю Лори и Джеси Спенсър, веднага да ме обновите и да съм червена!

Мерси за темата. Hug

# 10
  • Мнения: 3 736
Другите двама са Хю Лори и Джеси Спенсър, веднага да ме обновите и да съм червена!

Мерси за темата. Hug

Бейби, тука вече не знам, щото тия двама господа бяха разпределени между желаещите ги веднага щом те махнахме от списъка поради неналичност. Правихме чистка - който не пише в продължение на няколко теми, му се взимат мъжете и се дават на други желаещи.

Джой, относно Чарлс Данс, аз бих им го оставила, защото никой друг няма щения към него, нищо, че е стар. Да не абсолютизираме, а? Ако искаш да абсолютизираме - и така става, но е редно да се изкажат и останалите редовно пишещи.

# 11
  • София
  • Мнения: 71
E за моя дЕдо не виждам кой знае колко претенции, че да го правим общ. Плюс тва аз първа си го видях. Crossing Arms

А, ето, и Пуци го казва. Пък. smile3534

Новото мото на темата кърти. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 594
Искам да ми ги върнете, моляяя!  

Хю ми е при Слънчо, а Джеси при двете хиени... Моля върнете ми ги, ще пиша редовно. Толкова трудно си намерих мъже, не ми ги отнемайте.

# 13
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пуц, тва беше майтап бе, Уили, все си мислех че емотиконите гом показват, дайте на Севера дядото, и без това не напира към друг от дълго време Laughing

Бейби, Джеси не е само мой, затова ти върнах само Д-р Трой Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 71
Аз я карам бавно, но славно. И намирам готини мъже, които поради някаква причина друг не иска. Та така ще ви стигна вас нахалниците. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт