Кафене на езиколюбителите

  • 21 058
  • 749
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • гр. София
  • Мнения: 2 523
Ми "очевидка" е такава проста дума! "АйуитнеЗ" е правилно да се каже!  Naughty


Диамантче, нали няма много да ме биеш  Blush

КУХИ ЛЕЙКИ - крякащи уруспии, хленчещи и истерясващи лелки, елиминиращи йерархията в клюкарските изстъпления

Последна редакция: чт, 26 юли 2012, 13:34 от Зимна роза

# 212
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Хъм, не е това, Зимна Роза, не е. Вътрешният ми глас прави така  Naughty

Не беше ли КУХИ ЖЕНИ? На финала на ППМ, някъде около в на Ди плитчините?

# 213
  • гр. София
  • Мнения: 2 523
Екскюз ми, значи съм сгрешила.  Embarassed

# 214
  • София
  • Мнения: 6 219

 hahaha hahaha hahaha
Каква хубава дума създаде кофти тайпингЪТ ми!

Диамантчето, с какво ще я наградим?


# 215
  • Мнения: 2 241
Верно, че имаше некви КУХИ ЖЕНИ  newsm78
Чера четох изумителни мъдрости из клюкарника и реших, че е редно едни КУХИ ЛЕЙКИ да се инклуднат в списъкот.

Ма, Розе, как да те бия... аз нали за туй шервам тука. Знам, че веднага ще има включване.
Баш за клюкарски изстъпления иначе идеше реч. Много добре си го нагласила. Аплаузи  Laughing

# 216
  • гр. София
  • Мнения: 2 523
Диамантчето, с какво ще я наградим?

Как с какво? С един ЗЕЛНИК!  Grinning
То си е универсална награда.

Ма, Розе, как да те бия... аз нали за туй шервам тука. Знам, че веднага ще има включване.
Баш за клюкарски изстъпления иначе идеше реч. Много добре си го нагласила. Аплаузи  Laughing

Ихааа, отървах боя!  newsm44

# 217
  • n/a
  • Мнения: 3 341
За Диамантчето лично е наградата "Касандра". Тя тъй вярно пророкува евфемизирането на
в на Ди плитчините. Завидях ѝ чак  Embarassed

Поканени ли са Дидитка, ст.Добри?

# 218
  • Мнения: 3 736
Забравили сме.  Blush Който ги хване, да ги влачи тук.  Mr. Green

# 219
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
A Анджи?

# 220
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Въхххх, Сарказъмът грабна приза без благодарствено словоооо. Да се отчете, че да не си дърпаме плитките, ок? Да ви светна, че Зимна Роза изрично постави изискването ...  Mr. Green

Диамантче, понеже и ти си персонално отличена, готви се ...  Laughing

Аз се присетих за тях, докато четях ония теми.

# 221
  • гр. София
  • Мнения: 2 523
 Mr. Green Благодарствено слово чак не е нужно, но една кратка реч при връчването на наградата би била добре  Laughing Пък ние, останалите, бурно ще аплодираме  Grinning

# 222
  • Мнения: 2 241
ЗЕЛНИК грабвам с кеф, ма таз Касандра съм я опущила някъде измежду страниците  Crazy
То едно ли бе? Вервам, нема да е лоша, така че и нея взимам. Днес като ги раздавате работите така беСплатноооо шсе възползвам, нема друга алтернатива.

Иначе, бих искала да благодаря на Академията за оказаната ми чест  Laughing Laughing Laughing  bowuu bowuu bowuu Във ФУСТА И ГАЩИ научих тъй много. То не бе ВИМЕ, то не бе ХУРКА, но най-вече отвъдморска нàука  Laughing В на Ди плитчините стана мое местообитание и на ингилизки изказ се научих без особено внимание  Crazy

Ай да сте ми живи и здрави сичките. Вай дъ уеййй, присетих се, че Роза беше организирала един
БАСИ, КАК СЕ НАМУАХ С КОЗУНАК, ма нещо нищо не скалъпихме по въпроса...  Naughty

# 223
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Диамантче, ако наминаваш към Новите думи ..., та там, на 200 стр. се развива действието. Нали е закатанчена темата, та не мога да ти дам препратка.  Hug Сега видях, че малка ти е "Касандра", Ваня направо Нобелова ти предлага там  Joy  Мен ако питаш - за Мир трябва да е, за прокарване на междуконтинентални презморски мостове в дух на сътрудничество и взаимопомощ. М-да.

Личи ли колко съм уморена? Знам, че личи, по глупостите, дето плещя...  Embarassed

# 224
  • Мнения: 3 736

Тя се е потулила нейде из природата, никва я няма.


Личи ли колко съм уморена? Знам, че личи, по глупостите, дето плещя...  Embarassed

Все така да си, и като не си уморена също.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт