The Vampire Diaries - Welcome to Mystic Falls, Originals! (Тема 23)

  • 35 477
  • 723
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 21 282
Замръзва,когато е много смалена,поне при мен така  newsm78

# 556
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
yonova вчера са пристигнали, за Оскарите са там, ходи да дебнеш Simple Smile


ама нашите хора ще бъдат ли на Оскарите  Simple Smile Ще ми се да погледам ,най- интересните(важните) категории по кое време са? по към края на церемонията ли ги даваха Thinking

Фръц имам си нов аватар Heart Eyes

# 557
  • Мнения: 21 282
Ооо,ако дават някъде и аз искам да гледам  Blush

# 558
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Ооо,ако дават някъде и аз искам да гледам  Blush
ми по принцип ще е лайв по бтв синема от 00ч утре-но не мисля да го зяпам цяла нощ Grinning интересуват ме значимите номинации,затова разпитвам и неща от червеният килим Flutter

# 559
  • Мнения: 2
Замръзва,когато е много смалена,поне при мен така  newsm78

Снимката ми е малко по-малка от твоя. newsm78

# 560
  • Мнения: 2 862
Няма да са на Оскарите, ама на някакви пре и афтър партита със сигурност Simple Smile

# 561
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Няма да са на Оскарите, ама на някакви пре и афтър партита със сигурност Simple Smile

 Wink ми хубаво,ще чакаме да ни сюрпризираш  Peace

# 562
  • Мнения: 21 282
Замръзва,когато е много смалена,поне при мен така  newsm78

Снимката ми е малко по-малка от твоя. newsm78
Провери тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

# 563
  • София
  • Мнения: 6 219
Фръц имам си нов аватар Heart Eyes

Честито! Много си закачлива  Laughing

# 564
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Когато ходехме на лекции, пишехме на ръка, това което преподавателят диктува или обясява. После си купуваш учебници и учиш от учебниците плюс лекциите. Като мине сесията си по цели нощи на дискотека и купони. Честно, изобщо не ми е липсвал интерета. Като мине сесията и можеш с дни да не се прибираш в квартирата, пък какво ли остава да се забия вкъщи пред компютър , вместо да изляза на дискотека с приятели или с някое готино гадже, ама истинско, а не виртуално .  

Както ти е казала Йо,всичко си е така,както е било преде с тази разлика,че като ти стане нещо скучно,можеш да убиеш малко време в интернет Crazy Иначе,лекции,упражнения,излизания не са били проблем  Wink Peace Да не казвам,че трябваше да купувам, учебник за 70 лева,за да те пуснат на изпит...та да спечелят парички,едва ли скоро,ще минат на електронни такива Crazy Дори ще бъде някво странно да уча от компютъра,щото като седна и се забравям...та по-добре всичко на ръка и от учебник Simple Smile


Плами и  нас са ни карали да купуваме учебник конкретен или да учим само от лекциите на конкретен преподавател, иначе няма вземане на изпита  Sad

Дилич, Мока, благодаря за припомнянето.

Най- вероятно първата Петрова си е била обикновен човек   bouquet

# 565
  • Мнения: 0
за съжаление важните награди ги дават разбъркано,за да може да се мъчим и да гледаме цялата церемония, само последната награда е винаги за филм на годината.
между другото в холивуд ще има и българско пре парти по случай оскарите  Joy и ще сервират ракия  Drunk

# 566
  • Мнения: 2 862
за съжаление важните награди ги дават разбъркано,за да може да се мъчим и да гледаме цялата церемония, само последната награда е винаги за филм на годината.
между другото в холивуд ще има и българско пре парти по случай оскарите  Joy и ще сервират ракия  Drunk

Нина поканихте ли  Joy Айде на първото събитие

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.333451976692000.69979.1 … 995756&type=1

# 567
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Някой беше казал, че в очите прилича на Хъски, наистина, ама много му отива  Heart Eyes Mr. Green

# 568
  • Мнения: 2
Снимките са много хубави особено тази: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=333651196672078&set=a … ype=3&theater  Heart Eyes

малката лисичка, благодаря, че ми помогна с подписа.  bouquet

# 569
  • София
  • Мнения: 3 581

Фръц имам си нов аватар Heart Eyes
Най-накрая го махна онова недоразумение и си дойдохме на думата Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт