"Майчин дом"- Варна тема 5

  • 85 712
  • 937
  •   1
Отговори
# 930
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря ви!
Признавам си, че най-много ме изкуши факът, че тук спокойно мога да се разходя до МД, да се запозная с лекаря, да му покажа резултатите си, да го изслушам, да задам всички въпроси... И спестеният път, разбира се, той също натежа, едно е да се притесняваш през цялото време как ще ти се отразят 500 км след амниоцентеза, друго е да си на 10 минути от вкъщи.
Не, че нямаше да стигна до София и да се справя и там, но е хубаво, че има алтернатива.

# 931
  • Мнения: 5 254
Шипка, радвам се, че си взела вече решение  Hug моето мнение за д-р Борис Яков го знаеш. Сега остава да запазиш спокойствие и да всичко ще е наред.  Peace Ако младия Яков ти харесва можеш да останеш при него, но който и лекар да избереш няма да сбъркаш.
Аз от самото начало съм на платена консултация в МД и съм много доволна. Трето по ред раждане ще ми е и се надявам и този път всичко да мине добре. И на финала да си гушнем така мечтаната и желана дъщеричка  Praynig

# 932
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Да, Radina, голямо умуване беше, от сто страни го претеглях това решение и само до вчера на ум стягах багажа за София. Вече се спирам, окончателно Peace

Леко ме сепна момчешкия вид на Борис Яков, хем знам, че е доста млад. Но като заговори, всичко си дойде по местата.

Аз съвсем до скоро бях от хората, които не разбират натискането за преглед при големи имена. Не ми беше ясно защо трябва да чакаш 2 часа, за да се добереш до ФМ, извършена от доц. Балев или защо за профилактичен преглед трябва да търсиш Максим Яков примерно, а не който и да е средностатистически гинеколог. Сега виждам колко неправилно е това мислене и как може да изиграе много лоша шега. Явно винаги си струва човек да инвестира в спокойствието си...

# 933
  • Варна
  • Мнения: 2 269
От д-р Борис Яков и аз имам много хубави впечатления.Няколко пъти ме е преглеждал извънредно като бях бременна и много ме успокои, отговори на всичките ми въпроси.
Беше и в екипа ми, за секцио.Избрах д-р Максим Яков да ми прави секциото, д-р Борис Яков му асистираше.
Той прави и амниото на моя приятелка, тя също остана доволна от леко и успешно миналата процедура.

# 934
  • Мнения: 2 562
Радина,честита девойка и лека бременност Hug Невероятно е да си имаш момиченце Peace

# 935
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Трето по ред раждане ще ми е и се надявам и този път всичко да мине добре. И на финала да си гушнем така мечтаната и желана дъщеричка  Praynig
И аз ти го пожелавам от все сърце. Дано след 2-3 години и аз се похваля с едно момиченце. Simple Smile

# 936
  • Мнения: 2 922
Radina, лека бременност   bouquet

Шипка, на теб стискам палци всичко да е ОК. Момичетата вече са ти казали да нямаш притеснения относно д-р Б. Яков  Peace

# 937
  • Мнения: 5 254
Благодаря ви, момичета  Hug
Pepsilight, желая ти го и аз от сърце да изпиташ и тази емоция. След две хубави момченца да си имате и една дъщеричка  Hug

Пуснах нова тема
: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=759255.new#new

Общи условия

Активация на акаунт