С обрязан ли е по-добре?

  • 111 364
  • 362
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 008
За мен една от най-големите заблуди е, че размерът няма значение.
Също не смятам, че обрязаните свършват по-бавно, по-бързо или каквото там обяснявате.
Всичко е до човека, неговата сексуалност и моментно състояние.
Аз лично предпочитам мъже, които имат направена подобна манипулация - естестетически изгледжат много по-добре, поне за мен  Simple Smile

# 106
  • Варна
  • Мнения: 18 049

Аз лично предпочитам мъже, които имат направена подобна манипулация - естестетически изгледжат много по-добре, поне за мен  Simple Smile

Аз пък нищо естетическо не виждам и в двата случая. Не знам, може да е моя вината.,

От 15г до сега може и да му е пораснал бе Peace


Ми той тогава беше малко под 30 год, та не ми се струва вероятно.  Thinking

# 107
  • София
  • Мнения: 1 120
Най-добре ще е да си намерия някоя с по-малка и всички са щастливи. За мен размерът има значение.
Не съм писала по тясна, а по-малка. Ще рече по-малка за всички измерения.
Не вярвам, че някое миньонче около 150 см и манекенка с ръст 190 см ще имат еднаква по размер дълбочина на вагината.

А относно обрязването, ако не е наложително по медицински причини, го намирам за форма на осакатяване.
Същото мнение имам и за поставянето на силикон в устните, гърдите и т.н.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 18 049
Най-добре ще е да си намерия някоя с по-малка и всички са щастливи. За мен размерът има значение.
Не съм писала по тясна, а по-малка. Ще рече по-малка за всички измерения.
Не вярвам, че някое миньонче около 150 см и манекенка с ръст 190 см ще имат еднаква по размер дълбочина на вагината.


Доколкото знам колкото и дълбока да е вагината е чувствителна само до определени сантиметри, мисля че 11 бяха. Така че реално няма значение.

# 109
  • Мнения: 4 569

Цитат
И така, каква е максималната дълбочина на влагалището й? Трудно е да се каже. За да се определи, трябва да се вкара разграфен предмет докато повече не може.
С линия май ще боли. Rolling Eyes


Не съм писала по тясна, а по-малка. Ще рече по-малка за всички измерения.
Не вярвам, че някое миньонче около 150 см и манекенка с ръст 190 см ще имат еднаква по размер дълбочина на вагината.
Не е точно така, относително е.

# 110
  • Мнения: 130
-диаметър-при обхват пръстите да не опират дланта Hug Hug Hug

Не, върхът на палеца не трябва да допира върха на средния пръст.
Мерси за припомнянето но...като се заговори на теми зе сеХс ми..
...гаснАт всички Компютри освен ...Долния Mr. Green

# 111
  • Мнения: 427
-диаметър-при обхват пръстите да не опират дланта Hug Hug Hug

Не, върхът на палеца не трябва да допира върха на средния пръст.
Мерси за припомнянето но...като се заговори на теми зе сеХс ми..
...гаснАт всички Компютри освен ...Долния Mr. Green
    Крайно време е да помислиш и за зарядните на другите  Mr. Green
Не само за долния комп  Joy Претоварването на батериите ,води до изпушване на бушона  Mr. Green Joy

# 112
  • Сф
  • Мнения: 10 747

Задаваш такъв въпрос в "Татковци"?
С нетърпение очаквам да ти отговорят представители на съответния мъжки пол, изпробвали на свой 'гръб' двата вида 'мъжки достойнства'.
      Joy Joy Joy
Любим лаф на мой познат : Не е важно колко е голям , или дали е обрязан . Важното е да е спортен  Joy


перефразирам:
Точно така, обрязан или не, със спортист е най- добре!
п.п.Лично аз не не харесвам обрязани, а араби още по - малко.Някои жени пък обратно-мрат за черни пушки.-въпрос на флуиди  smile3533

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 21:28 от toromanova73

# 113
  • Мнения: 571
Некои мрат за черни,а други припадат по резани карабини hahaha
Добре де-има мъже дето кожата не покрива ищо newsm78 Това трЕбе да е златната средЪ може би Thinking

# 114
  • Мнения: 755

Цитат
И така, каква е максималната дълбочина на влагалището й? Трудно е да се каже. За да се определи, трябва да се вкара разграфен предмет докато повече не може.

С линия май ще боли. Rolling Eyes



Пробвай с транспортир.... Joy Joy Joy

# 115
  • Мнения: 448
Aбе тя кожата покрива само нена***ния. А иначе не покрива нищо. За дълбочината идея нямам, защото при ръст 170 на жената при поза с пълно проникване да прокърви и да изпищи, не знам как се случи тогава. Някой са по тесни и плитки други не индивидуално е.

# 116
  • Мнения: 64
Добре де-има мъже дето кожата не покрива ищо newsm78 Това трЕбе да е златната средЪ може би Thinking

Никога не съм виждала такъв. Приложи снимка. Simple Smile

# 117
  • Мнения: 571
Добре де-има мъже дето кожата не покрива ищо newsm78 Това трЕбе да е златната средЪ може би Thinking

Никога не съм виждала такъв. Приложи снимка. Simple Smile
Е кЪ не си виждала бе newsm78 Ти ме хвърли У тъча

# 118
  • Мнения: 1 127
-диаметър-при обхват пръстите да не опират дланта Hug Hug Hug

Не, върхът на палеца не трябва да допира върха на средния пръст.

Е, добре де не е ли относително, има хора с дълги пръсти? Crazy

# 119
  • Мнения: 64
Добре де-има мъже дето кожата не покрива ищо newsm78 Това трЕбе да е златната средЪ може би Thinking

Никога не съм виждала такъв. Приложи снимка. Simple Smile
Е кЪ не си виждала бе newsm78 Ти ме хвърли У тъча

Еми не знам никога не съм виждала обрязан.

Общи условия

Активация на акаунт