AVON обсъждане на продукти за клиенти- 6

  • 49 997
  • 739
  •   1
Отговори
# 315
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
А К2 има ли го вече някъде  Crazy

 Да, има го. Заповядай: http://www.album.bg/dimislava/images/28801374/

                                Hug

# 316
  • Мнения: 180
Може би сте коментирали вече,но бихте ли ми дали някакво мнение за боите и частност за русите тонове. Wink

# 317
  • Мнения: X
Здравейте Честита Нова Година.Пожелавам на всички здраве и щастие много топлина и хубави моменти с хората които обичате.

http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=19792
дали в третия каталог ще има тази чанта.Виждам ,че по принцип бг и руския са едни и същи само ,че за първи път забелязах ,че една чанта в първия руски каталог я нямаше в нашия.Чудно ми е дали и това ще бъде пропуснато тъй като страшно много ми хареса Simple Smile)
Също така да попитам за парфюма нут на кристиан лакроа.Харесвам го много и мисля да го поръчам но незнам дали е траен?Някой ползвал ли го е.Ще се радвам да споделите мнения.

# 318
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile не харесвам повечето неща на Ейвън, например спиралите и гланцовете, за мен спиралите са си боклуци, гланцовете пък ми се струват спечени някакси... Но пък имат и много добри продукти. Сега съм си поръчала маската за лице с минерали от Мъртво море от серията Planet spa, мисля, че ще ми подейства добре, тъй като съм с мазна кожа Simple Smile Доволна съм и от този балсам за устни - мирише страхотно, икономичен е и прави много меки устните. Може да се използва и не само за устните Simple Smile това също е много добро, при нанасяне се усеща едно стягане около очите, наистина намалява торбичките Simple Smile

# 319
  • Мнения: 180
Аз пък съм доволна от всичко скъпо на Аvon !Ефтинджосите не струват(визирам продуктите им за 5лв,3лв итн,но скъпите серии са добри!

# 320
  • Мнения: 228
имаше в последната книжка за 2011 комплект за маникюр номер 39123- с ножичка, пила, клещи и др. и беше намален, не успях да реагирам навреме и сега съжалявам. някой знае ли дали го има в к1/2012 и на каква цена. отделните части бяха сложени в червено портмоне.

# 321
  • Мнения: 8
Здравейте,имате ли някакви отзиви за гланца за устни Onyx Lustre?Благодаря  bouquet

# 322
  • Мнения: 228
Здравейте,имате ли някакви отзиви за гланца за устни Onyx Lustre?Благодаря  bouquet
аз го харесвам - поръчала си бях лятото цвят peach и го харесах, сега от разпродажбата ще си купя още един. цветовете се смесват много интересно. лек е, на вкус не е гаден. дава лееекичък цвят.

# 323
  • София
  • Мнения: 1 727
Може би сте коментирали вече,но бихте ли ми дали някакво мнение за боите и частност за русите тонове. Wink

Тук можеш да видиш цвят 9.0
http://yvette75.snimka.bg/details/avon.445771.24582760
Използвала съм и 9.13, и 10.0, като 9.13 на мен лично ми стои най-естествено, другите два малко ми жълтеят.

Можеш да видиш още руси цветове във фотогалерията на първа страница на настоящата тема  Peace

# 324
  • Мнения: 180
Узи,  bouquet
Въпросът ми бе дали наистина са трайни и професионални?
Аз съм си взела пепеляво , опушено...

# 325
  • Мнения: 7
За професионални-ако питаш за всичките му там работи като ръкавици(като Лореалските са),балсам и терапия преди това-всичко е изпипано и направено добре,терапията най ми хареса и мисля,че наистина има ефект Simple Smile За трайни-аз се боядисах преди месец,най-горния цвят падна,при мен оранжевееше малко и сега ми харесва още повече-боядисах се кестеняво със златен отенък и цвета в началото не ми хареса много,отенъка беше...  Sickкоете никъде не е означено и не знам как се получи при положение че съм брюнетка--това оранжево SickСега е добре,но ми израснаха корените и като че ли пада доста по бързо от Лореал Кастинг.За 8.90 става,бих се боядисала отново с друг цвят да видя какво ще се получи с отенъците Thinkingвсе пак не е 13 лв.Майка също се боядиса само че русо и при нея беше супер,но пак падна бързо...Мисля,че има какво още да се желае относно трайността  bouquet и отенъците за да няма неприятни изненади #CrazyАко пуснат и още цветове ще е  Hugидеално bowuu

Да добавя,че не изтощава поне моята коса,която не боядисвам мого често и май е с много малко амоняк,което е голям плюс

# 326
  • Мнения: 114
Здравейте Честита Нова Година.Пожелавам на всички здраве и щастие много топлина и хубави моменти с хората които обичате.

http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=19792
дали в третия каталог ще има тази чанта.Виждам ,че по принцип бг и руския са едни и същи само ,че за първи път забелязах ,че една чанта в първия руски каталог я нямаше в нашия.Чудно ми е дали и това ще бъде пропуснато тъй като страшно много ми хареса Simple Smile)
Също така да попитам за парфюма нут на кристиан лакроа.Харесвам го много и мисля да го поръчам но незнам дали е траен?Някой ползвал ли го е.Ще се радвам да споделите мнения.

Чантата е има в К3 на 29.90, портмоне на 11.90 и за ключове 9.90. И аз харесвам чантата, искам да я нося като дамска, дано да не е огромна като пътна чанта. Парфюма- първо пробвай от мостра, защото според мен е по-тежък. Peace

# 327
  • Мнения: 4 428
И на мен ми хареса този комплект, но като гледам размерите на чантата, поне за мен си е пътна чанта  Sunglasses Аз обичам по-малки и компактни чанти и не мога въобще да се вредя за някоя такава от Ейвън.
Второто май не е точно портмоне, а органайзер за документи и карти  Rolling Eyes Поне така са го написали в руското издание /не, че съм много навътре с този език  Crazy/

# 328
  • София
  • Мнения: 1 727

Въпросът ми бе дали наистина са трайни и професионални?
Аз съм си взела пепеляво , опушено.


Магинце ти е отговорила доста изчерпателно, нямам какво да добавя. Дори не се бях задълбочавала толкова, преди да я прочета нея.
За трайност не мога да сравнявам, преди се боядисвах с Гарние (която е приблизително от същата ценова категория), мисля, че са от един дол дренки.
Но определено има промяна в цвета, хубавото е, че става по-хубав  Laughing
Аз не съм претенциозна за боята, ейвънската боя напълно ме устройва и пак бих си взела. Дори мисля да рискувам с някой кестеняв цвят....

За чантата с картата на света, която обсъждате, според мен не е много голяма. като гледам размерите - 38 см е дълга, това са приблизително две педи. Не е чак толкова.... Мен повече ме притеснява, че дръжките изглеждат доста къси и ще е трудно да се носи на рамо.
Другата част от колекцията - която е на лявата страница - също изглежда добре, там като че ли има две по-малки чанти.

# 329
  • Мнения: 4 428
За чантата с картата на света, която обсъждате, според мен не е много голяма. като гледам размерите - 38 см е дълга, това са приблизително две педи. Не е чак толкова.... Мен повече ме притеснява, че дръжките изглеждат доста къси и ще е трудно да се носи на рамо.

На мен дръжките ми харесват, защото малките чанти се носят в ръка основно  Sunglasses Макар, че може да има и дълга дръжка. Но на мен размерите ми идват голями. Аз такава чанта я ползвам за път  Mr. Green Щом не мога да измеря чантата с линийката на бюрото/до 30см/, значи не става  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт