Re: H&M - тема 11

  • 32 417
  • 725
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 131
Много съм загубена,сега прегледах възможностите на тази карта,оказа се че става за международни плащания,просто не ползвам моя и не съм догледала ,но в нея няма достатъчно пари,утре сутрин ще търча директно до офис да заредя,че да не вземат да си дърпат парите,а то няма цялата сума
сори че ви занимавах,ама бързам и аз да пускам и от бързане да не свърши някой артикул или да му удължат доставката и я свърших..... Embarassed

изтрих си предният пост да не подразня още  някой Peace

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 22:55 от kremi7

# 586
  • Мнения: 1 440
Аз се определям като СРЕДНО запозната Joy и от два дни съпреживявам терзанията на пишещите тук...Не е истина колко досадна може да една прекрасна тема като всеки трети пост е за ЕДНО И СЪЩО...дано Praynig новото оформление на началната страница да улесни 99% от новопоявяващите се...НО дано и да има кой да я чете. Моят скромен опит показва, че за да успееш да направиш успешна поръчка все някак трябва да си попрочел нещичко в тази тема...а не да се хвърляш в дълбокото пък после "ама, помагайте, какво стана"...а на въпросите от типа "мога ги сега да изтрия нещо" - ами, пробвайте! Ако ви дава да триете, значи може. Ако не ви дава - значи НЕ може. Тооооооолкова е лесно, че даже и го пише на английски в самия сайт Joy

Хайде, сега и аз да кажа чакам си поръчките от КД, ха днес , ха утре...но съм търпелива Crazy

# 587
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Доста разгорещена е станала темата, но сега влизам на мен да помогнете, защото от толкова много поръчки това нещо:

Order History

RETURNED   20 Mar 2012
IN PROGRESS   18 Mar 2012

Случва ми се за първи път. Стоеше си чинно от неделя въпросната поръчка от дясната страна - Ордер Хисторито и днес  Shocked Shocked Shocked Shocked втори ред от горе. Ха кажете някой имал ли е такъв случай? Аз честно казано РЕДОВНО и МНОГО ВНИМАТЕЛНО чета темите, че това ми е любимия сайт. Такова животно не съм срещала.
Проверих блокирани пари нямам.
Другото което се сещам, че както си беше ин прогрес от неделя, днес сутринта пуснах нова поръчка, да не би да са я върнали тази, че да добавят другата към нея....., но едва ли всички вие чакате поръчката да стане Диспач, за да пуснете нова.

nonich  newsm78 това наистина е много странно и досега не съм чела да се е случило на някой. Съмнявам се да са я върнали, за да я допълнят. Да не би да пращаш на адреса на Габко по погрешка?

# 588
  • София
  • Мнения: 3 581

Аз неразбрах Нели кой превозвач ползваш???  Отговори моля те,мисля че всички ни вълнува !
KD ползвам, но не мисля, че ще имате проблеми, защото не съм давала някакви други данни, освен тези в профила ми, да не говорим откъде съм Peace. Даже сега пуснах една малка поръчка от нов профил с адреса на КД и вече прогресира.
Отново благодаря на всички, които писаха по темата. Само да кажа за последно, че и аз мисля, че има някакъв проблем с поръчката ми и нямаше да мине така или иначе Peace

# 589
  • София
  • Мнения: 1 020
tinki_winki не е адрес на Г. на КД е.
Нов е акаунта, ремонтиран стар.

# 590
  • EU
  • Мнения: 164
kremi щом са ти блокирани все пак има шанс да стане Peace
От виза днес ми отговориха, че  плащанията на всеки търговец са обвързани с определени
комисионни ... и ние като потребители да не се притесняваме  Mr. Green
Е, как да не се притесняваме попитах като ни карат след това да правим банкови преводи, които са солени за нас.... отговора беше условията между Виза и банките се договорят, т.е търсете си банките за коментар и то не банките издателки на вашите карти, а банките които обслужват търговците ви Sad
 имам един и същи случай с различни магазини- блокирана сума и невъзможност за дебит от страна на търговеца... банката каза, че проблема си е на търговеца, реално е така. т.е. стигаме до по-глобална картина в която са намесени правата ни на потребители... излиза че -
ако е на работа добрият счетоводител поръчките минават- обаче ако е лошият - не

# 591
  • EU
  • Мнения: 164
tinki_winki не е адрес на Г. на КД е.
Нов е акаунта, ремонтиран стар.
Точно това е станало, пуснала си нови неща и са ти ги прибавили към старата, защото съвпадат като дати на доставка Peace

dea76, katyanen, kremi7, nonich, tinki_winki, Toni_baraboni, Viki&Niki (+ 4 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема  Crazy
много сме - силни сме hug

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 23:13 от evi99

# 592
  • София
  • Мнения: 1 020
tinki_winki не е адрес на Г. на КД е.
Нов е акаунта, ремонтиран стар.
Точно това е станало, пуснала си нови неща и са ти ги прибавили към старата, защото съвпадат като дати на доставка Peace

dea76, katyanen, kremi7, nonich, tinki_winki, Toni_baraboni, Viki&Niki (+ 4 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема  Crazy
много сме - силни сме hug
Joy Joy Joy Joy
И искаш да ми кажеш, че за първи път се случва така на някой от нас или имат нова политика .....
странно ми е наистина. Ще ви държа в течение какво ще се случи с поръчкитееее ми....

# 593
  • София
  • Мнения: 424
Доста разгорещена е станала темата, но сега влизам на мен да помогнете, защото от толкова много поръчки това нещо:

Order History

RETURNED   20 Mar 2012
IN PROGRESS   18 Mar 2012

Случва ми се за първи път. Стоеше си чинно от неделя въпросната поръчка от дясната страна - Ордер Хисторито и днес  Shocked Shocked Shocked Shocked втори ред от горе. Ха кажете някой имал ли е такъв случай? Аз честно казано РЕДОВНО и МНОГО ВНИМАТЕЛНО чета темите, че това ми е любимия сайт. Такова животно не съм срещала.
Проверих блокирани пари нямам.
Другото което се сещам, че както си беше ин прогрес от неделя, днес сутринта пуснах нова поръчка, да не би да са я върнали тази, че да добавят другата към нея....., но едва ли всички вие чакате поръчката да стане Диспач, за да пуснете нова.
На мен са ми се случвали какви ли не небивалици с този сайт,но такова чудо за щастие не.От Н&М нямат практика да връщат поръчка за да я обединяват с друга,ама знаели човек  newsm78 . Имала съм доста случай когато 2 или 3 поръчки са ми ин прогрес,но никога не са ми ги обединявали в една изпращат си ги поотделно. Според мен има някакъв проблем с поръчката(дано не съм права разбира се).Пиши моля те как се развиват нещата.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
dea76 честити нови придобивки със здраве да се носят  Hug

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 00:03 от Dzuls

# 594
  • София
  • Мнения: 6 094
dea76, панталончето колко е плътно и дали е подходящо за по-слабички момиченца?
И за материята на този потник да попитам -

# 595
  • Мнения: 160
Ау, Деси, адашчето много файско ще го раздава това лято. Със здраве да си носи дрешките!
Деси, това нещо http://www.hm.com/gb/product/97841?article=97841-B#article=97841-A има ли копченца отдолу на малкия размер за по-лесна смяна на памперса?
Деси, на теб само ще се оплача. Пуснах поръчка, реших, че ще е последната, докато не излезе код или не стане време за сейла. И какво съм го разглеждала този сайт, като съм пропуснала да поръчам това http://www.hm.com/gb/product/96465?article=96465-E, за адашчетата ще е супелллл. Много съм загубена, даже изгубена!

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 01:38 от Naq2009

# 596
  • София
  • Мнения: 2 799
Деси  Heart Eyes, честити нови красоти, носете ги с много, много здраве  Heart Eyes
Като ти остане време може ли да ми измериш джъмпсуита  Hug

Краси Heart Eyes, благодаря - висока е 100 см  Peace, преди болницата тежеше 17 кг., след това по-малко  Confused, но ги навакса за 2 седмици  Peace

nonich Heart Eyes, и на мен ще ми е интересно какво ще се случи с тази поръчка, защото такъв случай до сега няма  Peace, а пък нали искаме уж да се информирани  Grinning

# 597
  • Мнения: 989
Dzuls, Илона, Нинка, благодаря ви  за пожеланията bouquet
Спунк, панталона е подходящ за по-топло време от това, което е в момента. С регулируема талия и не е широк модел, т.е. мисля, че ще е добре и за слаби момиченца. На мен много ми харесва, имаме го в два цвята. Потничето е доста тънко, дори леко прозрачно. Моделчето е по-късо и широко в сравнение с другите топове, които съм купувала.
Илона, гащеризончето няма копчета отдолу. Мисля, че няма да е удобно за смяна на памперс  Sad. Има скрит ластик на презрамките и на гръбчето за по-лесно обличане. Не успяхме да го пробваме снощи, т.к. дъщеря ми не беше в настроение за това. блузката е много сладка, но и аз не съм я поръчала...засега  Wink
Нинка, довечера ще измеря и ще пиша  Wink. Материята му е много готина - тънка и мека. Малко бях резервирана за цвета, но на живо е много симпатично, чак ми се прииска да си купя и за мен от горната секция  Grinning
И още нещо - поръчката, за която писах вчера сега мина в dispatched и днес ще я доставят на адрес. Търпение трябва с този сайт и малко по-здрави нерви.
Хубав ден на всички!

# 598
  • Варна
  • Мнения: 286
Здрвейте момичета, извинявам се че нахълтвам в темата, но моля някоя от Вас, ако има тази рокля размер ХС, да ме ориентира дали ще ми стане: бюст 86, талия 62 и ханш 86 http://www.hm.com/gb/product/80698?article=80698-A#article=80698-A

Благодаря   bouquet

# 599
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
 Embarassed ooooh! Чак сега си погледнах баланса, я се чудех защо не ми мръдва поръчката и защо не са си изтеглили парите  #Cussing out
Сега ако се внесат от английска банка няма да се плаща такса така ли?

Общи условия

Активация на акаунт