Парфюмни размисли и страсти - 147

  • 55 850
  • 726
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Силви, ни един от двата не познавам, иначе веднага да съм се произнесла  Simple Smile


Мисля да започна тестовете с туберозения Crazy


Тези са ти под ръка и имат изгодна кислородна терапия  Whistling. Бог да те пази и закриля. ooooh!

Денонощна услуга нямат ли  smile3511
Щом отворих допълнителните емотикони - сериозна е работата, значи  Whistling

 newsm61 Ей така се чувствам от Beyond Love.
Нищо нетипично за мен. Ако чуя за най-хубавото и най-гадното нещо, веднага първо тях ще пробвам. Заради предизвикателството. Back to black (който се очертава форумския любимец от Килиан) познавах отпреди, затова хич и не го погледнах.
Твърде неприятно ще да е отвъд любовта  Whistling Сигурно е така. Подходящо име.
Започна с тубероза, разбира се. За момент помислих, че този парфюм може да е едно приятно изключение, защото тръгна много сочно и ненатрапчиво. Почти веднага изникна зеленината, която за мен е като обелено, сочно, клонче, от което тече сладък сок. (Като дете обичах този вкус. Да, вкус. Белехме ги докато са крехки и ги ядяхме.) Дойде и жасмин отнякъде. На този етап парфюмът се преживява. После обаче, след като всичко това изсъхна, се появи изневиделица сметана  Shocked - богата, пълномаслена, много сладка и парфюмирана. Ей това вече обезвъздуши всичките ми дихателни пътища, настани се навсякъде като плътна и лепкава слуз. Честно - иска ми се да изкашлям цялата тази смес, а ми е невъзможно.
Съвсем в базата сметаната се е стопила, но пък ми докарва вкус на печени курабийки с тубероза, колкото и абсурдно да звучи. Пък знам ли, може и да има такива.
И все пак, ако трябва да съм откровена, този парфюм е доста ласкав в сравнение с Фракас, който за мен е най-безумната тубероза.

Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 23:54 от Mims*

# 91
  • Мнения: 2 033
Mims*,много точно описание  Hug
За мен този парфюм е непоносим,а Фракас нямам никакво намерение да тествам.
Вече пробвах всички виалчета от Килиан.
Влюбена съм в Back to Black,харесвам Love и до тук.Всичко друго,което пробвах ми е безразлично,да не кажа гадно.

# 92
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Силви, аз бих заложила на Навигатора, мисля, че е много твой, ако не го харесаш ще го приютя Peace
Аз страдам и вехна вече повече от седмица по друго творение на  L Artisan - La Chasse aux Papillons  Crazy Crazy Днес ходих да го пробвам отново с яко напръскване и сега съм в размисъл. Не вярвах, че ще се влюбя в цветен парфюм, и то с тубероза ooooh! Thinking, но и това доживях. Не го купувам единствено, защото сама си се чудя на внезапната ми любов към такъв тип аромат, а и в предложените намаления не се предлага, за съжаление.
"Лов на пеперуди" е чудесен за любителите на липа, жасмин и портокалов цвят. Първото ми впечатление е за много липа, току що нацъфтяла, свежа и уханна, а не медено-засъхнала. Другото доминиращо цвете е жасмин - много, много жасмин. Чудя се на кой жасмин да го оприлича - натурален ми е, като дребничкия цвят жасмин, който продават в саксии през зимата. Не ми е нито прекалено сладък, като в Извънземното и Мон жасмин, нито мек и гальовен, като в черния жасмин, нито суров, както е в Жасмина на Армани. Много е белоцветен. Това чувство се подсилва и от красивия портокалов цвят- отново много осезаем, но не нахален, а допълващ цялата бяла картина. И на целия този фон са сложили и тубероза. Тук обаче е зелена, точно като стъблото, което е описала Мимс, подсилва отделните аромати и тежи на място, а е невидима, поне за мен и това ми харесва. Трайността му е добра, а на дреха е умопомрачителна. Пренася ме в красив юнски ден, на яркозелена поляна, с нацъфтели цветя и трева, с пърхащи пеперуди в небето, а аз лежа в тревата, дъвча си тревички, не мисля за нищо и дишам, просто дишам Heart Eyes Носи ми невероятното усещане за пролет и свобода.

# 93
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Божеееееее това е било туберозата!
Имам няколко аромата с тази смрад, която се смесва с останалите съставки и не мога да ги нося и се чудех кое по дяволите ми пречи в тези аромати. Сега сравних пирамидата на Отвъд любовта с тези аромати, които имам и да... тази мазна бяла тлъста миризма / не аромат/ си присъства и в тях. Запращам ги в размените с пълна сила вече.. Няма да ги боря и да се двоумя и триумя...  ooooh!

# 94
  • Мнения: 31 214
Ей Ковачева как хубаво си описала този парфюм. Heart Eyes Много е нежен наистина. На мен също ми хареса и ще го пробвам пак.
Силви, за мен Навигатора е непоносим парфюм, но на теб мисля че може би ще ти допадне. Много е подправков и мъжки. Навегар не познавам все още, но ми е любопитен, въпреки че съм сигурна, че не е за мен и няма да ми хареса и той.
Килиън не пробвам засега, нямам желание за тях.

Честит празник на Разнежена!  bouquet

# 95
  • Варна
  • Мнения: 903

Интересно ми е дали някой е получил пробички от Ауд-овете?
Аз! ПОлучих два пауча, с 8 проби. Въпреки, че на картичката пише, че ми изпращат 10, във втория пауч са трите ауда. Не съм стигнала до тях, обаче. Давя се в момента с Love.  Sick

# 96
  • Мнения: 35 983
Божеееееее това е било туберозата!
Имам няколко аромата с тази смрад, която се смесва с останалите съставки и не мога да ги нося и се чудех кое по дяволите ми пречи в тези аромати. Сега сравних пирамидата на Отвъд любовта с тези аромати, които имам и да... тази мазна бяла тлъста миризма / не аромат/ си присъства и в тях. Запращам ги в размените с пълна сила вече.. Няма да ги боря и да се двоумя и триумя...  ooooh!

добре дошла в отбора!  Joy Joy Joy

# 97
  • Мнения: 813
Mims, densi Hugблагодаря. Забави се при мен изпробването на килианите след нова година ще е , но като чух тубероза Sadв повечето май ми секна мерака. Шлейфови ли са въпросните аромати какви са ви впечатленията Simple Smile
Коромандел навън в студа не го усещах вчера но като се влезе в затоплено помещение цъфва , прекрасен. Имам чувството че със всяко следващо носене ми харесва и ми е конфортен все повече.Не откривам топлата вода де Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 2 436
Наспах се,изчетох какво сте писали два дни и сега:
Първо да благодаря на Бубка  bouquet за подсказката с намаления.
Второ-Разнежена,пропуснах рождения ти ден,но както си разбрала отсъствах.Жива и здрава да си и много любов с ТМ.  bouquet
Трето-поръчах късно снощи Навигатора,ако не ми допадне,Ковачева ще  Whistling

Зимна,ако имах търпение да изчета снощи,нямаше да бързам с поръчката Rolling Eyes ама нали съм като циганче пред майка си,страх ме беше да не свършат.

Лейди Венджънс,ако не ти допадне Навегар,се записвам да го приютя Flutter

# 99
  • Мнения: 2 033
Лейди Венджънс,ако не ти допадне Навегар,се записвам да го приютя :flutter
Ааа,Силве аз поръчах "лютите чушки" Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 547
Аз, всъщност, исках да питам за Дел Позо - черното. Искам да го купя за една приятелка, но се притеснявам от помпичката. Наистина ли е толкова зле? Винаги ли се развалят? Тя няма навика да си носи парфюмите из чантата, а много харесва този. Чудя се дали да го взема   Thinking
CR, Лунен сън, аз понеже по едно време много се бях засилила на черното Дел Позо, го рових къде ли не по сайтовете, и установих, че с помпичката е парфюмната версия, а без помпичка, с обикновено пръскало е едт Peace За разлика в ароматите не мога да се изкажа - душила съм само едт

честит празник на разнежена и от мен  bouquet

# 101
  • Мнения: 2 436
Лейди Венджънс,ако не ти допадне Навегар,се записвам да го приютя :flutter
Ааа,Силве аз поръчах "лютите чушки" Hug
Ами кафето явно не ми е подействало още ooooh! нищо де,аз и тях мога да приютя Hug

# 102
  • Мнения: 35 983
"лютите чушки" хич не са лоши - и аз бих дала подслон на едно бутилче  Joy

# 103
  • София
  • Мнения: 1 210
Наспах се,изчетох какво сте писали два дни и сега:
Първо да благодаря на Бубка  bouquet за подсказката с намаления.
Второ-Разнежена,пропуснах рождения ти ден,но както си разбрала отсъствах.Жива и здрава да си и много любов с ТМ.  bouquet
Трето-поръчах късно снощи Навигатора,ако не ми допадне,Ковачева ще  Whistling



Силви, L'Eau du Navigateur ще приютя ако не ти допадне - аз съм влюбена в него - от 1 седмица не слагам нищо друго, което за мен е олимпийски рекорд

# 104
  • Мнения: 2 436

Силви, L'Eau du Navigateur ще приютя ако не ти допадне - аз съм влюбена в него - от 1 седмица не слагам нищо друго, което за мен е олимпийски рекорд

Hug
Знам,че си писала за него,четох снощи набързо,но моля те разкажи отново след като си го разносила подобаващо вече цяла седмица.

Ако някой може да каже нещо и за този,че ме сърбят пръстите  Vanille Absolument ,макар че изхарчих паричките,а и не ми се плаща пак доставка от 5.50 лири сама,снощи я свърших малко,като кучето на нивата ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт