Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 89-та тема

  • 150 892
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 126
Шокосладкиша на сладка хапка с крема на Лабрекс.Трябваше ми нещо торта-тип и това ми дойде като бърза,лесна и много вкусна идея:

# 721
  • Варна
  • Мнения: 202
Захарина,Рени,Елица,Дес много вкусно
Есу честито за рожденика,прекрасна торта си направила
За днес свинско със зеле,тиквички,свински дроб и една бърза питка.
Желая ви вкусни почивни дни а ние два дни на гости.








# 722
  • Мнения: 90
пеп-4o в сиренето по врачански има още лук, зелени чушки, ситно накълцани домати и краве масло. Прилича ми малко на миш маш ама не съвсем  Naughty

# 723
  • София
  • Мнения: 1 341



Къде сте  момичета........?
Днес само Меганс е писала...... - много изкушаващ дроб си приготвила, а и питката ти е супер!
Днес: патладжанено ветрило на Пепчо, в компанията на кренвирш с кашкавал.

 
и направих сладко от бъз




За съжаление от 500г плод ми излезнаха само две бурканчета.......
Явно ще правя още! Много е ароматно и вкусно!

# 724
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Дес,страхотно изглежда сладкиша   bouquet
megansg при теб всичко е много вкусно  Heart Eyes
рени55 много добре изглежда патладжана-ветрило .
Аз нещо се провалих ,стана много вкусно ,но му заличих формата с пармезана  Blush
В суров вид изглежда по-добре  Crazy



Ето го и изпечено


паста със сурови домати


паста с песто „Дженовезе„




тутманик,този път срам за майстора,но се изяде  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 9 109
Каси, твоя патладжан  там сигурно е с по-голямо водно съдържание от нашите тук  Wink Ти не го ли притисна малко да полегне странично  newsm78
Рени, ще чакам да споделиш за това сладко от бъз. След доматеното миналата година се чудя с какво да ги изненадам у дома  Laughing
Меганс, не си човек ти  Crossing Arms Crossing Arms мислех, че само на мен ми се хапва свинско със зеле  Hug

# 726
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Абсолютно невъзможно беше да го пообърна в сурово състояние ,натиснах го,когато беше почти готов.Но явно вида патладжан не е подходящ  newsm78

# 727
  • Мнения: 9 109
другия път го потопи  в пресолена вода след като му направиш разрезите, така омеква. Пробай, ако и така не стане - значи наистина е от сорта.  Peace

# 728
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
другия път го потопи  в пресолена вода след като му направиш разрезите, така омеква. Пробай, ако и така не стане - значи наистина е от сорта.  Peace

1 час стоя  Simple Smile ,другия път ще пробвам с друг сорт   chef

# 729
  • Мнения: 1 283
Незнам за какъв сорт говорите, ама я още малко да поспамим, та да стане 50 стр. и да пусна новата тема, че после три страници само със запис и цоп и т.н. и т.н. ще има. Всеки чака и не пуска новите си снимки  Wink

# 730
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Незнам за какъв сорт говорите, ама я още малко да поспамим, та да стане 50 стр. и да пусна новата тема, че после три страници само със запис и цоп и т.н. и т.н. ще има. Всеки чака и не пуска новите си снимки  Wink

Извинявам се  Blush

# 731
  • Мнения: 9 109
ти да не мислиш,  че пак няма да има "Записвам се да ви следя, браво" - все едно на някой от показващите се тук му трябва окуражаване  Laughing Laughing

Каси,  сигурна съм, че Пепика няма мен и теб предвид, погледни първите страници   Hug

Аз нали от вчера точих л........ по млякото с ориз на Меганс  Blush Blush ето, направих.



и пиле с ориз за вечеря. Така и така отворих кутията с ориза  Laughing

# 732
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Пеп-4о ,много вкусно оризено меню  ,сега започваме да точим л... ние Heart Eyes
В къщи има за вечеря пилешка дроб сарма   chef

# 733
  • Мнения: 1 283
Незнам за какъв сорт говорите, ама я още малко да поспамим, та да стане 50 стр. и да пусна новата тема, че после три страници само със запис и цоп и т.н. и т.н. ще има. Всеки чака и не пуска новите си снимки  Wink

Извинявам се  Blush
Напротив, нямам предвид тебе мила, а точно обратното.  Hug Hug Пеп-чо правилно ти е казала   bouquet Пеп-, как обичам мляко с ориз, ама правя едни пиции и умирам от жега, вече втора тава вадя  ooooh!

# 734
  • София
  • Мнения: 1 341




Пепчо, много ми допадна сладкото от бъз (наподобява по съдържание на семчици като сладката от малини и къпини). Понеже ми казаха на око да го правя ми стана доста сладичко.... Тези дни пак ще направя, но от 1кг плод.
Сега пък аз да те питам за  сладкото от домати - одобриха ли го тийновете? Имаме много домати, та да се пробвам и с него......
Сега правя  "поправка"  на сиренцата. След вечеря ще докладвам.

Общи условия

Активация на акаунт