Бебешката количка - цяла наука за второ висше №18

  • 47 404
  • 779
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 576
 wavey Записче, дано да не дразня  Wink

# 16
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 367
Запис и от мен.

# 17
  • Мнения: 6 443
И аз със запис.
  bouquet

# 18
  • Мнения: 221
desex   bouquet
Да ви следя.

# 19
  • Мнения: 143
http://www.novobebe.com/X-lander_XA_Energy-bg-856.html

Какво мислите за тази количка ?

# 20
  • Мнения: 2 590
Да се запиша, че ми е интересна самата тема и да се включа с една информация.

Не знам как са другите колички с помпащи гуми, но да споделя, че Хай Трека има вътрешна гума  Mr. Green Това не го знаех, но днес пукнах гума за пръв път и я водихме на гумаджийницата  hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 7 645
alo_madona   -  има тема само за X-Lander - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=593854.0

# 22
  • Мнения: 143
Ох Embarassed незнаех ...благодаря много Hug

# 23
  • Мнения: 576
Ало_мадона, за X-lander мога да кажа че са много маневрени и широки, но са огромни и доста тежки. Аз се отказах от нея тъй като всеки ден трябва да я свалям и качвам в багажника на колата по два пъти. Освен това ако ще я буташ по баир си е проблем. Имай предвид, че бебето докато е новородено бива, ама представи си я с 10-килограмово дете вътре... и самата количка 15...

# 24
  • София
  • Мнения: 56
Запис и от мен   bouquet

# 25
  • Мнения: 143
Ало_мадона, за X-lander мога да кажа че са много маневрени и широки, но са огромни и доста тежки. Аз се отказах от нея тъй като всеки ден трябва да я свалям и качвам в багажника на колата по два пъти. Освен това ако ще я буташ по баир си е проблем. Имай предвид, че бебето докато е новородено бива, ама представи си я с 10-килограмово дете вътре... и самата количка 15...
Благодаря за съвета Hug
Аз още не съм ги виждала на живо за дапреценя,но като се замисля съм си ниска и ще ми е проблем да бутам тежки колички....значи продължавам с търсенето newsm78

# 26
  • Мнения: 411
Колко си висока? На някои комбинирани колички дръжката е подвижна, на степени.

# 27
  • Мнения: 13 206
Бебчето стана на осем месеца и е време да дам отзиви за количката- ABC- Мамба.
Изключително маневрена, лека возия. Лесно се сгъва, удобна за гръбчето, бебчо само в нея заспива без да се върти и намества. Много колички изпробваме покрай наборите на бебчо  Wink, но нашата единодушно е обявена за най-лека и удобна.

# 28
  • Мнения: 143
Колко си висока? На някои комбинирани колички дръжката е подвижна, на степени.
1.62 съм висока и си търся подходяща височина и тежест за мен Peace
Има много колички с подвижни дръжки ,но още не съм се спряла на нищо конкретно...

# 29
  • София
  • Мнения: 44 271
за килата пак зависи, т.е. ако няма да ти се налага да я вдигаш, а количката е достатъчно маневрена и добре направена, няма да ти тежът...

Общи условия

Активация на акаунт