Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL - 4

  • 72 104
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 131
Aз използвах джинджифил на прах  Simple Smile

# 751
  • Мнения: 173
А....аз такъв не съм виждала - от къде го купуваш  newsm78

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Aз използвах джинджифил на прах  Simple Smile

 Peace и аз Simple Smile

Продава се в всеки по-голям магазин.. при подправките е! Малкото пакетче е стотинки, а голяма опаковка в стъклено бурканче - лев и нещо. Аз си овкусявам и манджички с него и ми допада  Party

# 753
  • Мнения: 0
Здравейте дами!
Аз започнах днес и деня вече е към края си....  #Crazy
Ако трябва да бъда честна, е по-лесно отколкото очаквах- до към 4 следобед дори не бях гладна, но към 6 и половина се разтреперих малко и сега си направих още една дозичка сироп и овладях кризата ooooh!
Направо се гордея- дано и утре да се справям така добре Simple Smile

# 754
  • Мнения: 131
И аз го купувам в хранителните магазини при подправките, много ми харесва и на мен, а и е много полезен. Успех Simple Smile Peace

# 755
  • Мнения: 0
Здравейте!
Днес ми е третия ден и вече съм с два килограма надолу.
Смятам днес да ми е последен ден на сиропа и от утре ще започна да захранвам. Възнамерявам да изкарам утрешния ден на фрешове и на пилешки бульон... Simple Smile

# 756
  • Мнения: 0
Възнамерявам да си правя всяка седмица по един ден за прочистване- изключително доволна съм. До утре съм убедена, че ще съм 52 кг- това не ми се е случвало откакто бях абитуриентка. Честно казано много се притеснявам какво ще се случи, когато започна да ям- ако ги върна направо ще се застрелям...... Утре като започна да се захранвам- започвам и да спортувам и до морето ще съм като топ модел  Mr. Green (дано да се получи де... Thinking)

# 757
  • Мнения: 0
Здравейте!Аз пуснах поръчка за сиропчето в Събота и се надявам,че утре (или най-късно в Сряда) ще е при мен.Още не знам дали ще съм само на сироп или пък ще имам едно хранене,а през останалото време ще съм на сиропа - пред дилема съм  newsm78 В Неделя ми предстои важен изпит,така че може би ще започна на сироп + таратор,а пък после ще му мисля Simple Smile Успех на всички!!!Ще се отчитам,като започна режима.   bouquet

# 758

Общи условия

Активация на акаунт