"Под прикритие" - нов български сериал, скоро по БНТ

  • 54 697
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 120
Аз харесвам Съни, по начина, по който я играе Ирена, описанието, кото прочетох тук за героинята не ми допада.

# 721
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Боксьорчето Стъки на кака Юлето новият мАж ли е?

# 722
  • Мнения: 31 183
Боксьорчето Стъки на кака Юлето новият мАж ли е?
Да. Peace

# 723
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз сега я изгледах...не мога да разбера защо трябваше да се свиква целия колектив в полицията...трябваше само Попов и шефа му да изслушат записа и да го придвижат нагоре... Crazy

# 724
  • Мнения: 803
И аз сега я изгледах...не мога да разбера защо трябваше да се свиква целия колектив в полицията...трябваше само Попов и шефа му да изслушат записа и да го придвижат нагоре... Crazy

Е, разбираемо е. След няколко провалени с гръм и трясък акции, е нормално да се похвали с добре свършената работа. Все пак, не бива да пренебрегвама егото. Пък и нали са екип.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Копнеж, еми да, но нали искат да го хванат...нали е най-големия...всеки знае, че 3ма са тълпа вече, а какво означава за повече хора...+ това нали от преди се знаеше, че някой говори...и аз започнах като бабите да се вживявам  ooooh!

# 726
  • Мнения: 803
Жоржета, така е, съгласна съм с теб. Самата аз коментирах по-назад, че тази акция беше успешна, щото никой друг не знаеше за нея. И съответно би трябвало Попов да се усети, че някой от неговите хора много яко го дъни. Но да не забравяме, че все пак сценаристите трябва да вмъкнат интригата Wink

# 727

Общи условия

Активация на акаунт