За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 26

  • 18 386
  • 751
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Детето ми почти нямаше колички, само през първия месец - давах Био Гая. Peace

# 2
  • Мнения: 236
Аз за колики давах кърма  Peace нищо друго Wink Малко масажче по коремчето или да го слагаш бебо по коремче на краката ти.

# 3
  • Мнения: 379
Аз си мисля,че от както и давам от нан 1 има болки в коремчето,затова мисля вече самода си я кърмя.Иначе взех еспумизан,но засега няма да и давам

# 4
  • Мнения: 236
Клавдия, аз си падам малко сектантка по кърменето, така че определено ще кажа че това ще е най-добрия вариант, дето го мислиш Wink С моя по-горен пост исках да кажа че и двете ми деца ги отгледах на кърма, и коликите не са ни притеснявали. Щерката само на 2 пъти рева без нищо да може да я успокои, но това беше за няколко минути. По принцип иначе с масажи на коремчето Wink

# 5
  • Мнения: 4 615
Но щом имаш кърма даването на добавка е безпредметно. Особено пък на нан.

# 6
  • Мнения: 236
О, и разбира се да добавя, че колкото повече кърмиш, толкова повече мляко ще имаш, ако се съмняваш за количеството Wink
Така че определено ако искаш да забравиш добавката, предлагай цицата по-често.

# 7
  • Мнения: 219
А аз смятам, че ако детето ще има колики и само на кърма да е пак ще си ги има.Моят син го кърмих до 7 месец/толкова успяхме/.Нищо друго не му е давано и пак си имаше колики.както вече писах преди останах доволна от Ентерокинд,след като сменихме 2 други вида капки преди това.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 847
И двете ми деца бяха кърмачета до 5ти месец. Дъщеря ми нямаше колики, сина ми имаше до 4ти м. може би.

# 9
  • Мнения: 3 114
Клавдия, с добавката ще ти намалее кърмата. Моля те, спри Stop.

# 10
  • Мнения: 2 216
Сега забелязах, че детето има червено петно на тила, в окосмената част. На какво може да се дължи? Прегряване? Изпотяване?

# 11
  • София
  • Мнения: 39 847
Ако е лежало там може да се е изпотило, загряло,...

# 12
  • Мнения: 2 216
Надявам се да е това. Няколко червени точки, който образуват петно колкото 5 ст горе-долу. А вратлето и се запотява и навън поспа преди обед...

# 13
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Откакто почнаха жегите врата на Валерия е все обринат. Спи по гръб в повечето случаи след сън е мокър  Confused Тогава е и най-зле след няколко часа всичко минава до следващото спане  ooooh! Не мажа с нищо за сега.

# 14
  • Мнения: 2 216
Благодаря!  bouquet Успокои се!
П.С.
Понеже умувам дали да започвам въвеждането на глутен, явно раждам идеи и всичко ми се струва съмнително Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт