Мързеливи красавици - 8

  • 32 669
  • 727
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ОСМАТА поред възродена тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици  Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.




Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр и педикюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, което вече го издига на пиедестал.



Напоследък в темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.



Ето и предишните теми:

# 1
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Аз нали съм най-активния потребител в темата, се записвам първа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тайра  Hug  bouquet

# 2
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Ех, изпревариха ме Simple Smile Аз се чувствам значително по-добре, но ще продължа антибиотика.В понеделник пристигат Афоджитата и нямам търпение да се намацам. Crazy
За днес само един ярко червен маникюр.  Peace

Мерси много Тайра.  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 569
Аз съм много доволна от евтината мицеларна вода в Кауфланд. Нямам проблеми с нея.
Сега си търся евтин /до 10 лв някъде/ крем за лице, който попива бързо и мирише добре.  Crazy

# 4
  • Мнения: 261
Запис Twisted Evil Аз днес няма да се разкрасявам , че имам много работа за утре , трябва да правя макет. Ако ми мине добре защитата , ще мина през мола да се възнаградя. Ако не мине добре , пак ще мина - да се утеша  Crazy  Flutter

# 5
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Аз цял ден подреждам и нареждам гардероби  Crazy Намерих си сума ти забравени дрехи, а колко изпратих към кофата не е истина  Laughing Успах да мазна един неоново оранжев лак на краците и се каня да отивам към банята, че косата ми има нужда от тониране вече  Laughing

Естел, аз също си търся крем за лице, спряла съм се на Нивеа, но не мога да преценя кой точно ще ми  е добре  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 243
'Драстииии  Hug

Естел Йогурт на биофреш е готин и е под 10 лв, лек е , хубаво попива, съвсем лека и приятна миризма има  Wink

Аз съм намазала лицето с мед и аспирин, сега ще ходя да наклепам и косата с нещо- мисля днес да е стимуланта на Икаров и веждите с него ги работя  Mr. Green Досега скубах вежди, мустаци и някоя заблудена мигла  Flutter Остават ръцете и крАците  Tired
Палечка, късмет утре  Peace

Б@си, никтите ми са ужасни  #Crazy цепят се като луди и не както обикновено от страни да се цепне, а по права линия нагоре към основата  Shocked какво е това чудо не знам  #Crazy
Бях 3-4 дена с минералите на Ейвън и вчера ги изтрих, че се забелиха по края и ноктите ми станаха едни много гадни, не мога да го опиша  Confused Въпреки всичко довечера пак ще мина ноктите с тях, надявам се да има някакъв заздравителен ефект  Praynig че и хич не ме кефи как стават жълтеникави... ама така е като не ми се даваха пари за МикроСел-а  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 75
Айде и аз Simple Smile Момичета, къде беше таблицата за ББ-кремовете в зависимост от типа кожа? Гледах ги някъде, ама къде...

# 8
  • Финландия
  • Мнения: 2
Запис и от мен - днес нито ще се разкрасявам(то накъде повече  Mr. Green ), нито ще се моря с други процедури - само ще мушна малко бял шоколад и ще си мързелувам на воля, че от утре ме чака ад  Joy

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 768
аз се записвам, ама как!?
Не мога да ви опиша в какво настроение съм днес. Подстригах си косата с повече от 20 см. и си смених прическата.  newsm68Много, много се харесвам така. Flutter После на разходка, купих си едни сандали на платформа. И пребита и много доволна от себе си се прибрах. Сега си пия кафенце и повече нищо няма да правя.
сутринта си обръснах краката, лакирах се и стига толкова за днес.

Естел аз също мисля да купувам този крем Йогурт.

# 10
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Красавици ненагледни, дали ще е ОК за кожата на лицето ми, ако и направя две маски една след друга - едната дълбоко почистваща, а другата освежаваща? Аз мисля, че няма да има проблен, даже може и да е добре, но пък дали няма да и дойде в повече?  newsm78

# 11
# 12
# 13
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Привет!
Аз откъм разкрасяване изоставам, но активно се включих в празника на "Етрополските зетьове"
http://news.ibox.bg/news/id_2096389975
Като видна снаха етрополска се включих във футболната среща, дори вкарах гол  Laughing
а вечерта участвах в концерта с танцовия клуб, в който ходя..... активен социален живот....
Ще чета за вашите разкрасителни процедури да се мотивирам....

# 14
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Привет!
Аз откъм разкрасяване изоставам, но активно се включих в празника на "Етрополските зетьове"
http://news.ibox.bg/news/id_2096389975
Като видна снаха етрополска се включих във футболната среща, дори вкарах гол  Laughing
а вечерта участвах в концерта с танцовия клуб, в който ходя..... активен социален живот....
Ще чета за вашите разкрасителни процедури да се мотивирам....

За първи път чувам за този празник. Сигурно е много готино Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт