Помощ в търсенето на работа-14

  • 38 619
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 806
Успех ти пожелавам!  bouquet дано се върнеш към професията си! Peace

# 736
  • Мнения: 108
Успех ти пожелавам!  bouquet дано се върнеш към професията си! Peace

Сърдечно ти благодаря!   bouquet

# 737
  • Мнения: 1 446
За София става дума,да. От Агенцията за чуждестранни инвестиции насърчават да отварят фирмите и в други градове,ама те не искат...

# 738
  • Мнения: 2 495
Чухте ли, казаха по новините за нова програма на агенцията по заетостта за безработни-отпускали до 20000 лв.безвъзмедно за собствен бизнес...звучи интересно Thinking

# 739
  • Мнения: 960
и аз го чух, звучи добре, ама програмата е за 2 години и от 300.000 безработни ще могат да се възползват 5-6.000 човека

за мен освен парите, които са безвъзмездна субсидия, добре ми звучи и безплатната консултация със специалисти от преди началото до края на първата година

# 740
  • Мнения: 1 446
Aз само като чуя АЗ и настръхвам, за Вас не знам.

# 741
  • Мнения: 2 401
Не ща да трепя мерака на вярващите, затова забърсвам. 

Последна редакция: сб, 08 окт 2011, 21:57 от минзухар

# 742
  • София
  • Мнения: 30 142
не се хващайте на подобни измислици. Първо консултациите със специалисти ще продължават месеци. Второ процедурата така тъпо е измислена, че ще отнеме още 6-7м (минимум) и докато парите се поличат ще са минали 2г, през които безработният ще си е безработен и трябва да фотосинтезира.
Да не говорим, че докато се чакат парите, ще вземат да замразят програмата.

Аз лично съм много скептично настроена към подобни програми, да не говорим, че се случват предизборно  Thinking Дано греша  Peace

# 743
  • Мнения: 960
не грешиш за съжаление #2gunfire, но ми се ще да вярвам, че от тези 5-6.000 човека около 1.000 ще бъдат истински безработни с идеи и ще им се помогне да започнат.

иначе според мен няма да са 6-7 месеца, а по-скоро ще е близо година, преди да започнат да дават пари на одобрените

# 744
  • Мнения: 7
ами аз участвам в една друга програма за 25 000 евро безвъзмездно, взел съм засега половината. Ами общо взето голяма бумащина и протакване Peace

# 745
  • Мнения: 0
Wow браво така трябва! Ти сигурно си от програмата за конкурентноспособност? А аз имам чувството, че и те са чели тук, защото отскоро коментираме в тема собствен бизнес и сега има нещо по въпроса в новините.  Grinning Няма лошо, само дано има наистина осъществени проекти скоро. И да не спонсорират само магазинчета и фризьори!  Naughty

# 746
  • Мнения: X
Vacantion кои са Те?
Ако са Тези, които подозирам че имаш предвид, искрено се надявам че се занимават с по-важни неща от форумите на бг мамите.
Дори скромната фирма в която работя достави само в 2011 досега машини за около 300 000 евро по тези проекти, представям си какво е с големите доставчици. И въпреки че голямата част от парите отива навън, остава печалбата по доставката + работа  за нови хора. Така че уверявам те Програмите си работят с пълна сила, поне колкото е възможно за БГ.

Алекс, наистина мисля че ако ти трябва работа правиш всичко което се изисква без да мрънкаш. Започваш от някъде, учиш, продължаваш и се изкачваш нагоре. Иначе оставаш зад борда, сори че звучи гадно.... добре дошла в реалния живот и успех  Peace
Пак твърдя, връзките са полезно нещо, а моята неквалифицирана позната ако не я мързеше и се беше напънала можеше да си намери да гледа деца или да чисти домове за в пъти по-добро заплащане. И сервитьорка вечер, защо не? Според мен профвсията "лелка" е за студентки и за дами в предпенсионна възраст....

Последна редакция: сб, 08 окт 2011, 22:59 от Анонимен

# 747
  • Мнения: 2 401
 Simple Smile Какво знаеш ти за собствениците на скромната фирма, за която работиш? 

# 748
  • Мнения: X
всичко  Party

# 749
  • Мнения: 0
Не мога да знам кои са точно читателите на bg mamma, но е факт, че ние точно това обсждахме тези дни. Може да е чиста случайност. За теб искрено се надявам да не си такава, каквато излиза, че си в този подфорум. Предполагам, че не си.  Wink Иначе, ако и го беше казала това на твоята позната, сигурно нямаше да можеш да пишеш вече. Пак казвам дори и сега да се чувстваш, че е огряло на твоята уличца не знаеш какво ще е да не казвам утре, но след 2 години. smile3549

Общи условия

Активация на акаунт