Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 158 826
  • 953
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 146
Нещо не можах да се ориентирам. Миналата седмица госпожа Борисова е казала  , че може да се плати  до 08.12 Смятам да платя по банков път Но сега съм малко притеснена Трябва ли детето да бъде записано отново и тогава да се плати или това , че е бил на първи модул автоматично означава , че мога да плащам таксата без ново записване. Някъде из форума прочетох , че няма свободни места за 3 клас  и това ме притесни , защото ние не сме изрично записани за този втори модул.

# 886
  • Мнения: 151
Нещо не можах да се ориентирам. Миналата седмица госпожа Борисова е казала  , че може да се плати  до 08.12 Смятам да платя по банков път Но сега съм малко притеснена Трябва ли детето да бъде записано отново и тогава да се плати или това , че е бил на първи модул автоматично означава , че мога да плащам таксата без ново записване. Някъде из форума прочетох , че няма свободни места за 3 клас  и това ме притесни , защото ние не сме изрично записани за този втори модул.

Аз платих миналата седмица.До колкото разбрах,с плащането на 2 модул и потвърждение на същия преподавател-автоматично ти се запазва мястото.Мисля,че само при смяна на учител е по-сложно.Ако си оставате в същата група,трябва само да платите в определения срок.

# 887
  • столицата
  • Мнения: 3 795
А някой може ли да качи и задачите за 3 клас?
По принцип и аз се интересувах за записване от втори модул, но ми казаха, че групите са пълни и само ако някой се откаже..

# 888
  • Мнения: 151
А някой може ли да качи и задачите за 3 клас?
По принцип и аз се интересувах за записване от втори модул, но ми казаха, че групите са пълни и само ако някой се откаже..


http://www.book.store.bg/p11965/pyrva-matematicheska-chitanka-3- … tania-tonova.html

И учебната тетрадка към нея.Също така,може да решавате задачи от състезанията за 3 клас.

А срокът за плащане на 2 модул още не е изтекъл,така че не се знае дали няма отказали се.

# 889
  • Мнения: 7 159
Задачи, отговори и критерии за оценяване на пробния изпит по математика, който се проведе в СМГ на 02.12.2012г.

ТРЕТИ КЛАС:

ТЕСТ
Втори модул

ЧЕТВЪРТИ КЛАС:

ТЕСТ
Втори модул


СЕДМИ КЛАС:

ПЪРВИ МОДУЛ
ПЪРВИ МОДУЛ
ВТОРИ МОДУЛ
ВТОРИ МОДУЛ

Отговори и критерии за оценяване:
Трети клас

Четвърти клас

Седми клас

П.П. Забележете как завършва първи и втори модул за седми клас...с вицове. Joy Дори подозирам кой е техният автор. Laughing

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 23:09 от Фран Джонсън

# 890
  • София
  • Мнения: 162
Благодарим ти Фран   bouquet Безценна си  Grinning
Ние сме се справили перфектно с теста за 3-ти клас, но за описването на задачите ни трябва още доста тренинг и се надявам курсовете наистина да наблегнат на това и ни помогнат, защото 3-класниците нямат все още много опит с това подробно разписване.
В критериите за 2-ра задача обаче направо ме застреляха с твърдението че 853 е най-голямото ЧЕТНО трицифрено число. Надявам се, че е тхническа грешка, въпреки че са го повторили при търсенето на разликата...Или аз съвсем съм изтрещяла вече с тези задачи  Thinking

# 891
  • София
  • Мнения: 5 016
Фран, много, много благодаря !

# 892
  • Мнения: 151
Фран, много, много благодаря !




И ние много благодарим! newsm51


Ще помоля за домашното от събота-1 декември-от групата на Надя Кръстева 3 клас,ако някой го знае ,да сподели.Благодаря!

Последна редакция: ср, 05 дек 2012, 11:28 от magdalena70

# 893
  • Мнения: 494
Ще помоля за домашното от събота-1 декември-от групата на Надя Кръстева 3 клас,ако някой го знае ,да сподели.Благодаря!
Домашното е КМС 2011 г.

# 894
  • Мнения: 47
имам молба към майките, чиито деца са от 10.30 (в 8 няма кой да я води, че съм с бебе) на курс-трети клас, моля ви на лични ми изпратете телефоните на преподавателите, решила съм на всички да звънна да видя дали има шанс да запиша дъщеря ми във втори модул. Говорих с Линка Минчева и тя ми каза, че при нея е препълнена групата, но да видя при други преподаватели. Предварително благодаря

# 895
  • Мнения: 151
Ще помоля за домашното от събота-1 декември-от групата на Надя Кръстева 3 клас,ако някой го знае ,да сподели.Благодаря!
Домашното е КМС 2011 г.

Благодаря!

# 896
  • Sofia
  • Мнения: 123
Ще помоля за домашното от събота-1 декември-от групата на Надя Кръстева 3 клас,ако някой го знае ,да сподели.Благодаря!
Домашното е КМС 2011 г.

Благодаря!

Струва ми се ,че имаше и някакви зад. от читанката. Ще се включа пак по-късно

# 897
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 А как се оценява теста за 3 клас?

# 898
  • София
  • Мнения: 162
до колкото разбрах от предишни години оценяването на теста е от 1 до 15-та по 1 т. от 16 до 20-та по 2 т, т.е. макс от теста 25т. + 2 х 10 т. макс за двете задачи, макс от изпита 45 т.

# 899
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
до колкото разбрах от предишни години оценяването на теста е от 1 до 15-та по 1 т. от 16 до 20-та по 2 т, т.е. макс от теста 25т. + 2 х 10 т. макс за двете задачи, макс от изпита 45 т.
Благодаря   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт