СПОДЕЛЕТЕ 164

  • 21 285
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 993
 Joy
Ма само за фотосесията ще се запиша, една камара полуголи момчета  Twisted Evil

# 721
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
gargamela, ама това сериозно ли...
Римските бойци нямали гащи! Спестете от пране - станете центурион!
Рoсна kитка, Не се самолекувайте, яжте мед!

Чудя се, какво ли ще стане, ако говоря два дни само с ей такива  - лозунги и рекламни алабализми?А?

Как какво, драги?!  Ще направиш кариера. Мигар не остаря почти сред такива - декламираха лозунги, отидоха далече. А ти...



# 722
  • Мнения: 4 585
Ако е въпроса за гащи, казачките също не са носели. Гаргамела, ето малко римски фъншуй http://wolfmad.snimka.bg/architecture/panayiot.77301

# 723
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Имам голяма малка радост - след притеснително (не ни е минало още) дълго мълчание най-дребната най-сетне каза мама. Само на мен. Аз съм "мама". Това е.

# 724
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Честито "маме" Куркума. Занапред никакви притеснения и само хубави новини за споделяне!
Това ме накара да се замисля, колко важни неща в живота ни има, а за какви глупости понякога си създаваме напрежение.

# 725
  • Мнения: 1 252
Мммм мед! С удоволствие , ако не ми се гади от всичко.

Е , малката щом е малка значи е нявреме. А сега като започне Куркума няма да спре.

Аз пък се чудя защо няма пълно щастие? Нали ви споделих, че минах първи етап на едни изпити и ето не мога се насладя докрай на успеха си. Винаги имаме някакви неволи , тревоги, мислим понякога , че сме най- нещастни... А през призмата на времето впоследствие се оказва обратното. Щастливи - но не сме го оценили. Naughty

ПП Кофти се изразих. Исках да кажа , че за децата до 3.5 години няма основание за безпокойство. Това го помня с големия - нищо не искаше да каже , а като иска нещо сочеше.
А после се чудех кой е измислил думата "защо"

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 23:04 от Рoсна kитка

# 726
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Доста ми мина през главата, докато се науча да ценя малките неща и да се наслаждавам на момента.
По-добре късно, отколкото никога, казват.

# 727
  • Мнения: 2 212
Хай със здраве, утре принцеса Естер лети къмто Пипи, може да насочите малко положителни мисли, а ще информирам лично принцеса Ео като пристигна. Ще отсъствам само миг фактически, но се надявам и даже съм сигурна, че този миг ще запълня с безброй незабравими мигове. Дано!  Hug bye

# 728
  • Москва
  • Мнения: 164
Естер, лек път(полет) и прятно прекарване.

# 729
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Дано, Естер! Flowers Four Leaf Clover

№2 често ни бърка с благоверния, в бързината да се изкаже, затова вкара в употреба нова дума "мамотати", с която обозначава наличния родител. Laughing

# 730
  • Мнения: 1 252
Насочвам със всички сетива, Естер.  Hug

# 731
  • Мнения: 608
  Ести, помоли Пипи за едно нещо.. Embarassed Хапчето, с което няма да "поресна"  Grinning
Куркума, а дали не е повторила последната сричка от името ти?  Grinning Куркума-ма. Честито ви ново говорещо човече у дома. Втакъв случай казвам "Ей сега ще се затъжите за времето, когато само сочеше" Wink
А моите деца ще долетят. Ама чак края на септември...

# 732
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Според мен детето е имало предвид "бг-мама". Може да е искало да се осведоми за новините във форума? Wink

# 733

Общи условия

Активация на акаунт