Седем часа разлика - 3

  • 49 907
  • 808
  •   1
Отговори
# 795
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772

А мотивът за всичко това е, че Таня Стоева предпочита китайското пред пълнените чушки.

Мдам, основателен мотив има човекът  Mr. Green

# 796
  • Мнения: 927
А мотивът за всичко това е, че Таня Стоева предпочита китайското пред пълнените чушки.
Мдам, основателен мотив има човекът  Mr. Green
Няма спор, жестока несправедливост, за която всяко отмъщение е малко. Житейската драма, която крие Иванов, е нищо пред това.

# 797
  • Мнения: 685
 Peace Изчетох ви от одеве...само, че не помня кой какво коментираше, пък не ми се и рови за цитати  Blush НО съм съгласна с 2та от постовете, в които се пита Как така Тео ще отиде в Щатите  newsm78 (то това да не е Пловдив - както го бяхте казали)...тук съгласна, нали трябва най-малкото виза, ако предположим, че има отнякъде парите...да си извади той фалшив паспорт, пА и виза малко фантасмагорско ми идва и на мен...вариант 2 да замине някъде из Европата и от там за Щаите, ама и това как става  Rolling Eyes

Вярвам, че Роки няма как да е мъртъв, прави сте, че Милото няма да е ядосан просто на 1-2ма, ще бъде по-скоро съсипан.

...мммм тема за размисли има цяла седмица,да идва и Новата тема  Peace

# 798
  • Мнения: 2 096
И аз тъкмо изгледах филма и промото..
Не разбрах само за какво е виновен Гончев на 100%.. според мен си е напълно верен на Таня..
потресена съм от поръчката на Таня... и съм очарована за пореден път от играта на Милото... е няма такъв персонаж и такава игра.. адски добър
Получи се и някакъв отговор по въпроса с пълнолетието на 18г.. не ми било, че не знаят сценаристите кога се навършва пълнолетие в САЩ.. както казах касае частична дееспособност което е нужна като разрешение за кандидатстване в училище..
Роки едва ли е мъртъв.. по скоро отново го натопиха.. някой здраво мъти водите на Милото то.. персонажа Миро не ми бе любим и хич не мисля да страдам за него.. Тео заминава за Америка - па това с визите е по скоро подробност, за която едва ли ще ни осветлят.. според мен Явор все пак е заминал нейде в комуна.. Лука пък Супер ченгето - незнам какво разследва, но всички действат повече от него.. едно нещо досега не е наерил. Гласътна маскирания не ни е пзнат, но мисля че не е нов персонаж.. поне не е Разпутин със сигурност..

# 799
  • Мнения: 0
Историята нататък е ясна:
Станкоффф е баща на Мая, неслучайно спомена датата когато последно е бил в България, юрист - колега на Таня от университета.  Дано се разберат бързо, преди да се стигне до второ кръвосмешение.
Мая и Тео са брат и сестра.  Стефанакова да не се прави на светица, ненавистта и към Стоева си е женска злоба, сега знаем и мъжа когото са делили Simple Smile   Нищо чудно да се е досещала че са брат и сестра, и затова така яросто се противопостави на връзката им.
ДС-дядото става пръв заподозрян за посегателството - така помага тайно на истеричната си дъщеря и разделя Тео от Мая.  
И така, Мая остава за Роки Simple Smile

# 800
  • Мнения: 2 096
Не ми се вярва на мен Тео и Мая да са брат и сестра.. ясно е че Пол е таткото и аз така мисля за май 93г.. съвсем тенденциозно беше ни изложено.. Мая каква интуиция обади обаче.. иначе забелязвам с доста по топли чувства се грижат за нея от майка и в БГ.. но действията в Сф са ми далеч по интересни от тези в НЙ.

# 801
  • Мнения: 1 211
Така е, с Мая се грижат по - добре в Ню Йорк. Боян много и трепери, пък и Цвета се превърза, сега и адвоката. Тя много повече сега има семейство, отколкото в България с майка и.
Мен лично Боян ми става все по - симпатичен. Свестен човек е, само е малко наивен и слабохарактерен. Дано се вземат с Цвета, че и тя ми е много симпатична.

# 802
  • Мнения: 43
Думи нямам за сериите тази вечер. Накрая буквално стоях с отворена уста.  Laughing
Много  беше интересно. И честно казано тотално се обърках вече кой, какво и защо.
Акцентът върху мечката от Гончев ясно какво намекваше. Аз не мислех преди, че е той и въпреки намека тази вечер, пак не мисля, че е той.
Поръчката на Таня беше брутална. И като цяло сериалът избруталя сериозно тази вечер.
И най-важното - дано трейлърът е заблуждаващ и Роки да е жив. Искам да го гледам още дълго.  Simple Smile

Edit: Забравих да кажа, че погледите между Пол и Мая за мен не се като между баща и дъщеря. Не че изключвам подобен сюжет, просто като игра това, което за момента виждам, ми прилича на друго. А между другото Боян като обясняваше на Таня, че е намерил адвокат, не спомена ли име. Имам някакъв спомен, че говореха за адвоката, но не помня спомена ли се име.  Thinking

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 01:04 от Артемида_

# 803
  • Мнения: 1 211
Не спомена име!!!

# 804
  • София
  • Мнения: 5 334
Току-що изгледах сериите, обаче, да ви кажа, преди да коментирам, мисля, че 54 страници надвишават позволеното във форума... Rolling Eyes
Аз направих набързо нова тема (не искам да се изтъквам пред никого... жалко, че Мон я няма), защото мисля, че има нужда от нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623333.new#new

Ако се сметне за ненужна, веднага да се изтрие - нямам нищо против. Hug
Спокойна вечер! Утре ще коментирам, защото много сте писали, а искам първо да ви изчета! Hug Hug Hug

# 805
# 806
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Joy Joy Joy

Нека остане твоята тема, сори, чак сега я видях  Hug

# 807
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Казвайте само къде да пишем  Laughing
И нека се изтрие едната нова тема да не стават обърквания  Peace
Спокойна нощ от мен  Hug

п.п. Анкетата я прекратих, резултатите са повече от ясни  Laughing

# 808
  • София
  • Мнения: 5 334
О, добре, че се появи - само лошо, че с минути съм те изпреварила. Да заключат моята - видях, че ти си се постарала повече, а и принципно ти си ги правиш - шашардисах се като видях 54 страници. hahaha Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт