Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 157

  • 26 558
  • 746
  •   1
Отговори
# 255
  • На топло...
  • Мнения: 584
Поправям се веднага Heart Eyes!

Танитка! Стевия!

Преброила съм ви, плувкини!

                                                 1. Ананаска
                                                       2. Синеочка
                                                          3. Танитка  
                                                             4. Ана-Хуанитка
Довечера пак ще ви броя Naughty!
 Hug Hug Hug

Тъй, да се вмъкна за психиката на дебеличките. Много може да се говори и случаи много познава историята. Мисля, че има разлика дали се бориш цял живот или изведнъж се е прецакало нещо като си възрастен и пак трябва да се бориш цял живот Peace. На много хора не е морето проблемът, може би на слабите като млади, но живеещи надалеч Thinking.

И въпреки това Grinning. Тук сме всички наистина, за да се подкрепяме и да си цапнем по някой ритник като се отдалечим от целта и мотивацията сдаде багажа!!!
Желая на всички успех и се радвам безкрайно, когато още една от нас е постигнала желаното и продължава в хармония със себе си нормалния си живот (с новата мъдрост) Heart Eyes!
Пък до другия път, когато пак ще се подкрепяме и ще си задържаме килцата или изчистваме грешките Wink!

Сабина, в тази връзка, браво на теб Hug!!!
Отдай се на заслужена почивка!

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 14:59 от Нану

# 256
  • Мнения: 6 045
Днес съм много зле. Студено ми е, нервна съм и ще откача smile3511 smile3515 smile3516 smile3514 , че съм и на въглехидрати.
 закуска: 200мл сок от кайсии
 обяд:2 филий с лютеница, парче кайсиев пай,2 обикн. вафли
 вечеря: не знам още, но ще откача  Tired

# 257
  • Мнения: 80
ПРИВЕТ! Плувам си аз тук , но нещо хич не ми се пие ни вода , ни чай и ми е едно студенооо cold  sport027  Ще взема да пийна още един чаЙ, а как си мечтая за една сочна пържолкааа и една чашка червно вино , ох,  задавих се ,  Grinning   Joy

# 258
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Нану  Hug за съжаление си много много права...а историята която си написала все едно съм я писала аз!

# 259
  • Canada
  • Мнения: 277
Здравейте, Фиданки!

Днес ми е въглехидратен
З: Ябълки +кафе
О: Ориз
В: Задушени картофи на микровълнова+ салата от домати

Лек и отслабващ ден! Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 100


 Нану,благодаря за комплимента ти относно възрастта ми!Да,морето не е проблем наистина,но се оказва че е някакъв стимул в определено отношение за някои,което е добре!



    
Тази приказка за съжаление не е хубава,но за още по-голямо съжаление е показателна за подрастващото поколение,което се тъпче с всякакви боклуци,преяждат и после се получава хорманален дисбаланс .И после цял живот комплекси и ограничения.С това съгласна ли ?

      Не искам да накърня никой,просто реших да пиша и аз в тази тема.Никога досега не съм била в обществен форум.Откъде да знаех,че повечето започват от доста по-големи кг,и затова само споделям впечатленията си и мнението си по някои въпроси,които ме вълнуват.В крайна сметка всяка от нас гони целта сии както го писах по нагоре от сърце го пожелавам на всички!!!! Laughing Laughing Laughing



            

# 261
  • Мнения: 3
Dzak, взе ми думите направо...

Нану, за съжаление, комплексите, които са насадени от детството не могат да се избият цял живот и затова, каквато и да бъде дъщеричката ми един ден, няма да я подложа на това унижение и винаги, ще и втълпявам колко е прекрасна, точно каквато е! А ако тя иска да се промени, просто, ще я подкрепям и ще бъда до нея...Аз никога не получих тази подкрепа, но пък поне сега осъзнавам нещата и мога да направя нещо  Wink

Искам да се изповядам как прегреших на плодовия ден с ... (няма да го пиша заради бременните дами), но не бях яла от години и нямаше начин просто!!! Изобщо не се оправдавам, само да си кажа  Embarassed

Днес съм на бобов по план, така че:
з: кафе
о: зеленчукова супа
в: пак супа, но с малко салата


Хубав ден на всички  Hug

# 262
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ами не съм съгласна. Защото съм на 32 почти и боклуци в детството си не съм яла - напротив, всичко сме отглеждали със собствените си ръце и хляба си сме месили с нашето брашно, месото е било сведено до минимум - пак от собствени кокошки, патки, прасета Grinning.
Сигурно е лесно да гледаш отстрани и да си викаш "ми да, сам си е виновен" Wink.
Без да се обиждаш.

А за възрастта, всеки да си я живее, за мен най-хубавата е в момента, не искам да се връщам назад. Така и ще си остане, като съм баба пак няма да искам да съм лелка Laughing.

Стремя се децата ми също да живеят здравословно. Тук си права за боклуците Wink.

Мистан,  Hug, така е за подкрепата! Децата имат нужда от много казана и показана любов!

Отивам да се редактирам, историята просто е много лична Peace.

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 14:58 от Нану

# 263
  • Мнения: 166
Влизам на отчет до тук,въпреки че не е много в духа на последните постове...

З:кафе
О: 2 пълнени гъбки с топено сирене,шунка,копър и кашкавал + салата зеле с моркови.

Вечерята ще я пиша по-късно.

# 264
  • Мнения: 5 435
Никога не съм била с наднормено тегло като млада

Е точно там е проблемът. Когато никога не си била дебела, няма как да знаеш нито какво е да се бориш с много килограми, нито какви усилия, воля, психика, търпение и най-вече ВРЕМЕ се изискват затова да придобиеш "нормален" вид и да не позволиш след това килограмите да се завърнат.  Wink

Нана, напълно съм съгласна с теб, защото точно това съм го изпитала на гърба си!

# 265
  • Мнения: 4
Здравейте на всички и честит имен ден на празнуващите   Party Time  costumed034

след вчерашния плодово-зеленчуков ден се премерих и изводът е, че за около седмица имам -1 кг. Малко е, но имам общо 10 кг за сваляне в следващите около 80 дена и се надявам да успея  Laughing
 
ninochka пишеш, че имаш проблем с подут стомах в плодов - точно същото чувствам и аз. При мен, мисля, че проблемът е в портокалите. Затова вчера бях на салата и сега съм си добре. Пробвай и ти, но до колкото знам не трябва да са овкусени.

днес девети ден - белтъци
на обяд пилешка пържола със салата, за вечеря ще мисля, но ще е след 9, че съм на работа  Embarassed

Успех на всички, които днес са на водичка   bouquet

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Привет, днес белтъчен, но имаше закуска и то каква (шоколадови бонбони и кекс - ужас), о - топено сирене и салата зеле с моркови, в - печено пиле и салата.
Приятен следобед от мен

# 267
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ниночка, за плодовия са подходящи и варени-задушени зеленчуци. Червеното цвекло например сварено е хубаво и неовкусено, ако решиш така да разнообразиш. Супички също дават зеленчукови, но безсолни, затова пък всякаква мерудия е добре дошла и препоръчителна, с мнооого зеленко да са Wink!

Закуската беше печена тиква.
Обядвах днес една мароканска манджа - тажин с агнешко и тиква. Тажин се казва техният глинен съд - еквивалент на гювеча. Много вкусно. Мааалко от пълнозърнестата содена питка дето ми остана оня ден също и салатка. Опитах и парченце пушен кашкавал.
Довечера пак гювеч се очертава.

 Hug

# 268
  • София,
  • Мнения: 4 267
Запис Peace

# 269
  • Мнения: 1 629
Съжалявам,че малко по-остро ще го кажа,но не си мисли че когато никога не си бил дебел и малкото кг,които качваш ти действат на психиката,За мен тези "само" 7-8 кг ми бяха достатъчни да си загубя самочувствието и да изпадна в дупка.И за нас слабите е трудно,когато излезем от ритъма си и също се изисква много воля и усилия да си ги върнем.
Аз съм жив пример как миналата година свалих за 3 месеца 8кг с много глад и много тренировки и после бях като пусната в джунглата. Ядях като разпрана буквално и то от стреса, че съм гладувала и исках да ям от всичко. Започнах на 3ти юни миналата година и приклюих мисля на 7-ми септември. И така си качих всичко за тази една година. За това един ден просто станах и си казах, че пак ще карам диетата, именно защото тези 7-8кг. много си личат. Майка ми е много дебела, нейната майка също и знам, че ако се разпусна няма да бъда слаба никога повече. А винаги толкова съм упреквала майка ми защо не се гледа,л защо не се постарае да отслабне малко и тн. Преди хапвах дюнер, картофи и бургер всеки ден за едно ядене, после баклавички и тригунки в сладкарницата и не съм качвала и грамче. След като родих обаче започнах и от дишане да качвам. Та така. За това съм за втори път в темата. Този път съм решила да ям каквото ми се яде и когато ми се яде, за да не стане пак миналогодишния гаф. Пък каквото сваля все е добре. А майка ми е на 44г. към 165 ръст и е към 100кг. Можеш да си представиш за нашия ръст какво означава това.

Общи условия

Активация на акаунт