По Нова от 17. 05 започва сериала"Щастливи заедно" с Берен Саат

  • 101 332
  • 705
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Кажете оригиналното заглавие и хубав  ли е ?

Последна редакция: ср, 09 май 2012, 16:58 от silvien

# 1
  • Мнения: 21
Две от най-големите турски филмови и телевизионни звезди – Берен Саат и Махсун Кърмъзъгюл, ще видят зрителите в премиерния за България сериал „Щастливи заедно". Поредицата от южната ни съседка ще стартира в ефира на Нова ТВ от 17 май и ще пренася почитателите на сагите в свят на драматични обрати и отношения всеки делничен ден от 12.00 ч.

 

Актьорите, добили изключителна популярност в родината си и у нас, тук влизат в ролите непоколебимия Хазар и чаровната Зилян – мъж и жена, които стават жертва на дългогодишна семейна война. За да спрат враждата между фамилиите и като част от сделката за помирение, двамата сключват брак по принуда. Впоследствие обаче любопитството между тях прераства в неочаквана любовна история.

# 2
  • Мнения: 11 984


 

....Продължение на публикуваното от silvien
 

В реалния живот съдбата на двамата актьори крие известни прилики с тази на  телевизионните им образи. Берен Саат, която през последните две години оглавява класациите за най-добра актриса, също преминава през редица изпитания на живота. През 2003 г. Берен все още следва бизнес в Анкарския университет, когато приятелят й Ефе я подтиква да участва в състезанието "Звездите на Турция" и да осъществи мечтата си да бъде актриса. Точно тогава се случва най-лошото – Ефе загива при автомобилна катастрофа дни преди тя да спечели втората награда в състезанието – отличие, което в последствие открива пътя й към актьорската кариера. Именно по време на конкурса бъдещата звезда е забелязана от брата на известната продуцентка Томрис  Джиритлиоглу, който е в журито – така още на следващата година тя получава първата си роля в поредицата "Смърт има в любовта ни".

 

Именно със сериала „Щастливи заедно" Берен прави впечатление с актьорските си качества. След него идват поредица от все по-успешни роли в телевизионни сериали и игрални филми, които я изстрелват на първо място в класациите за най-добра и най-високо платена турска актриса. Освен в сериали, Берен Саат има роли и в пет игрални филма, последният от които "Сезонът на носорозите" ще участва в международния филмов фестивал в Кан тази година. За изминалите осем години 27-годишната актриса е постоянен обект на медийно внимание и с любовните си истории. След като наскоро се раздели с френския фотограф Сезар, последната й връзка е с популярния певец Кенан Доулу. Двамата се появяват непрекъснато заедно. Заговори се, че предстои сватба и дори се появиха слухове, че Берен чака бебе.

 

Също толкова интересна е и съдбата на екранната й половинка в сериала – 43-годишният Махсун Кърмъзъгюл. Той обаче е трудно да бъде представен с една дума, защото е едновременно певец, композитор, актьор, сценарист и режисьор. За първи път започва да се занимава с музика през 80-те години – първо като аматьор, а впоследствие и като професионалист. От тогава до днес е продал 16 милиона бройки от 22-ия си албум и е изнесъл хиляди концерти на шест континента. Първият филм на Махсун, който от дете е влюбен в киното – "Белият ангел", става най-гледаният в Турция филм за 2007 г. Следващият – "Видях слънцето", на който той е едновременно сценарист и режисьор, е избран за американската филмова награда Оскар за чуждестранен филм през 2010 г.

 

Актьорът е от кюрдското племе заза, живял е в Диарбекир, но се преселил в Истанбул, за да влезе в музикалния бизнес. Той живее заедно с майка си и сина от първия си брак, който е вече на 17 години и е копие на известния си баща. В дългия списък на жените, с които чаровникът е имал връзка, присъстват имена на много известни личности от турския филмов и шоу бизнес. Една от последните е Баде Ишчил, актрисата, която изпълнява ролята на русата помощничка на Езел в едноименния сериал.

 

В сериала „Щастливи заедно" участват и други известни на българската публика турски артисти – Аслъ Тандоан /Ламия от "Мелодия на сърцето"/, Селин Сайлан /Пънар от "Ангел хранител"/, Дениз Гьокчер /Саадет от "Незабравима"/, Йълдъз Кюлтюр /леля Зариф/ и Фърат Танъш /Юсуф/ от "Двама завинаги"

Последна редакция: ср, 09 май 2012, 17:51 от Slawena

# 3
  • Мнения: 11 984
Aska Sürgün

# 4
# 5
  • Мнения: 11 025
НОВА ТВ - 12.00ч
ДИЕМА ФЕМИЛИ - 23.00ч


хубаво беше да се уточни в първия постинг, кога, защо, колко... кой участва и т.н.
Филмчето е леко старо... 2005-2006

Актьорът е от кюрдското племе заза,

понеже това е копнато от сайта на Нова, по-скоро забележката ми е към тях... "Заза" не се казва никакво племе, а това е едно от кюрдските наречия, има няколко вида кюрдски (заза, сорани, курманджи)... zazaca се говори от Малатия до Диарбакър (курманджи в почти цяла Източна Турция, а сорани е този кюрдски, който се пише с арабските букви... говори се в северен Ирак, западен Иран и северна Сирия... Ненужни подробности... студентите по Иранистика ще ви обяснят най-добре)
А Махсун Кърмъзъгюл... като дете имах негови касетки... Той е преди всичко певец, после актьор.
Радвам се, че и Аслъ Тандоан участва в сериала...


Тоест Aşka Sürgün
Ашка сюргюн, нещо като: "В изгнание от любов". Не може да се обърне точно на бг

Eто малко откъсче http://www.youtube.com/watch?v=oxoyLzwZpgA&feature=related
коя от двете ви е по-симпатична? Beren vs. Aslı

Последна редакция: ср, 09 май 2012, 23:17 от diziler

# 6
  • София
  • Мнения: 1 541
да цопна тук , че мисля да го следя  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 188
Много харесвам Аслъ Тандоан.Ще започна да го гледам,дано ми хареса.

# 8
  • Мнения: 14 830
 и аз мисля да го гледам. Харесвам и Аслъ и Берен

# 9
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

оригинални серии: 53 (по 90 мин.)

Режисьор ... Cemal Şan
Сценарен екип ... Cüneyt Bolak, Pınar Ordu, Neşe Cehiz, İlker Barış, Mine Baysan, Deniz Sertbarut, Bilal Babaoğlu, Barış Pirhasan
Продуцент ... Tomris Giritlioğlu
Музика ... Kemal Sahir Gürel, Erol Mutlu
Оператор ... Sarp Kaya 
Произведен от ... Sis Yapım
Излъчван по ... ATV

Mahsun Kırmızıgül ... Hazar Azizoğlu
Beren Saat ... Zilan Şahvar

İzzet Günay ... Hasan Azizoğlu
Deniz Gökçer ... Berrin Azizoğlu 
Alper Kul ... Cesur Azizoğlu
Maral Üner ... Destan Azizoğlu
Hüseyin Avni Danyal  ... Nizar Azizoğlu
Teoman Kumbaracıbaşı ... Civan/Arda Azizoğlu
Nurşim Demir ... Destan Azizoğlu
Serap Aksoy ... Ahuzar Azizoğlu
Beste Bereket ... Bennu Azizoğlu

Bahri Beyat ... Azzam Şahvar
Yıldız Kültür ... Sultan Şahvar
Fırat Tanış ... Resul Şahvar
Mustafa Üstündağ ... Celal Şahvar
Aslı Tandoğan ... Dilan Şahvar
Alican Kargün ... Kavi Şahvar
Burcu Çoban ... Mihri Şahvar


Yasemin Öztürk ... Burcu
Gökhan Bekletenler ... Halil
Emre Özcan ... Yusuf
Nil Günal ... Serra


Продуцентката Томрис Гиритлиоулу е продуцент и на Аси. Освен това тя е и известен режисьор и сценарист.

# 10
  • Мнения: 0
От откъса който изгледах ми се струва че филма е сниман на същото място където е сниман,, Ако бях облак' или се лъжа.

# 11
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
Запис и от мен в тази тема,мисля да го следя,малко часа ме притеснява,но ще гледам да сколасам някакси LaughingА пък и може някой да сложи едно субтитри в Тубето Grinning

# 12
  • Мнения: 169
Запис и от мен в тази тема,мисля да го следя,малко часа ме притеснява,но ще гледам да сколасам някакси LaughingА пък и може някой да сложи едно субтитри в Тубето Grinning
И аз на това се надявам!
А тази Берен как я подреждат все със зрели мъже да си има работа!
Нали и в "Забраненият плод", съпругът и беше доста по голям от нея!
Освен  Аслъ Тандоан /Ламия от "Мелодия на сърцето"/,друг никой не ми е познат,тъй като тези филми досега съм ги пренебрегвала,което сега отчитам като голям пропуск!

# 13
  • Мнения: 40
И аз ще го гледам...Или поне ще го започна...Мястото ми прилича на Кападокия..Харесвам ги и двете актриси, и то много...В топ 5 са ми и двете, а откакто съм в майчинство, преди това и в болнични, се превърнах в енциклопедия на турските сериали, изгледала съм почти всичко излъчено или преведено във В бокса, или поне съм ги започвала...

# 14
  • Мнения: 11 025

Освен  Аслъ Тандоан /Ламия от "Мелодия на сърцето"/,друг никой не ми е познат,тъй като тези филми досега съм ги пренебрегвала,което сега отчитам като голям пропуск!

ами ако си гледала тази глупост "Незабравима", майката на Харун, леко изперкала, говореше си сама... същата актриса играе и тук. А от "Двама завинаги" още две познати муцуни, леля Зариф и единия от братята на Менекше, "по-добрият", този дето я биеше по-малко, хаха... с мустаците (не Кадир, а другият, забравих му името)

А пък и може някой да сложи едно субтитри в Тубето Grinning

едва ли някой ще си играе да превежда и да слага субтитри на нещо, което така или иначе е преведено и озвучено... и ще се излъчи по телевизията. В случая това е и нискорейтингов сериал за Турция, затова е бутнат и в обедно време, а не в пиков час

Общи условия

Активация на акаунт