Британците, британците! - Кой с по брит, кой с по пет-шест - 13

  • 15 226
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 736
Британските острови не са съвсем Европа, а жителите им имат особено, островно мислене. Британското кино винаги е било леко встрани от континенталното европейско. Британските актьори и актриси... За тях е темата. Да им се възхищаваме шумно, да ги обсъждаме, да ги критикуваме, тъй като всеки има свое мнение. Давайте!

Но преди да продължите... вижте Списъка, за да избегнете травми  Mr. Green












# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 6 219
Много подходящо заглавие, следващо темата с НАДплювките!
Да ни е честита фаталната тема! Дано всички си тръгнем живи и здрави след разграбването на брианците!

Пуци   bouquet

# 3
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Пуц, 10х  bouquet

# 4
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пуци мерси за темата   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Аз леко ви изпуснах в предишната Blush(поне в анкета си дадох гласа Mr. Green),та отивам да наваксам Crazy

# 5
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е, не е истина! Имах да чета 5 страници от предната тема, че и нова сте пуснали!  Tired
Хелоу.  Mr. Green

Пуц, мерси за темичката и заглавието!   bouquet

# 6
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Цоп ламята в нова тема Mr. Green

И за да не започвам с заплювките от първа страница, предлагам на вниманието на която го пожелае ето този прекрасен брит

Наистина недоумявам как все още никоя не го е пожелала, прекрасен е Heart Eyes Вчера точех лиги по него в "Тристан и Изолда", дори при наличието на Моя Прекрасен Mr. Green

Джой, прибери си замъка  Close  Mr. Green От сума време планирам обиколка на Прага и Конопище, но все не достигат или пари, или време, а често и двете едновременно  Tired
Слънчо, Конопище е готин, но нищо особено. Показания от мен Кривоклат май е по-хубав, аз все още там не съм била, другата седмица ще ходим. Карлщайн също е задължителен от околопражките. спестявай от закуски и беж насам Hug
Ох, Нойшванщайн вече го знам наизуст Mr. Green Всеки приятел или роднина, който дойде, все там на посещение ходи Joy
Ох, аз имам тук още 2-3 замъка от същия тип /на същия крал де/, да видя и съм му видяла всичкото творчество. Ама виж в Чехия ще ми е интересно да ида Grinning Там не съм ходила по замъци Mr. Green На моя съм му писнала с тая част от образованието Joy
С теб веднага правим сделка- като се опарича, идвам на Дисни-замък, а теб те водя ето тук



Еми аз снощи предложих Mr. Green
Ох, искам и бритски, и шотландски замъци да гледам, ма мъж ми не ще да ме води там Crossing Arms
Английски не съм виждала, ама шотландските са невероятни, като от романите на Скот. Ето моя фаворит

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/76098_15768024327 … 959_3081053_n.jpg

# 7
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Джо, първата снимка не излиза.  Confused
А, и честит Бианка аватар - зверски е, адски ме кефи! Mr. Green

# 8
  • Мнения: 212
Пу за мен ирландските замъци Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 736
Бе що разправят, че Гордън Рамзи бил зъл? Мчи той само изглежда зъл, направо душа-човек, само с причина псува!

И аз предпочитам мрачни, полусрутени замъци, а не излъскани и захаросанки. Все ми е тая де са.  Mr. Green

# 10
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Странно, аз го виждам newsm78. Ама нищо, повторението е майка на харесването, ето го Руфъс отново Mr. Green

Явно ще трябва да сменям аватара, очевидно всички я знаят тази Бианка, някаква форумна звезда ще да е Grinning А толкова ми харесва Cry

# 11
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Абе няма да го сменяш, тя отдавна е с грозен аватар!  hahaha

# 12
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Но очевидно е успяла преди това да впечатли всички с готината мадама. Нищо де, то и без това при мен аватарите имат значително текучество.
Да се похваля с бебе на път, скоро ще се множи семейството Бетаново явно http://www.popsugar.com/Pictures-Pregnant-Jennifer-Connelly-Paul … 5332?page=0,0,1#4 Прекрасна, прекрасна Дженифър Heart Eyes

Последна редакция: нд, 10 апр 2011, 15:01 от joy_r

# 13
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Бианка впечатлява по принцип, аватара беше бонус.  hahaha
Готина Дженифър, не знаех, че е проект британка.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 736
О, Руууфъс!  Flutter

Алергия имам към Дженифър Конъли, ама да се множат, де.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт