Предстои ми лапароскопия - тема 6

  • 95 770
  • 766
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 14
 Здравейте мили дами, прочетох почти всичко изписано в последната тема. Искам да споделя с вас и моята история: Преди две години и половина родих малкото ми момченце. Два месеца след раждането се наложи да ми направят спешна коремна операция заради сраствания на червата. Изживях болката от раждането, но тя е позитивна болка, в смисъл че е за нещо хубаво. Не искам да описвам болката от операцията след това. Възстанових се много трудно, детенце не искаше да го кърмя въпреки моите усилия и желание, а началото толкова добре тръгна всичко...изпаднах в депресия, заради белега ( беше огромен ), но времето лекува.
 От началото на годината обаче започнаха проблемите ми със яйчника. Откриха ми киста, която въпреки лечението не се маха. Вчера бях на преглед и лекарката ми каза, че трябва да се направи оперативна лапароскопия. Препоръча ми Попов във Вита. Толкова много ме е страх, имам чувството, че имам и други проблеми и операцията ще се усложни, просто докато пиша и очите ми се пълнят със сълзи. Много съм притеснена, а не искам да тревожа близките си.

# 766
  • Мнения: 1 708
Нормално е притеснението. Все пак става въпрос за операция. Колко плаках и аз преди моята лапароскопия ... Нужен ви е повече оптимизъм и не бива да мислите лоши сценарии като усложняване на операцията.

Има нова тема - Предстои ми лапароскопия - тема 7. Може и там да копирате поста си.



Общи условия

Активация на акаунт