Новите ви книги - 11

  • 50 361
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Моите нови:
"Татко" на У. Уортън
"Затворник по рождение" - Джефри Арчър
"Самоотверженост" - Кам Мадж

От библиотеката:
"Танцувай, танцувай, танцувай" на Мураками
"Леля Хулия и писачът" на Марио Варгас Льоса
"Безпътният автобус" Джон Стайнбек  Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 24
така дългоочаквана и нямам търпение да я започна  Heart Eyes
Ще ми е интересно да чуя мнение.

# 737
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Моето запознанство с Мураками започна с тази книга.
Четох я непосредствено след излизането и , на английски, и би ми било интересно да видя как се е справил преводачът на български.
Аврам, от литературния ти вкус смея да съдя, че книгата ще ти хареса. Стегнато, стройно писане;хубави многопластови герои, интересно и завъртяно повествование, модернизъм par excellence и достатъчна доза фантастични елементи, за да изглежда напълно реално. Много ми хареса.
Опитах след това да чета други книги на Мураками - еми, не ми вървят. Тази просто бешше моята книга.

Последна редакция: нд, 11 ное 2012, 14:23 от angelina.bgk

# 738
  • Мнения: X
Хора, имате ли някаква идея след "Танц с дракони" от поредицата "Песен за огън и лед" дали са излезнали следващите книги "Ветровете на зимата" и "Мечта за пролет" на българския пазар?
Мъжът ми е голям фен и вече няма търпение.

# 739
  • Мнения: 24
Моето запознанство с Мураками започна с тази книга.
Четох я непосредствено след излизането и , на английски, и би ми било интересно да видя как се е справил преводачът на български.
Аврам, от литературния ти вкус смея да съдя, че книгата ще ти хареса. Стегнато, стройно писане;хубави много пластови герои, интересно и завъртяно повествование, модернизъм par excellence и достатъчна доза фантастични елементи, за да изглежда напълно реално. Много ми хареса.
Опитах след това да чета други книги на Мураками - еми, не ми вървят. Тази просто бешше моята книга.

 newsm74

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
И аз не издържах днес на изкушението Мураками!  newsm44
Другите две книги от поредицата се очаквали до края на месеца.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт