ЗАНИМАНИЯ С ДЕТЕ НА ГОДИНКА

  • 23 849
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Meli с здраве да се возите с Митко - много е симпатична количката.
На мен днес ми върви да ми будят детето - сутринта майстора го събуди заедно с нас в 07:30, после киселя до 10:00 и заспа за час, накрая го изведох за следобед и тамън заспа едни луди взеха да викат на площада и айде майната му и детски сън  #Cussing out Защо все на мен???
Буденето нощем вече хич не го броя  ooooh! И ние сме недоспали - защо се буди като му се спи и аз нямам обяснение.
Сега чакам мъжо да донесе студена биричка да си почерпя душичката.

# 736
  • UK
  • Мнения: 2 885
 Мели, супер е количката, изглежда много лека, със здраве да я ползва Митко.
 Много съм изморена и отивам да си лягам . Почти цял ден скитам по улиците.

# 737
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 207
Мел,честита количка!!!   bouquet

Момичета,взех си паричките-2200лв.!!!  newsm44 newsm44 newsm44
Тази седмица ще празнуваме и ще отидем на хубав ресторант да ям миди.Това беше обещанието. Laughing Blush След стотици безсънни нощи и успокоителните,които пих по време на бременността,успях! Sunglasses Heart Eyes Така се радвам,че не трябва да правя врътки за 2-рата година и ще мога да си я гледам до градината,че не мога да ви опиша.Направо не ме свърта на едно място. Crazy Party Черпя виртуално с това,което смятам да си поръчам.
Миди

Скариди

С бяло винце

# 738
  • Мнения: 3 736
Честито, Пупи, прекрасна новина!   bouquet Представям си какъв камък ти е паднал от сърцето.  Hug

Девил, при нас шумотевицата пък е нощем, не си сама в нещастието. Добре, че нямам подръка огнестрелно оръжие, бих се саморазправила с проклетите мотопедисти, които решават да си разхождат пърделниците след 11 вечерта.  #Cussing out

# 739
  • UK
  • Мнения: 2 885
Добро утро!

Чавеса пак се събуди в 6:30, не иска да пика на гърнето , не иска да се гушка, тръшна се да реве, в 7:30 пак заспа,  но аз не можах . Много се ядосах ей.
 

Днес трябва най-накрая да се взема в ръце и да почна лека полека да организирам нещо за рожденият ден. То ще бъдем само с бабите и дядото, но все пак трябва да организирам нещо.

Пупи, да са ти много вкусни морските дарове, с кеф да изпиеш една бутилка бяло вино. Много хубава новина.

# 740
  • Мнения: 3 736
Хайде НОВА ТЕМА, че стана време.  Simple Smile Само хубавини да пишем в нея дано, всички да се наспим най-сетне.

Общи условия

Активация на акаунт