Eлектронни четци - VI

  • 56 841
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мерси за темата  Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Я веднъж да се запиша първа в някоя темичка  Mr. Green

И да попитам - някоя от вас има ли такъв калъф и дали е доволна от него: http://www.amazon.com/Eco-nique-natural-Amazon-Keyboard-Wireless … d_sxp_grid_pt_0_0

Май Kally May е собственик на такъв, но в другата разцветка newsm78

Едит: Изпревариха ме с 'първенството' Sunglasses Laughing

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 20:49 от Ледената кралица

# 3
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Запис

# 4
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Благодаря, Тони!

# 5
  • Мнения: 2 891
Може ли някой да ми обясни като на малоумна за какво е руутването на кигите и какво ще спечеля ако си руутна Нука?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 114
Тони, благодаря за новата тема!  bouquet

Въпрос към ползвалите вече услугите на e-depot: по какъв начин се потвърждава поръчката- по телефона ли звънят или чакат да им пратиш потвърдителен имейл?  newsm78 Нещо се притесних да не тръгнат да придвижват запитването ми, тъй като още не съм решила окончателно....

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мерси за темата  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 12 229
 Аз явно съм голям мързел, но от половин година си ги чета книжките в най-обикновен тхт формат. Каква е разликата ако са в моби формата. Мисля че свалих и инсталирах калибрето, но така и не стигнах да я разгледам реално...

# 9
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря за темата   bouquet

И аз не си преформатирам книгите, а ги чета в .тхт формат, изобщо не виждам разлика с моби и изобщо не се занимавам.

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 22:40 от Vanya_I

# 10
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689

Въпрос към ползвалите вече услугите на e-depot: по какъв начин се потвърждава поръчката- по телефона ли звънят или чакат да им пратиш потвърдителен имейл?
Чакат да им пратиш потвърдителен имейл ( купувах Киндъл4 на сестрата на мъж ми, та ми е прясно). Няма да ти пратя нищо непотвърдено.

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 22:25 от angelina.bgk

# 11
  • София
  • Мнения: 3 114
angelina, благодаря!  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 10 309
Аз явно съм голям мързел, но от половин година си ги чета книжките в най-обикновен тхт формат. Каква е разликата ако са в моби формата. Мисля че свалих и инсталирах калибрето, но така и не стигнах да я разгледам реално...

И аз така правя.... дори не съм свалила и инсталирала калибрето  Laughing

# 13
  • Мнения: 6 296
Тук в темата бяха писали няколко човека как са им подменяли Киндъла от Амазон - разбира се, при фабричен дефект.
Ако човек просто ги изтървава или ги настъпва, няма причина да се поема подмяна от Амазон. Но в тоя случай може да се вземе допълнителна гаранция срещу това (вкл. Амазон предлагат).

Aз си купих допълнителната гаранция:
http://www.amazon.co.uk/SquareTrade-Warranty-Accident-Protection … 902331&sr=1-1

Eто някои важни условия, на които трябва да се обърне внимание:

* This insurance must have been purchased at the same time as the insured item or within 30 days of purchase
* This insurance only applies to items purchased as new or refurbished. There is no cover for items described as ‘used’ or ‘second-hand’
* This insurance is limited to insured items purchased by residents of England, Scotland, Wales, Northern Ireland, Guernsey and Jersey Channel Islands, and Isle of Man
- аз купувах от amazon.co.uk чрез познат англичанин, на чието име поръчах устройството + гаранцията.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
.. Каква е разликата ако са в моби формата. Мисля че свалих и инсталирах калибрето, но така и не стигнах да я разгледам реално...
Аз предпочитам да ги "калибрирам", защото мога да прескачам цели глави или да избирам главата директно от съдържанието. За четене на бележките под линия също ми е по-удобно.

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 23:51 от Tisho_P

Общи условия

Активация на акаунт