Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 5

  • 54 792
  • 747
  •   1
Отговори
  • София/Бургас
  • Мнения: 97


Добре дошли в тема 5 за сериала " Щастливи заедно "!
Желая на всички интересни и приятни мигове в темата!

Въпреки че е с източен произход, Хазар е отгледан на запад и в духа на западната култура. Целият му живот се променя след убийството на брат му. Семейство Азизоглу се преселва в Инстанбул от Догубеязит преди много години, за да избяга от враждата с рода Шахвар, и за пореден път дава жертва. И двете семейства искат да сложат край на враждата и затова стигат до споразумение - тя ще бъде прекратена само с кръвна връзка.
 
Хазар трябва да се ожени за Зилян, дъщерята на Азам Шахвар. Отначало Хазар се противопоставя, но когато разбира колко сериозно е положението, се съгласява на женитбата. За да затегнат връзката между семействата, те трябва да осъществят и съвместен бизнес.
 
Пристигането на Зилян в Инстанбул бележи края на омразата между родовете. Но сега, въпреки че са сключили този брак насилствено, любопитството на Хазар и Зилян един към друг расте. И това, което започва с откраднати погледи, ще доведе до неочаквана любовна история...
Музика : Кемал Сахир Гюрел, Ерол Мутлу
Сценарист : Дениз СертБарут
Режисьор : Джемал Шан

Очите ти, като две далечни звезди в небето, чакай ме!
С ветровете аз ще сляза от висините, от планините, чакай ме!
Ще ти донеса шепи пълни с надежда, чакай ме!
Ще ти подаря времето, изживей го с мен!
Beren Saat
Родена е в Анкара (24 февруари 1984 г.), където завършва един от най-престижните турски колежи ТЕД, в който образованието е изцяло на английски. Вторият й западен език е испански. После следва “управление на бизнеса” в анкарския университет “Башкент”.
Първите снимки на Берен били в рекламно филмче на фирма за захар, а през 2004 г. получава роля в сериала „Смърт има в любовта ни“. Славата обаче я спохожда две години по-късно в „Спомни си, любими“. За ролите си на Бихтер в „ Забраненият плод” и на Фатмагюл в „Пепел от рози” тя получава награда за най-добра актриса.
Освен в сериали, Берен Саат има роли и в пет игрални филма, последният от които "Сезонът на носорозите" ще участва в международния филмов фестивал в Кан тази година.

Güz Sancısı - Pains of Autumn -Болките на есента  … Есенни страдания)
Крилете на нощта - сценарият е на Махсун Кърмъзъгюл , участва Teoman Kumbaracıbaşı
Mahsun Kırmızıgül

Певец, композитор, актьор, сценарист и режисьор
 За първи път започва да се занимава с музика през 80-те години – първо като аматьор, а в последствие и като професионалист. От тогава до днес е продал 16 милиона бройки от 22-ия си албум и е изнесъл хиляди концерти на шест континента. Първият филм на Махсун, който от дете е влюбен в киното – "Белият ангел", става най-гледаният в Турция филм за 2007 г. Следващият – "Видях слънцето", на който той е едновременно сценарист и режисьор, е избран за американската филмова награда Оскар за чуждестранен филм през 2010 г.
Актьорът е от кюрдското племе заза, живял е в Диарбекир, но се преселил в Истанбул, за да влезе в музикалния бизнес. Той живее заедно с майка си и сина от първия си брак, който е вече на 23 години и е копие на известния си баща.
Видях слънцето - oсвен сценарист и режисьор и участва !
Видях слънцето (втори линк)
Пет минарета в Ню Йорк - oсвен сценарист и режисьор и участва !
Белият ангел - сценарий, режисура, музика и участва Махсун Кърмъзъгюл - това е първият му филм
Филмите на Teoman Kumbaracıbaşı :
Мале, мале - Eyyvah Eyyvah  
Мале, мале 2 - Eyyvah Eyyvah 2
Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit - Джак Хънтър и изгу … кровище на Угарит
Yazi Tura - Ези Тура

В сериала „Щастливи заедно” участват и други известни на българската публика турски артисти – Аслъ Тандоан /Ламия от "Мелодия на сърцето"/, Селин Сайлан /Пънар от "Ангел хранител"/, Дениз Гьокчер /Саадет от "Незабравима"/, Йълдъз Кюлтюр /леля Зариф/ и Фърат Танъш /Юсуф/ от "Двама завинаги".

Сериалът се излъчва по Нова телевизия от 12.00 часа всеки делничен ден. Повторенията са по Диема Фамили в 23.00 часа.
Сериите, сваляне от торент (сериите се казват го края на деня, след излъчването им на обяд)

Сериите, гледане on-line   (сериите се казват до края на деня, преди повторението им по Диема Фамили)
Сериите, гледане on-line - VBox
Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 01:35 от ChemistryLady

# 1
  • Мнения: 0
Иве   newsm51 Two Hearts за новата тема с разчупения дизайн!
Пожелавам на всички да се чувстваме комфортно, да я изпишем позитивно и все така да цари хумора!
  bouquet благодарности и на момичетата, които превеждат, които умеят да правят колажи и на всички, които постват красивите снимки!  newsm20

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 17:36 от real inima

# 2
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Едно голямо благодаря за картинките на семействата на Ромина!  newsm51 smile3525

# 3
  • Югозападна Българя
  • Мнения: 24
Да ни ечестита новата твма и да я испишем с добри намерения.Иве,благодаря ти чудесна е newsm44 newsm51 newsm10

# 4
  • Мнения: 898
Иве благодаря за темата !!!! Hug Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 433
ха да ни е честита новата темичка  bouquet
Иве, хиляди благодарности за труда Hug Hug
също и на момичетата със страхотните снимки, колажи, музикални поздрави и материали newsm51

# 6
  • Мнения: 0

MAHSUN KIRMIZIGÜL VE NEŞE SAPMAZ BİRLİKTE Mİ?

Ünlü türkücü ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül ulusal bir kanalın spor spikeri ile aşk yaşadığı iddia ediliyor!10 Şubat 2012 23:00İddialara göre ünlü türkücü ve yeni yönetmen Mahsun Kırmızıgül ulusal bir kanalın spor spikeri ile aşk yaşıyor

Mahsun Kırmızıgül’ün sevgilisi yine iddialara göre Kanal 24’ün ekran yüzlerinden biri... Söz konusu spikerin adı ise; Neşe Sapmaz.

MAHSUN İLE AŞK

Kanal 24’ün spor haberlerini sunan güzel spiker, "Spor Bahane" programıyla da ekrana geliyor. Söylentilere göre Mahsun Kırmızıgül’ün Neşe Sapmaz ile olan ilişkisi henüz çok taze ama bir hayli ciddiymiş.

KIVANÇ YÜZÜNDEN İŞİNDEN OLMUŞTU

Neşe Sapmaz magazin dünyasındaki adını ilk defa Kıvanç Tatlıtuğ ile duyurmuştu. Söz konusu haberlerin çıktığı dönemde spikerlik yaptığı Uçuş Keyfi isimli programdan Kıvanç Tatlıtuğ ile "başbaşa yemek" görüntüsü medyaya sızdığı için kovulmuştu.

Neşe Sapmaz ile ilgili bir bilgi daha fısıltı gazetesinde kulaktan kulağa dağılıyor. Söz konusu fısıltı gazetesine göre:

Kanal D’de Birand’ın yanında habercilik denemesi de olan Neşe Sapmaz, Hıncal Uluç’un yönlendirmesi ile spor spikerliğine sıçramış.Bağlantılar:
Mahsun Kırmızıgül haberleri, Mahsun Kırmızıgül fotoğrafları, Mahsun Kırmızıgül videoları
Neşe Sapmaz haberleri, Neşe Sapmaz fotoğrafları, Neşe Sapmaz videoları

Toва е от 10.02.2012

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Цоп и аз в новата тема.

real inima и аз се радвам да те "видя" Simple Smile)))
А пеперудката да, прясно родена  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 440

MAHSUN KIRMIZIGÜL VE NEŞE SAPMAZ BİRLİKTE Mİ?

Ünlü türkücü ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül ulusal bir kanalın spor spikeri ile aşk yaşadığı iddia ediliyor!10 Şubat 2012 23:00İddialara göre ünlü türkücü ve yeni yönetmen Mahsun Kırmızıgül ulusal bir kanalın spor spikeri ile aşk yaşıyor

Скрит текст:
Mahsun Kırmızıgül’ün sevgilisi yine iddialara göre Kanal 24’ün ekran yüzlerinden biri... Söz konusu spikerin adı ise; Neşe Sapmaz.

MAHSUN İLE AŞK

Kanal 24’ün spor haberlerini sunan güzel spiker, "Spor Bahane" programıyla da ekrana geliyor. Söylentilere göre Mahsun Kırmızıgül’ün Neşe Sapmaz ile olan ilişkisi henüz çok taze ama bir hayli ciddiymiş.

KIVANÇ YÜZÜNDEN İŞİNDEN OLMUŞTU

Neşe Sapmaz magazin dünyasındaki adını ilk defa Kıvanç Tatlıtuğ ile duyurmuştu. Söz konusu haberlerin çıktığı dönemde spikerlik yaptığı Uçuş Keyfi isimli programdan Kıvanç Tatlıtuğ ile "başbaşa yemek" görüntüsü medyaya sızdığı için kovulmuştu.

Neşe Sapmaz ile ilgili bir bilgi daha fısıltı gazetesinde kulaktan kulağa dağılıyor. Söz konusu fısıltı gazetesine göre:

Kanal D’de Birand’ın yanında habercilik denemesi de olan Neşe Sapmaz, Hıncal Uluç’un yönlendirmesi ile spor spikerliğine sıçramış.Bağlantılar:
Mahsun Kırmızıgül haberleri, Mahsun Kırmızıgül fotoğrafları, Mahsun Kırmızıgül videoları
Neşe Sapmaz haberleri, Neşe Sapmaz fotoğrafları, Neşe Sapmaz videoları

Toва е от 10.02.2012

МК и Неше Сапмаз заедно ли са?
Така си е и останало това само като предположение. Свързват го с една спортна говорителка, която ... явно също е известна, че често сменя местонахождението си. Пише - твърди се, според предположенията, според приказките ...

Последна редакция: пт, 06 юли 2012, 23:53 от milena d

# 9
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Иве,темата е страхотна.Нека е изпълнена с уют и топлина.
Славена ме разби със ставането на сутринта. Joy Joy Joy
Аз пък не съм разбрала,че и Бурджу упреква Зилян ,че е неграмотна.Божке,ела да си прибереш вересиите.Леле днес как съм изпуснала погледите на Хазар,ама на него щеше да му падне чинето като видя Зилян.Дали пък Бурджу не си мисли,че това е подарък за нея заради бебето? newsm78

# 10
  • Мнения: 1 012
Иве, все по-красиви сме! Благодаря за темата мила!



Ей, докато ви изчета свят ми се зави  Laughing То да не излезе човек на разходка с дете  Laughing

# 11
  • Мнения: 0
тъкмо се зарадвах ,че Махсун е сайдисал една брюнетка и хоп Миленка ме попари

# 12
  • Мнения: 2
Момичета - великолепни сте. Иве -  smile3501 newsm10  love001Страхотно поднесена нова тема. Продължавай все така.  newsm20 пред несекващия ти ентусиазъм, с който "зарибяваш" всички момичета в темите. Евала на всички момичета - Прекрасни сте.
Най-сетне изгледах серията. Както винаги играта е на супер ниво. Дживан много прозорлив, въпреки, че Зилян не си признава, че е влюбена. Добре, че не им изпаднаха на Хазар и тати Хасан очичките, че трябваше да се впускаме в акция по спасяването им. Джесур също беше много добър.

# 13
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Преводи на Милена

Преводeни песни от Милена


Преводeни сцени от Милена

Колажите на Тара

Момичета всички линкове ли се отварят. Ако да ще ги сложа в първия пост.
 smile3506

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 01:02 от ChemistryLady

# 14
  • Мнения: 114
Иве,



П.П. Всиички линкове с преводи на Милена се отварят. Линкът с колажите е празен съдържа указания на Гуглето как да съхраняваме и споделяме   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт