На море в Турция - тема 19

  • 154 790
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 605
Напротив, точно това очакваме, след многократните уверения колко хора са изпратили в тези    хотели   през годините.Че не бяха ходили, не бяха, то си личи, похвално е който го прави.Предложиха ни  и нови хотели,но  не сме ги коментирали . Колкото до проблемите в  „бранша” , мисля че мениджмънта трябва да е запознат с тях и да ги решава, на клиента не му е работа  да е навътре в това.Наистина очаквахме да ни посъветват  и улеснят в избора,но не се получи така.Затова и питах, дали само на нас се опитаха да предложат  по-скъпи хотели с  недостатъчно висок рейтинг ?
Галактик, ти видно с желание  си вършиш работата ,  но  повярвай не всичките ти колеги са  добросъвестни. Казвам го като клиент, обикновено  обратната информация е важна. Иначе аз си чета от време на време темата и тук намерих много повече полезна информация , а снимките и разказите са най-добрия ориентир за  всички.


Наистина е страшно трудно да уцелиш правилният хотел за даден клиент. Всеки има други предпочитания, всеки разбира нещо различно под "хубав" хотел и добра кухня. Колкото по-дълго познаваш един клиент, толкова по-лесно ще намериш бързо нещо, което му допада. Друг проблем е бюджета, както е писала и Галактик. Хубавите хотели изискват хубав бюджет, приличните на по-ниски цени се продават бързо, и ако някой през август се сеща че иска другия месец да ходи в Турция, когато там е все още сезон и е доста пълно, трябва да се задоволява с това, което е останало.....

# 706
  • Мнения: 0
Напълно съм съгласно с теб Татяна,
Тур агента трябва да разбере какво интересува клиента. Приемам мнението ти за предварителните резервации, както е в цивилизована Европа,но не всеки може да разполага с времето си.Без да зная доколко наситени са работните ти ангажименти,при мен освен основна работа има и други  проекти,така че се радвам на всеки откраднат период.Наистина трябва да намеря своя тур агент,който да ме упъти къде да отида,  щом ми се отворят няколко свободни дни.

# 707
  • София
  • Мнения: 4 446
"Но смятам за плюс, когато ви отговорят, че ще проверят. Така е най-сигурно." – Абсолютно подкрепям. newsm10
„...питаш клиента и просто слушаш какво ти отговаря ....”; „Тур агента трябва да разбере какво интересува клиента.” – ще слушаш и ще разбереш, ако клиентът знае конкретно какво търси. Peace
Мисля, че повечето хора търсят предварително някаква информация в интернет за мястото, на което искат да отидат, какви са условията, цените, предлаганите услуги и т.н. А на място в туристическата агенция биха могли да получат допълнителна  информация, която не са успели да намерят в нета. Simple Smile

# 708
  • Мнения: 12
Ние избрахме Гурал Премиер Белек.Аз си набелязах хотелите от форумите тук.Информацията ми беше полезна,а и благодаря за отговорите.

# 709
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Ние избрахме Гурал Премиер Белек.Аз си набелязах хотелите от форумите тук.Информацията ми беше полезна,а и благодаря за отговорите.

И аз съм съгласна, че хотелът е добър. Стари мебели и скромно обзавеждане, но за любителите на голяма градина и настаняване тип къщички е чудесен избор. За семейства с две цена цената също е сравнително добра.

# 710
  • Мнения: 262


Някой да е почивал тук-IC Santai,Belek?

# 711
  • Мнения: 327
Здравейте,нашата почивка в Мармарис приключи  Cry
Хотела е GRAND YAZICI MARES HOTEL DOLPHIN PARK SPA - 5 *
Ще започна с пътя до там.От Хасково до Мармарис е 950км.Пътувахте с колата,пътя е хубав а маршрута е следния,Одрин-Чанакале-Измир-Айдън(плаща се 3 лири за магистрала)Мугла и Мармарис.
За хотела...
Като база е доста остарял,нуждаее се от спешен ремонт.Бяхме настанени е основната сграда.Стаята достатъчно голям,но със стари мебели.Банята под всякаква критика...Искахме да сменим стята,но нямаше свободни.Хотела разполага и с вили на 2-3 етажа.
Хотела разполага с 2 басейна и един за деца.Но дефакто може да се ползва само единия защото на другия са водните пързалки.Сутрин в 7,30 няма места край басейна.Има шазлонги под едни дървете,което е много подходящо за малки деца.
На басейна има бар,който е много приятен.
Плажа е на платформа с много чисто море.Там също е трудно с местата на шезлонгите.Има 2 бара на плажа и един ресторант.
Кърпите за плаж се дават срещу депозит от 20 т.л.
Като цяло хотела разполага с 3 ресторанта един основен,един за пици,спагети и т,н. който работи от 12 до 14.В другия беше по меню със същото работно време.
Има бар на басейна,на плажа-2 ,лоби бар ,сладкарница-където тортите се заплащат - 7 т.л пърчето.На Султан бара всяка вечер има жива музика,много е приятно.
Храната в хотела е на много добро ниво.
Като цяло хотела е много озеленен и много чист.Единствения минус е ,че се нуждае от ремонт.
Разполага със Спа център,фитнес,детски люлки и пързаки на сянка са.
Анимацията-леко вяла...
Според мен не отговаря на 5*,и незнам защо винаги е с висока цена.
А за самия Мармарис нямам думи,просто е прекрасно  Heart Eyes
Снимки ще кача в албума и ще пусна линк....

За мен фаворит за Мармарис остава Идел приемия бийч  Heart Eyes

# 712
  • Мнения: 6
Миналата година бяхме в  Ideal Prime Beach,Мармарис  и бяхме супер доволни.Живот и здраве  края на септември или началото на октомври пак сме там .Цените са страхотни за това което  получаваш там.Храната не спира през целият ден (само за 30 минути от 11:30-12:00 между късната закуска и външният ресторант) Единствено анимацията беше малко вяла.

# 713
  • София
  • Мнения: 3 611
Миналата година бяхме в  Ideal Prime Beach,Мармарис  и бяхме супер доволни.Живот и здраве  края на септември или началото на октомври пак сме там .Цените са страхотни за това което  получаваш там.Храната не спира през целият ден (само за 30 минути от 11:30-12:00 между късната закуска и външният ресторант) Единствено анимацията беше малко вяла.
Вие на охранване ли отивате там? Излиза, че само 30 мин. отделяте за други занимания.  Wink

# 714
  • Мнения: 14 418
Миналата година бяхме в  Ideal Prime Beach,Мармарис  и бяхме супер доволни.Живот и здраве  края на септември или началото на октомври пак сме там .Цените са страхотни за това което  получаваш там.Храната не спира през целият ден (само за 30 минути от 11:30-12:00 между късната закуска и външният ресторант) Единствено анимацията беше малко вяла.
Вие на охранване ли отивате там? Излиза, че само 30 мин. отделяте за други занимания.  Wink

Частно да напиша,тази година избрахме друга дестинация за море,поради охранването.Когато децата са малки за нас имаше значение,приготвеното от кухнята.Сега обаче с тези тийнове и нашите годинки изкушенията вечи са ни минус не плюс. Joy

# 715
  • София
  • Мнения: 2 437
еими добре завърнала се Hug С нетърпение чакам снимките да ги разгледам.

# 716
  • Мнения: 25
Момичета имам питане към вас.Как мислите датата 13 октомври ще става ли за плаж в Анталия или вече сериозно си захладнява?
Ние три години сме ходили там,почивали сме или края на септември или съвсем в началото на октомври.По-миналата година обаче в началото на октомври не беше мн топло около 24 градуса,единия ден валя доста...стоим на басейна за идеята ,но не беше приятно.
Дали да рискуваме с датата 13 ти?

# 717
  • Мнения: 48
Моля ви помагайте,хотела който харесах е зает и утре трябва да платя Bodrum Holiday Resort или Isis Hotel в Бодрум.Кой е по-добрият избор?

Е в крайна сметка избрах и платих капаро за Isis Club & Spa в Бодрум. Някой да е ходил или да е по-запознат с хотела?Намерих основно лоши отзиви,а и в двете туристи4ески агенции,в които ходих ми го препоръ4аха горещо и между останалите хотели,които избрах казаха 4е няма защо да не се колебая специално за Исис.

# 718
  • Мнения: 6
Моля ви помагайте,хотела който харесах е зает и утре трябва да платя Bodrum Holiday Resort или Isis Hotel в Бодрум.Кой е по-добрият избор?

Е в крайна сметка избрах и платих капаро за Isis Club & Spa в Бодрум. Някой да е ходил или да е по-запознат с хотела?Намерих основно лоши отзиви,а и в двете туристи4ески агенции,в които ходих ми го препоръ4аха горещо и между останалите хотели,които избрах казаха 4е няма защо да не се колебая специално за Исис.
Сега разгледах коментарите в tripadvisor ,доста хора не са доволни ,но пък зависи ,може да имате късмет .За една почивка е важна компанията,обстановката е второстепенна.

# 719
  • Мнения: 6
Миналата година бяхме в  Ideal Prime Beach,Мармарис  и бяхме супер доволни.Живот и здраве  края на септември или началото на октомври пак сме там .Цените са страхотни за това което  получаваш там.Храната не спира през целият ден (само за 30 минути от 11:30-12:00 между късната закуска и външният ресторант) Единствено анимацията беше малко вяла.
Вие на охранване ли отивате там? Излиза, че само 30 мин. отделяте за други занимания.  Wink
Няма как ,криза е Simple Smile
Майтапа на страна,вметнах го защото ми направи впечатление самата концепция на хотела.Определено хотела си струва , цените са добри в края на сезона,а температурите приятни.

Общи условия

Активация на акаунт