Математици-умници 2

  • 17 628
  • 120
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 5 131
Запис Simple Smile

# 2
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
aйде и аз - да не пропусна...

# 3
  • София
  • Мнения: 4 042
Хайде и аз , да не пропусна нещо.  Hug

# 4
  • Мнения: 284
Не сме от математиците-умници, но ще се запиша.

# 5
  • Мнения: 266
Запис и от мен  Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Еха, нова темичка си имаме  Laughing.
 *Ирина* , благодаря   bouquet.
 

# 7
# 8
  • Мнения: 8 567
И аз така - "запис", че рядко се сещам иначе да търся каквото и да е в този раздел.

# 9
  • Мнения: 939
Резулатите от Балканиадата по математика за големи ученици - 3 сребърни и 2 бронзови медала.

Ох, турска му работа (балканиадата е в Анталия)... Силно, силно се надявам да не съм ви заблудила с горния пост - турците са публикували едни официални резултати за нашите деца, а на Facebook страницата си - пак като официални резултати са показани съвсем различни числа.

Стискам палци да не ни порежат яко... но всичко е възможно. На тази Балканиада турските отбори показват просто уникална домакинска подготвка - средният резултат на 6-мата представители на Турция (отбор А) е 37.7 от 40 възможни, а на Б отбора им - 32.7 (!?!). За сравнение нашият по първия вариант на официалните резултати е 27, а по втория вариант - 23.3.

Както гледам, странни неща стават не само на ПМС или великденското състезание  Sad

Първи вариант на официалните резултати

Втори вариант - страницата от Facebook с отборното класиране на BGR

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 21:52 от Obsolete

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 А всъщност тази балканиада не трябваше ли да е от 3 май?

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 21:54 от Ali_sun

# 11
  • Мнения: 939
Пфу, разгадах ги. В резултатите по държави турците са объркали нашия отбор с този на Босна и Херцеговина.

Така че, за сега първата ми информация е вярна - 3 сребърни и 2 бронзови. Отборно сме зле - 6-то място след 2-та отбора на Турция, Сърбия, Румъния и Италия.

Sorry, че ви занимавах с това, но наистина съм голям фен на децата, както повечето от пишещите тук. На техните състезания се вълнувам като при волейболен мач на националите ни Simple Smile

А всъщност тази балканиада не трябваше ли да е от 3 май?

По нашия календарен план е записана от 3 май, но от преди доста време промениха датите на провеждане.

# 12
  • Мнения: 2 732
Хм и аз да се запиша -незнам дали сме от математиците или от умниците Wink

Последна редакция: ср, 02 май 2012, 13:54 от ell7

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Аха , сега разбрах  Laughing.
 Да са им честити медалите на всички състезатели.   bouquet
 И аз се възхищавам на тези деца. Понякога късно виждам информация относно някое състезание , и не пускам поздравления , но това не значи , че не им се радвам!
 А иначе всяко дете , харесващо да решава задачи си е математиче  Hug.

# 14
  • Мнения: 1 144
E, много се радвам, и от мен поздравления за медалите! Наистина са ни умни дечицата! Ирина, мерси за новата темичка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт