Бебчо гука и се смее - цяло лято ще дивее!

  • 35 958
  • 742
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 170
Искам да попитам възможно ли е моята бебка да има млечница от АМ? Скоро купих каша на ХИП с такова и вчера забелязах налепите. Вчера мазах с гелче, но днес позабравих  Embarassed Embarassed Embarassed И преди малко видях,че почти са изчезанали налепчетата...

# 376
  • Варна
  • Мнения: 170
За смученето на плодове има специални мрежички. Според мен, ако не искаш такава пробвай с тензух, защото моята бебка е разкъсвала и съответно освен плода е смукала и малко от марлята... А с тензуха не сме имали проблеми...

# 377
  • Перник
  • Мнения: 160
Момичета да се присъединя и аз към вас. Със захранването положението ни е сходно ядем зеленчукови пюренца и то с голяма охота, а плодовите не питай.
На муцунката на малкия постоянно му излизат малки пъпчици и не мога да разбера дали от храните или е от това, че постоянно му текат лиги. Спирахме пюрето за ден- два, но пъпчиците не минават. През ноща като че намаляват, но денем са доста и са червени.
Оф и последно да се оплача със отслабването нещо не  ми се получават нещата. Свалях си от само себе си три месеца след раждането, но в последно време не става и дори имам чувството, че пълнея лошо .

# 378
  • Варна
  • Мнения: 170
Аз реших да пробвам с гърнето повече на майтап... Вчера я сложих 2 пъти тя се чуди какво става, а днес си вършихме само там работата без пропуск... Много съм развълнувана и не мога да повярвам чак...

# 379
  • Мнения: 109
Случайно е не се радвай.Не мога да разбера какво се цели с това ранно слагане на гърне при положение ,че душиците дори не разбират какво се иска от тях не могат дори да сядат самостоятелно.Доказано е ,че приучаването към гърне прди 1г, води до проблеми в късна в по-късна възраст-бойкот във вид на умишлено напишкване или подчинително поведение и още много,ноооо достъпа до инфо е свободен и всеки да прави каквото сметне за добре.

# 380
  • Варна
  • Мнения: 170
http://bezpeleni.info/  ние сядаме самостоятелно от скоро... На ЕБХ има много привърженици, въпреки,че сме позакъснели... Аз не я слагам против волята ѝ... Просто като наближи момента я слагах и тя се изпишкаше или изакваше, но без да чака....

Последна редакция: сб, 08 сеп 2012, 20:30 от katerinaatan

# 381
  • Мнения: 27
katerinaatan, дано свикне детето с гърнето!   Hands Clap Колко е голяма госпожицата? А, сега видях - браво, значи сме почти на една възраст.
И аз ще пробвам да го издържам, защото често пишка и ака точно когато е без памперс.

# 382
  • в рaя
  • Мнения: 233
Кате, успех с гърнето. Ние се изпишкваме над мивката от 2-рия месец и съм много "за" ранното слагане.

# 383
  • Мнения: 0
Kaleq   Ние сме със същите пъпчици и по същия начин както го обясняваш.Във вторник сме на ДК и ще питам педи  Sad

# 384
  • Мнения: 11
Zdraveite na vsi4ki mami     bouquet. Mojeli i az da se vklu4a vuv marteni4kite?
Imame si momi4ence-Vqra,be6e za 04.04 ,no e sekcio na 26.03. Iskame da sme  v tazi grupa na mart,za6toto batkoto e na 04.03.2009g.a i az sum  prez mart. Rodena e 3.200kg 50sm vuv Varna.Poprincip az sum ot Ruse,no v momenta jiveem vuv Nesebar.
Zaposledno  kato bqhme pri pedito ( 4m.i 2-sedmici) be6e 7.920kg. 65sm. Sega i davam na obqd poluvin burkan4e zelen4ukovo pure,bez ni6to drugo i v 3h. poluvin burk. plodovo.Prez ostanaloto vreme e samo na karma.Sega na 13.09. sme na pregled i 6te vidim kolko sme naddali  Embarassed .Priqten den!

# 385
  • Мнения: 5
Момичета ,бихте ли споделили какъв режим на хранене имате -в колко часа какво давате кога плодово пюре и кога мислите да давате каша ,колко хранения се получават за деня и в какво количество,вие ли приготвяте пюретата или предпочитате готови.Ние засега не сме въвели успешно пюре и се храним без определени часове смесено с кърма и ам,но предполагам, че ще е хубаво да си имаме режим.

# 386
  • Перник
  • Мнения: 160
Моят юнак свикна на обяд точно в 12 да изяжда цялото бурканче (190 mg) зеленчуково пюре, от най- различни зеленчуци, но винаги има и картоф вътре. След обяд след кърменето в 16:00 или час и половина след това давам и половин бурканче плодово пюре. След това още два пъти кърмене и заспива, нооооо следва през нощта няколко пъти будене и иска цица не за да яде но просто само да си суче. Това ми се явява проблем защото незнам колко е добре все пак по този начин си хапва пак дори и за малко да суче и затова на следващия ден спи докъм 11:00 часа.

# 387
  • София
  • Мнения: 1 635
Jillian, викаш ти захранваш с пясък първо...  Mr. Green

Ъхъ, нещо такова... Mr. Green Пък и морска вода опита, че веднъж забравих да измия гърдите след къпане. Embarassed

ili11, с Ния още нямаме режим. Само на кърма е и не следя колко пъти на ден яде, нито пък имаме определни часове. Колкото дойде. Като захраня ще започна да предлагам зеленчуково пюре (а после и месно) на обед и плод/ово следобед. Кашите, когато стигна до тях ще бъдат сутрин за закуска или комбинирани с плод следобед.
jerri666, добре дошла.

# 388
  • UK
  • Мнения: 600
Здравейте, мамчета Hug Позагубихме се, но и ние на море Mr. Green

Радела, да, заминаваме за UK, за Шотландия, Глазгоу, и е за постоянно, общо взето януари летим. И на вас ли ви предстои подобно преживяване?!?! Аз съм много развълнувана и го очаквам с голямо нетърпение и малко страх!

за лъжичките - ще захранвам със сребърна, подариха ни такава за кръщенето, кръстника я подари, тя е антиквариат, от 1860 от Лондон! Не мисля, че ще си нарани венците, щом от самото начало свикне със такава лъжичка ще си се справя перфектно!

И ние вече сме с два зъба за 4 дни Mr. Green

# 389
  • Мнения: 11
Случайно е не се радвай.Не мога да разбера какво се цели с това ранно слагане на гърне при положение ,че душиците дори не разбират какво се иска от тях не могат дори да сядат самостоятелно.Доказано е ,че приучаването към гърне прди 1г, води до проблеми в късна в по-късна възраст-бойкот във вид на умишлено напишкване или подчинително поведение и още много,ноооо достъпа до инфо е свободен и всеки да прави каквото сметне за добре.

Подкрепям мнението ти,но всеки е свободен да прави каквото сметне за добре спрямо децата му.

Общи условия

Активация на акаунт