Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 254 673
  • 742
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 0
Здравейте.Нямах успех до този момент в търсенето на наистина добър екстрасенс.Отидох при няколко души,едни те подпитват и налучкват,други те посрещат с думите "имаш страшна черна магия,дай ми сега 1000000000 да ти я разваля".
Последно отидох при една жена,съвсем случайно попаднах на номера.Тя се оказа много топла и лъчезарна,прие ме в дома си.Бях доста притеснена като влязох,но и това бързо отмина.Тя не те подпитва изобщо,просто започва да говори за теб като човек,за събития в миналото,настояще,бъдеще и други хора с някаква абсолютна точност.Не чух от нея,това което ми се искаше да чуя по проблема си,но съм благодарна,че получих истината. Hug
Едно от нещата,които ми каза вече се случи,постъпих както тя ме посъветва (иначе бих направила обратното  Grinning).Оказа се права и се радвам,че я послушах.
За мен тази жена има истинска дарба и бих отишла пак при нея ако имам нужда.Казва се Калина Трендафилова.
За да не ме обвините,че рекламирам ще кажа само че има профил във фейсбук,където пише по-подробно за нея,за приемния график и телефоните за връзка,от където ги взех и аз.

# 541
  • София
  • Мнения: 22 908
Здравейте.Нямах успех до този момент в търсенето на наистина добър екстрасенс.Отидох при няколко души,едни те подпитват и налучкват,други те посрещат с думите "имаш страшна черна магия,дай ми сега 1000000000 да ти я разваля".
Последно отидох при една жена,съвсем случайно попаднах на номера.Тя се оказа много топла и лъчезарна,прие ме в дома си.Бях доста притеснена като влязох,но и това бързо отмина.Тя не те подпитва изобщо,просто започва да говори за теб като човек,за събития в миналото,настояще,бъдеще и други хора с някаква абсолютна точност.Не чух от нея,това което ми се искаше да чуя по проблема си,но съм благодарна,че получих истината. Hug
Едно от нещата,които ми каза вече се случи,постъпих както тя ме посъветва (иначе бих направила обратното  Grinning).Оказа се права и се радвам,че я послушах.
За мен тази жена има истинска дарба и бих отишла пак при нея ако имам нужда.Казва се Калина Трендафилова.
За да не ме обвините,че рекламирам ще кажа само че има профил във фейсбук,където пише по-подробно за нея,за приемния график и телефоните за връзка,от където ги взех и аз.


Ти си една от малкото на които Калина е познала някои неща. Гола вода е!!! И само използва хората!!! Нея цитирах в един от поствете си, че се бие в гърдите кой й е клиент.....Тя е хо хората, които искат само да получават, но не дават! Не обича да си плаща сметкие и поръчките!!! А никой не я е осиновил!!! Калина живее с мисълта, че хората са й длъжни да й правят услуги без пари!!! Много греши!

# 542
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Мисля,че хората, които имат дарба, дадена свише, не трябва да имат такса , а кой каквото остави! Всеки ,с такса за мен, е шарлатанин!!Не можеш да печелиш от нещастието на хората Peace

# 543
  • Мнения: 3 181
Мисля,че хората, които имат дарба, дадена свише, не трябва да имат такса , а кой каквото остави! Всеки ,с такса за мен, е шарлатанин!!Не можеш да печелиш от нещастието на хората Peace
Принципно съм съгласна, но някои хора, имащи нужда, смятат другите с дарба, че са им длъжни.

# 544
  • Мнения: 19
Та някой да каже нещо за валерия христова ?

Понеделник наближава
Нищо негативно в този форум за нея не откривам, София, 20 лв . Само позитивни неща.

Някой да сподели дали познава нещо ! Моля яяяяяяяяяяя!!

# 545
  • Мнения: 3 181
Та някой да каже нещо за валерия христова ?

Понеделник наближава
Нищо негативно в този форум за нея не откривам, София, 20 лв . Само позитивни неща.

Някой да сподели дали познава нещо ! Моля яяяяяяяяяяя!!
Аз още не мога да преценя, посещението си при нея. Ще ходя пак, за да си изясня някои неща.
Мисля, че познава, но това което не ми допадна, е че много бързо приключи срещата ни, а аз имах още въпроси.
Ако в понеделник си при нея, после ще споделиш мнение.

# 546
  • Мнения: 0
МАГ ЕЛИ - НЕУТРАЛИЗИРВАНЕ НА НЕГАТИВНА ЕНЕРГИЯ,ИЗДИГАНЕ НА БИЗНЕС И ИЗОЛИРВАНЕ НА ВСЯКАКВА КОНКУРЕНЦИЯТА,КАРМИЧНИ КОРЕКЦИИ,РАЗЧУПВАНЕ НА ПРОКЛЯТИЕ,СПИРИТИЗЪМ,СЪБИРАНЕ НА РАЗДЕЛЕНИ ДВОЙКИ,ТАЛИСМАНИ,ВОСЪКОЛЕЕНЕ,ЯСНОВИДСТВО С КАРТИ ТАРО.
МАГ ЕЛИ РАБОТИ ПО ВСЯКАКВИ ТЕЖКИ СЛУЧАИ,КАТО РАЗТОЯНИЕТО ЗА НЕЯ НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ!МАГ ЕЛИ - НЕУТРАЛИЗИРВАНЕ НА НЕГАТИВНА ЕНЕРГИЯ,ИЗДИГАНЕ НА БИЗНЕС И ИЗОЛИРВАНЕ НА ВСЯКАКВА КОНКУРЕНЦИЯТА,КАРМИЧНИ КОРЕКЦИИ,РАЗЧУПВАНЕ НА ПРОКЛЯТИЕ,СПИРИТИЗЪМ,СЪБИРАНЕ НА РАЗДЕЛЕНИ ДВОЙКИ,ТАЛИСМАНИ,ВОСЪКОЛЕЕНЕ,ЯСНОВИДСТВО С КАРТИ ТАРО.
МАГ ЕЛИ РАБОТИ ПО ВСЯКАКВИ ТЕЖКИ СЛУЧАИ,КАТО РАЗТОЯНИЕТО ЗА НЕЯ НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ!

Регион: за цяла България

Тип на обявата: Предлага

Телефон: 0892924250

E-mail: mag.eli@mail.ru

Skype: mag.eli

Допълнителна информация за контакти: www.mageli.ovo.bg
Здравейте,аз съм Нели,потърсих маг Ели от Шумен ,а попаднах на това .Обадих се на посочения тел и жената каза,че е от Шумен но живее в София след което поисках координати.Отидох при нея и се оказа,че нее това жената от вестника и спиисанията за която съм чела и спекулират с ясновидката маг ели  Thinking   .Не влязах при тази жена ,а директно хванах пътя и потърсих координатите на другата от журналистката в вестника.Оказасе ,че истинската маг ели е с сайт www.mageli.org и съвсем друг тел а и визия.Доволна съм,че не се потдадох на шарлатанката от София .И нещо друго Маг Ели никога не е живяла в София.Такаче момичета реших да си направя едно разследване което ми доказа,че госпожата е страхотен човек на първо място и наистина помага.

# 547
  • Мнения: 2 265
Здравейте.. току що се регистрирах във форума, но от известно време следя публикациите по тази тема. Искам да Ви помоля за един конкретен отговор- има ли някой/я/ от вас, който да е посещавал Али Шуган? И ако да, как се случва това, как Ви допуска до посещение при него?
Много съм отчаяна, не съм мислила, че мога да стигна до търсене на такава помощ, но от 8 години се боря с различни болести и нервно-психични разстройства, обиколила съм какви ли не психиатри, изпила съм какви ли не лекарства и от абсолютно нищичко не е имало ефект досега! Последното, което ми казаха е, че съм в начална фаза на шизофрения и с анорексия. Предложиха ми хоспитализира в психиатрия. Знам, че това ще е края за мен... затова не търся врачки и т.н., търся духовен лечител, човек, който да ми помогне да излекувам душата си. Четох за него много и вярвам, че ако имам възможност да се срещна, ще ми помогне. Но казва, че приема само близки и роднини, а четох по форумите, че е помагал и на други хора...

Здравей ! Много ме съмнява да имаш "начална фаза на шизофрения", тъй като болеста се съпътства най-често от слухови халюцинации. Не бъркай депресията и нервните разстройства с шизофренията.
Предполагам си пила антидепресанти и успокоителни. Бих ти препоръчала да пиеш ектракт от жълт кантарион на таблетки или SAMe (S-Adenosylmethionine) , отново на таблетки, първото е билка, второто хранителна добавка, но и двете имат действие срещу депресията. 5-HTP също е за подобряване на настроението и съня. Комплекс от вимини и минерали + здравословно хранене мисля, че също биха ти били от полза.
Ако търсиш духовен учител ти препоръчвам да се ориентираш към някой рейки мастър. Може да си закупиш и книги за самопомощ. Може би йога, медитация и слушането на мантри ще ти помогне.

# 548
  • Мнения: 0
ето един сайт, където може да се прочетат интересни неща.На мен лично ми стана по леко като прочетох и разбрах някой неща. www.sebepoznanie.com

# 549
  • Мнения: 0
Искам да споделя моето огромно разочарование от леля Искра. Наистина мила женица, но нищо, ама нищо не ми позна, нито минало, нито семейство,нито здраве, да не говорим за бъдещето. По телефона ми каза едни неща и съвсем други като отидох при нея за един и същ въпрос.

# 550
  • Мнения: 139
Малко повече информация за тази маг Ели.Телефон,такса,адрес

# 551
  • Мнения: 226
Малко в страни от темата - преди няколко дни съвсем случайно срещам една позната - дамата е 45+ годишна, има собствен бизнес, много артистична натура, но последните пъти в които сме се виждали тя изглеждаше ...малко грубо ще прозвучи, но сбабичосана. Този път - коренна промяна - свежа, прекрасна, усмихната. Реагирах първично нещо от типа "Ау не можах да те позная, какво става с теб". Тогава тя сподели, че се е срещнала с някакъв будистки монах, които идвал веднъж в годината в България - благодарение на него променила светогледа си. Покани ме на кафе за да ми разкаже, определено ще отида.
Това ме накара да се замисля, за мен и моята нужда да си купя малко надежда от продавачите ясновидци. Малко са тези, които ходят по гледачки от липсата на други по интересни неща. Обиколих много места в отаянието си да намеря отговор или решение на моя казус..и в един момент осъзнах сама за себе си, че последните месеци прекарвам живота си в наблюдаване и очакване да се случат предсказанията и когато те не се случват аз изпадам в поредната дупка, вместо да живея пълноценно живота си. И всъщност вместо да ходим от една ясновидка на друга, дали решението на даден проблем не е в нас самите, в промяната на нашия светоглед.
Моля, не очаквайте Искра, Стефка и др. да са панацея, защото те просто не са. Подхождайте с недоверие, защото тогава и разочарованието е по-малко!

# 552
  • Мнения: 240
Като си изпиете  food010 да не забравиш да ни разкаже.

# 553
  • Мнения: 0
Днес бях при Махмут,абсолютно нищо не позна. Cry

# 554
  • Мнения: 4 346
и аз бях вчера.горе-долу позна,основните ми проблеми не ги видя.това,което ми каза в близкото бъдеще,ми звучи невероятно,но ще споделя,ако се случи.

Общи условия

Активация на акаунт