Ваканцията на Седми за осми

  • 57 982
  • 765
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 654
Утре някоя мама ще дойде ли с детенце?
Засега девойката каза, че ще дойде, макар че много се срамува Embarassed

# 241
  • София
  • Мнения: 5 131
Тези госпожици:) Цвети, омагьосай я, да дойде. Моята каза, че ще дойде само, ако има деца:)))))

# 242
  • София
  • Мнения: 1 654
Тези госпожици:) Цвети, омагьосай я, да дойде. Моята каза, че ще дойде само, ако има деца:)))))

Обеща  Grinning Не устоя като разбра, че ще идвате и двете с Русалката. А и познава la vida loca -бяха приятелки с дъщеря и в детската Heart Eyes Каза, че ако много се притесни ще се съсредоточи върху пицата Joy

# 243
  • София
  • Мнения: 5 131
Супер:) Значи за сега две госпожици, размишляващи над парче пица  Laughing

# 244
  • Мнения: 417
liebesbaer, моля те да включиш и inka5 в алеята на славата като учащи в 8ми клас в НПМГ.  Simple Smile Предполагам, че няма да има нищо против.

Thanks!  bouquet

# 245
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Щом ще има госпожици може да взема и моята  Grinning въпреки че и нея я е срам  Embarassed  liebesbaer , много ще се радвам да се запознаете двете, защото след разговора с теб на миналата среща, решихме да преместим НПМГ по-нагоре в желанията ни и ето че и там ни приеха  Hug А и детенце е много доволно, че е там, а не в езикова, въпреки че не разбирам тази логика, но както и да е..... Peace Отклоняваме се..... Laughing

# 246
  • София
  • Мнения: 1 654
Leila, разбирам я за езиковата. И аз преди сто години отсякох ПМГ и това беше. Влязох с биология, но имахме страхотни преподаватели по физика и химия, и обикнах и тия предмети. Химията да не я плаши, но по-добре ще е да си побъбрим на живо утре Hug

# 247
  • Мнения: 75
Знам, че вече не ви е до това, но моля ако някой знае нещо за третото класиране - да сподели. Кога излизат свободните места?
Свободните места трябва да бъдат публикувани в сайта на РИО-то в понеделник (09.07),а на 10 и 11 се подава ново заявление с подредени желания,но САМО ЗА СВОБОДНИТЕ МЕСТА!!! (В ГНЕЗДОТО В КОЕТО СТЕ ПОДАВАЛИ И НА 1 КЛАСИРАНЕ)

Благодаря Simple Smile отивам да си стискам палци:)

# 248
  • Мнения: 75
Знам, че вече не ви е до това, но моля ако някой знае нещо за третото класиране - да сподели. Кога излизат свободните места?

Да допълня - списъците с приетите на 3-ти  етап излизат до 13.07 в гнездото и в приемащото училище. Записването е на 16.07 и 17.07. Обявяване на незаетите места след трето класиране - до 20.07.

Успех и стискам палци на децата, продължаващи битката за класиране  Hug

Мерси! Аз някак си още след първото класиране знаех, че няма да се оправим на второто и без трето няма да се мине. Вече сме омаломощени, но продължаваме!

# 249
  • София
  • Мнения: 4 349
Стискам палци на всички, които остават и чакат трето класиране. Напрежението и при вас ще мине и ще се похвалите!  Hug Hug

# 250
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Успех и от мен, момичета. Peace Дано успеете. Peace

# 251
  • София
  • Мнения: 3 114
Хехе, няма кой да пише в темата, докато всички са на среща! Laughing

Много ми беше приятно да се запозная с майките, с които толкова време си споделяхме само виртуално кандидатските вълнения. Присъстваха и три нежни и прекрасни госпожици- щерките на ganis, liebesbaer и Leila. Heart Eyes Трябва да продължим да се виждаме периодично и през учебната година! Hug

Ако имате желание, наемам се да изготвя една табличка като миналогодишните седмокласни мами- нещо като форумска статистика с какъв бал, къде са приети децата и как са се подготвяли за изпитите. За целта ми пращайте следните данни на лични:


1. Вашият псевдоним в БГ-Мамма
2. Полът на детето
3. Къде е прието и по кое желание (евентуално на 1 или 2 класиране)
4. С какъв бал
5. Подготовка- школа (име на школата), частни уроци, самостоятелно

 Hug

# 252
  • София
  • Мнения: 1 654
Ето ме и мен Grinning Беше ми много приятно да се запозная с мамите, които не бяха на първата ни среща, както и да видя отново всички останали Hug Надявам се тези срещи да станат традиция. Госпожицата беше толкова щастлива да ви види на живо Heart Eyes
sweetkids_mama страхотна е идеята!

Русалке, Ганис, благодаря, че бяхте с нас  bouquet

# 253
  • София
  • Мнения: 1 266
Много мила среща! Но останаха толкова неизказани неща  Laughing Аз мисля, че на милите малки госпожици им беше скучно  Heart Eyes

# 254
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Еех как съжалявам, че не дойдох. Сутринта решихме да ходим на басейн. Радвам се, че сте изкарали хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт