Под прикритие - тема 2

  • 54 212
  • 722
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23

Режисьори: Димитър Гочев и Виктор Божинов
Сценаристи: Георги Иванов, Теодора Василева
Оператори: Антон Бакарски и Радослав Гочев
Музика Кирил: Петрушев - Бъсти


сезон I (12 епизода по 50 минути),
неделя от 20.45 по БНТ1
повторение:
БНТ 1 - петък в 23:35 ч.
FoxCrime - събота в 22.20 ч
.

oфициален сайт:
www.podprikritie.bg

сериалът във фейсбук:
http://www.facebook.com/#!/podprikritieBNT



"ПОД ПРИКРИТИЕ"
разкрива в детайли психологията на престъплението и показва истинския живот в мафията и в полицията.
За първи път зрителят ще разбере кое превръща един човек в престъпник и какво стои зад привидната жестокост и безскрупулност.
Историите във филма са почерпени от истински събития, случили се през последните години в България.
"Под прикритие” е модерен криминален сериал, който пресъздава реалистично истории от престъпния свят в България.
„Под прикритие” е изцяло измислена история и всяка прилика с реални лица е случайна. Въпреки това в сценария на сериала има вплетени много реални случки от модерния живот, за които четем по вестниците и гледаме в новините – гангстерски войни, преразпределение на пазара, флашки с компромати, престрелки в центъра на София, корупционни схеми, банкови обири и още много интересни ситуации...
12 серии на СТФ "Екран" и СИА "ЕАД" с продуцент и режисьор Димитър Митовски в екип с Димитър Гочев, 7 сценаристи и консултант Слави Ангелов - разследващ журналист от в. "24 часа".

Едно обикновено момче от краен софийски квартал става първият полицай под прикритие в България. Принуждаван като малък от баща си да краде и да мами, Мартин се превръща в перфектния лъжец. Това негово умение, както и ненавистта му към подземния свят, го правят най-подходящия човек за опасна мисия - да бъде внедрен в престъпната организация на голям и влиятелен бизнесмен. Докато навлиза в тайните на групировката и живее в непрекъснат страх да не бъде разкрит, Мартин се влюбва в най-неподходящата жена - приятелката на Джаро - Съни. Точно когато печели доверието на мафиотите, се оказва, че истинските врагове са в полицията. Мартин остава сам срещу всички, изправен пред трудни решения.


      
Ивайло Захариев - Мартин Христов
    

Захари Бахаров - Иво Aндонов

    
Михаил Билалов - Петър Туджаров-Джаро
        

Владо Пенев - Емил Попов

  
Александър Сано - Здравко Киселов - Косъма    


Ирена Милянкова - Съни

    
Мариан Вълев - Росен Гацев - Куката
  

Милена Николова (Mиленита) - Адриана

      
Деян Донков - Васил Николов


Снежана Макавеева - Зорница Попова

    
Кирил Ефремов - Tишо Близнака  
  
 
Венци Янков - Ники Близнака

    
Любен Кънев - Тодор Тодоров      


Станислав Яневски - Ангел Якимов - Гелето

      
Пламен Манасиев - Зарев          


Ивайло Христов - Кирил Христов

      
Лилия Маравиля - Маргарита Попова      


Слави Сапунов - Милен


тема 1:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=572195.720

приятно гледане на сериала и писане тук Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 юни 2011, 23:46 от bugsy

# 1
  • Мнения: 4 594
Страхотна е темата! Браво! Hug

# 2
  • Мнения: 3
Темата наистина е страхотна!

# 3
  • Мнения: 63
За сега е под моето внимание, следя го:)

# 4
  • Мнения: 1
Честита ни нова темичка. Страхотна е  Hug

Относно погледите... този момент и за мен е малко загадка, определено съм на мнение, че Иво гледаше Съни и само се оправда със Зори, но мисля че ако имаше идея за нещо между Съни и Иво можеха и щяха да го развият доста по-рано, а не сега малко ни  вклин ни в ръкав. Все пак двамата се познават доста отпреди идването на Мартин и ако имаше нещо би трябало по-рано да го забележим. И на мен не ми харесва идеята всички да са влюбени в Съни, но пък е още един фронт на който да воюват с Мартин.
Освен това мисля, че би ми било доста по-интересно да забъркат Зори не с "полицайчето", а с някой истински гангстер, би било доста по-сложно и напрегнато от гледна точка баща и, пък и мисля, че между двамата би се получила химия.
Ще видим какво точно са замислили сценаристите...  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 280
Според мен Иво ще иска Зори, тя пък ще иска Мартин, той пък - Съни Simple Smile

# 6
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Страхотна тема bouquet

Искам вече Зори да се запознае с Мартин и с Иво Laughing за да се разбере кой ще хареса Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 211
Прекрасна тема! И аз искам да забъркат Зори с мафиотите, ще стане бая интересно. Пък и не я виждам като кротка овца като Съни, определение има характер това момиче. Мисля, че може Иво да не е гледал нея, а първо тя да си го загледа и да се забърка където не и е работа. Ще видим.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
  bouquet

# 9
  • Мнения: 803
Благодаря за темата!  Hug

Обаче този сериал каква реклама е на Планет.  Laughing Но както някоя от вас беше отбелязала преди, тук продуктовото позициониране е много добре направено. Не дразни въобще.

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 2 901
Ето ме и мен. Много ми е странно, че темата е едва втора... Познавам толкова хора, които бяха фенове на Стъклен Дом и Столичаните, а за този филм късно чуха и сега, като по инерция, не го гледат.

И аз искам Зори да се забърка с мафиотите, заради интригата, естествено. Гаджето й страшно ме дразни, дори не мога да си помисля, че момиче като нея може да харесва такъв гол охлюв! Не знам, като че ли го използва, за да дразни баща си повече.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 141
Според мен Иво ще иска Зори, тя пък ще иска Мартин, той пък - Съни Simple Smile
Остава и Съни да вземе да хареса Иво. Crazy
Аз съм предпочитам да забъркат Зори с Иво, доста по-интересно ще ми е от комбинация Зори-Мартин или Съни-Иво (това пък и през ум не ми минава, Съни е такава мърда, хич няма да му отива).

# 13
  • София
  • Мнения: 746
И на мен не ми харесва гаджето на Зори,но ако се загаджи с Иво,ще стане супер Wink

# 14
  • Мнения: 31 183
Благодаря за темата.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт