Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 254 401
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 520
Момичета,
Днес ми дойде куража да звънна на леля Искра от село Бистрица и се оказа че съм записала два различни телефона, а като върнах в предходната тема има даден и трети.
Моля да уточним, някой който наскоро й е звънял и се е свързал с нея, кой е актуалният й телефон:
Имам следните:

0898 495412
0899 353988
0898 881191

 newsm78

# 631
  • Мнения: 41
Доста дълга темичка, съжелявам че немога да я прегледам по-обстоино. Бих искала някои да ми даде информация за "Добринка от с. Игнатиево", какви са отзивите за нея...???  Колко парички взима за гледане, и ако може някакви нейни кординати, ще съм ви много благодарна. Мерси предварително Simple Smile

# 632
  • Мнения: 37
Вижте какво мнение намерих за врачките


Zdraveite! Bih iskala da spodelq mnenieto si za qsnovidkata Laura Vardevarqn kakto i po princip za qsnovidcite. Mislq che chovek trqbva da vqrva silno v Gospod i da se moli , da vqrva i da deistva i da misli pozitivno. Tova trqbva da pravi kogato ima problemi a ne da hodi po vrachki a shto se otnasq do vuprosnata dama. Purvo te razpitva hubavo i sled tova pochva da naluchkva .Kude jiveesh kakvo si zavurshil kude si uchil ot koga imash priqtel ili priqtelka ? kakvo rabotish sega i kakvo rabotqt roditelite ti ami priqtelkata ti kakvo raboti i tui natatk i sled tova ti kazva neshto sled kato te e razpitala hubavo i si vzema 20 lv ? Moqt priqtel hodi pri neq i toi mi razkaza tezi neshta i che ne e ostanal dovolen no tova koeto az si mislq po tova koeto toi mi razkaza e che takavi jeni sa prosto mnogo dobri psiholozi i kato te pitat osnovni neshta za profesiqta ti i sozialniq ti jivot i kato vidqt vunshniq ti vid i si pravqt nqkakvo zakluchenie po tehnite psihologicheski metodi i pochvat da ti govorqt.
NO priqtelqt mi ne me poslusha i otide negova si rabota. Toi vqrva poveche ot men v takiva neshta a puk az sum 50 na 50 spored men ima takiva hora istinski qsnovidci i magiosnici no sa mnogo malko pone na takova mnenie sum otkakto gledah po ruskata televiziq Bitakta na ekstrasensite naistina i nai nevqrvashtiq moje da bude vpechatlen tezi hora imat neveroqtna darba na tova se kazva qsnovidec. Ima edna jena ot Qmaika i ot Ukraina napravo moje da ti padne shapkata,mislq che i edna bulgarka uchastva tam.Kazva se Mariqna. Ne sum q chuvala.. No vupreki tova ne bih potursila qsnovidec. Nali zatova jivota si e jivot da e interesen i izpulnen s predizivikatelstva ako znaesh budeshteto si nqma da ti e interesno da jiveesh jivota si Smile))) Taka che hora imaite silna vqra, budete izpulneni s pozitivizum i lubov i taka shte preodolqvate vseki problem. Ne hodete na takiva mesta i v bibliqta pishe che ne e hubavo!Smile))

# 633
  • Мнения: 169
Вижте какво мнение намерих за врачките


Zdraveite! Bih iskala da spodelq mnenieto si za qsnovidkata Laura Vardevarqn kakto i po princip za qsnovidcite. Mislq che chovek trqbva da vqrva silno v Gospod i da se moli , da vqrva i da deistva i da misli pozitivno. Tova trqbva da pravi kogato ima problemi a ne da hodi po vrachki a shto se otnasq do vuprosnata dama. Purvo te razpitva hubavo i sled tova pochva da naluchkva .Kude jiveesh kakvo si zavurshil kude si uchil ot koga imash priqtel ili priqtelka ? kakvo rabotish sega i kakvo rabotqt roditelite ti ami priqtelkata ti kakvo raboti i tui natatk i sled tova ti kazva neshto sled kato te e razpitala hubavo i si vzema 20 lv ? Moqt priqtel hodi pri neq i toi mi razkaza tezi neshta i che ne e ostanal dovolen no tova koeto az si mislq po tova koeto toi mi razkaza e che takavi jeni sa prosto mnogo dobri psiholozi i kato te pitat osnovni neshta za profesiqta ti i sozialniq ti jivot i kato vidqt vunshniq ti vid i si pravqt nqkakvo zakluchenie po tehnite psihologicheski metodi i pochvat da ti govorqt.
NO priqtelqt mi ne me poslusha i otide negova si rabota. Toi vqrva poveche ot men v takiva neshta a puk az sum 50 na 50 spored men ima takiva hora istinski qsnovidci i magiosnici no sa mnogo malko pone na takova mnenie sum otkakto gledah po ruskata televiziq Bitakta na ekstrasensite naistina i nai nevqrvashtiq moje da bude vpechatlen tezi hora imat neveroqtna darba na tova se kazva qsnovidec. Ima edna jena ot Qmaika i ot Ukraina napravo moje da ti padne shapkata,mislq che i edna bulgarka uchastva tam.Kazva se Mariqna. Ne sum q chuvala.. No vupreki tova ne bih potursila qsnovidec. Nali zatova jivota si e jivot da e interesen i izpulnen s predizivikatelstva ako znaesh budeshteto si nqma da ti e interesno da jiveesh jivota si Smile))) Taka che hora imaite silna vqra, budete izpulneni s pozitivizum i lubov i taka shte preodolqvate vseki problem. Ne hodete na takiva mesta i v bibliqta pishe che ne e hubavo!Smile))
Мислите ли,че някой ще го прочете? Сигурна съм,че 90% от хората четящи този форум няма да опитат даже,включително и аз.
Моля пишете на кирилица,че така много дразни.
Може би споделяте важни неща,но аз не успях повече от два три реда и се отказах.
Тази Марияна,май е от Варна,Марияна Николаева.

# 634
  • Мнения: 37
Вижте какво мнение намерих за врачките


Zdraveite! Bih iskala da spodelq mnenieto si za qsnovidkata Laura Vardevarqn kakto i po princip za qsnovidcite. Mislq che chovek trqbva da vqrva silno v Gospod i da se moli , da vqrva i da deistva i da misli pozitivno. Tova trqbva da pravi kogato ima problemi a ne da hodi po vrachki a shto se otnasq do vuprosnata dama. Purvo te razpitva hubavo i sled tova pochva da naluchkva .Kude jiveesh kakvo si zavurshil kude si uchil ot koga imash priqtel ili priqtelka ? kakvo rabotish sega i kakvo rabotqt roditelite ti ami priqtelkata ti kakvo raboti i tui natatk i sled tova ti kazva neshto sled kato te e razpitala hubavo i si vzema 20 lv ? Moqt priqtel hodi pri neq i toi mi razkaza tezi neshta i che ne e ostanal dovolen no tova koeto az si mislq po tova koeto toi mi razkaza e che takavi jeni sa prosto mnogo dobri psiholozi i kato te pitat osnovni neshta za profesiqta ti i sozialniq ti jivot i kato vidqt vunshniq ti vid i si pravqt nqkakvo zakluchenie po tehnite psihologicheski metodi i pochvat da ti govorqt.
NO priqtelqt mi ne me poslusha i otide negova si rabota. Toi vqrva poveche ot men v takiva neshta a puk az sum 50 na 50 spored men ima takiva hora istinski qsnovidci i magiosnici no sa mnogo malko pone na takova mnenie sum otkakto gledah po ruskata televiziq Bitakta na ekstrasensite naistina i nai nevqrvashtiq moje da bude vpechatlen tezi hora imat neveroqtna darba na tova se kazva qsnovidec. Ima edna jena ot Qmaika i ot Ukraina napravo moje da ti padne shapkata,mislq che i edna bulgarka uchastva tam.Kazva se Mariqna. Ne sum q chuvala.. No vupreki tova ne bih potursila qsnovidec. Nali zatova jivota si e jivot da e interesen i izpulnen s predizivikatelstva ako znaesh budeshteto si nqma da ti e interesno da jiveesh jivota si Smile))) Taka che hora imaite silna vqra, budete izpulneni s pozitivizum i lubov i taka shte preodolqvate vseki problem. Ne hodete na takiva mesta i v bibliqta pishe che ne e hubavo!Smile))
Мислите ли,че някой ще го прочете? Сигурна съм,че 90% от хората четящи този форум няма да опитат даже,включително и аз.
Моля пишете на кирилица,че така много дразни.
Може би споделяте важни неща,но аз не успях повече от два три реда и се отказах.
Тази Марияна,май е от Варна,Марияна Николаева.

Не съм го писала аз казах че го намерих в един форум

# 635
  • Мнения: 0
Та някой да каже нещо за валерия христова ?

Понеделник наближава
Нищо негативно в този форум за нея не откривам, София, 20 лв . Само позитивни неща.

Някой да сподели дали познава нещо ! Моля яяяяяяяяяяя!!
Аз още не мога да преценя, посещението си при нея. Ще ходя пак, за да си изясня някои неща.
Мисля, че познава, но това което не ми допадна, е че много бързо приключи срещата ни, а аз имах още въпроси.
Ако в понеделник си при нея, после ще споделиш мнение.





Здравейте,
моля някой ако има нови вчечатления от Валерия Христова, да сподели.
Доколкото разбирам познава много за минало и настояще, но ме интересува също на някой познала ли е нещо конкретно за бъдещето и кога ще се случи?
Благодаря предварително  Peace

Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 22:31 от truely

# 636
  • Мнения: 0
Момичета,
Днес ми дойде куража да звънна на леля Искра от село Бистрица и се оказа че съм записала два различни телефона, а като върнах в предходната тема има даден и трети.
Моля да уточним, някой който наскоро й е звънял и се е свързал с нея, кой е актуалният й телефон:
Имам следните:

0898 495412
0899 353988
0898 881191

 newsm78
Вторият телефонен номер е верния.

# 637
  • София
  • Мнения: 2 967
Момичета,
Днес ми дойде куража да звънна на леля Искра от село Бистрица и се оказа че съм записала два различни телефона, а като върнах в предходната тема има даден и трети.
Моля да уточним, някой който наскоро й е звънял и се е свързал с нея, кой е актуалният й телефон:
Имам следните:

0898 495412
0899 353988
0898 881191

 newsm78
Вторият телефонен номер е верния.


А по телефона гледа ли?

# 638
  • Мнения: 56
Да,гледа! След около седмица звънене най-накрая успях да се свържа с нея и ми отдели 2-3мин

# 639
  • Мнения: 37
а колко взима ако гледа на телефона?

# 640
  • София
  • Мнения: 2 967
а колко взима ако гледа на телефона?

???

# 641
  • София
  • Мнения: 76
а колко взима ако гледа на телефона?
Колкото и оставиш,до преди половин година поне не е имала такса.

# 642
  • Мнения: 520
Аз не мисля че взима нещо когато гледа по телефона, ама пусто като все ми казва че не може и да се обадя утре, а утре пак за утре и така...Има само две въпросчета да му се невиди и то искам само малко надеждичка да ми даде, че нещата ще се оправят, не че сега са зле, ама като може и по-добре защо не   Praynig  Praynig  Praynig

# 643
  • Мнения: 56
По телефона когато гледа-не взема пари,а и няма как да вземе. Но е много трудно свързването с нея. Аз снощи успях да се свържа с нея след една седмица лудо звънене.Отдели ми 2-3мин и каза,че повече не можела,защото при нея имало хора и им гледала.Успех!

# 644
  • Мнения: 0
По телефона когато гледа-не взема пари,а и няма как да вземе. Но е много трудно свързването с нея. Аз снощи успях да се свържа с нея след една седмица лудо звънене.Отдели ми 2-3мин и каза,че повече не можела,защото при нея имало хора и им гледала.Успех!

Аз лично мога да кажа, че на мен ми гледа по телефона и ми отдели около 30 мин. Беше много точна коректна и мила.Останах много очарована от нея. На другия ден и изпратих 20лв. с пощенски запис.Но преди това я попитах за адрес. Да и се отблагодаря по някакъв начин и за отделеното време.

Общи условия

Активация на акаунт